Back

 / Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Stromovka (17. 2. 2019)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 17.2.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivan HolečekIvan Holeček 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 39.69
2 Filip VetenglFilip Vetengl 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 41.09
3 Adam DaněkAdam Daněk 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 41.96
4 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 43.45
5 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 44.07
Jakub KreysaJakub Kreysa 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 17.2.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek RuttnerMarek Ruttner 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 45.61
2 Ondřej HonzíkOndřej Honzík 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 45.79
3 Patrik JežekPatrik Ježek 04 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 48.53
4 Jan HafnerJan Hafner 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 48.84
5 Jan MalechaJan Malecha 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 52.62
Václav SteinbrückerVáclav Steinbrücker 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 DQ
Poznámky:
Steinbrücker - DQ - pravidlo 163.3
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 17.2.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 44.87
MS Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 39.79
MS Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 41.43
MS Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 41.18
Jan MozgaJan Mozga 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 DNS
Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Ivan HolečekIvan Holeček 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 39.69
2 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 39.79
3 Filip VetenglFilip Vetengl 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 41.09
4 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 41.18
5 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 41.43
6 Adam DaněkAdam Daněk 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 41.96
7 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 43.45
8 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 44.07
9 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 44.87
10 Marek RuttnerMarek Ruttner 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 45.61
11 Ondřej HonzíkOndřej Honzík 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 45.79
12 Patrik JežekPatrik Ježek 04 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 48.53
13 Jan HafnerJan Hafner 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 48.84
14 Jan MalechaJan Malecha 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 52.62
Jakub KreysaJakub Kreysa 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNF
Václav SteinbrückerVáclav Steinbrücker 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 DQ
Jan MozgaJan Mozga 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 DNS
Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 17.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 42.09
2 Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 44.94
3 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 46.31
4 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 46.66
5 Aneta HavlováAneta Havlová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 47.12
6 Nikola SedláčkováNikola Sedláčková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 49.23
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 17.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HezinováAdéla Hezinová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 45.91
2 Stela ProvalilováStela Provalilová 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 47.08
3 Veronika HaškováVeronika Hašková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 47.88
4 Štěpánka MarzováŠtěpánka Marzová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 51.24
5 Vanda ŠlehoverováVanda Šlehoverová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 53.96
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 17.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 46.40
MS Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 49.39
MS Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 47.69
MS Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 44.22
MS Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 43.93
MS Timea MorávkováTimea Morávková 04 MalackyMalacky 5 43.47
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 17.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 49.18
MS Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 48.37
MS Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 48.07
MS Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 46.70
MS Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 48.59
MS Ilona KřupkováIlona Křupková 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 50.37
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 42.09
2 Timea MorávkováTimea Morávková 04 MalackyMalacky 5 43.47
3 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 43.93
4 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 44.22
5 Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 44.94
6 Adéla HezinováAdéla Hezinová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 45.91
7 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 46.31
8 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 46.40
9 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 46.66
10 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 46.70
11 Stela ProvalilováStela Provalilová 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 47.08
12 Aneta HavlováAneta Havlová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 47.12
13 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 47.69
14 Veronika HaškováVeronika Hašková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 47.88
15 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 48.07
16 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 48.37
17 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 48.59
18 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 49.18
19 Nikola SedláčkováNikola Sedláčková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 49.23
20 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 49.39
21 Ilona KřupkováIlona Křupková 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 50.37
22 Štěpánka MarzováŠtěpánka Marzová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 51.24
23 Vanda ŠlehoverováVanda Šlehoverová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 53.96