Back

 / Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň

Praha - Strahov (17. 2. 2019)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 17.2.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 07.42
2 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.80
3 Jan HendrychJan Hendrych 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.00
4 Bruno JakešBruno Jakeš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.57
5 Šimon InnemanŠimon Inneman 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.86
6 David ZedníkDavid Zedník 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.02
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 17.2.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.81
2 Ondřej FrühaufOndřej Frühauf 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.03
Filip SurjomartonoFilip Surjomartono 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 DNS
Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 DNS
Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 17.2.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.72
2 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.27
3 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.80
4 Alessandro VaccinoAlessandro Vaccino 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.05
Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (ne, 17.2.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr LabuťPetr Labuť 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 07.80
2 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 08.39
3 Michal KolbušovskýMichal Kolbušovský 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.08
Ondřej TurekOndřej Turek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
David RajchartDavid Rajchart 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (ne, 17.2.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.79
2 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.96
3 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.26
4 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.77
5 Jan ŠkardaJan Škarda 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 09.12
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (ne, 17.2.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip StudničnýFilip Studničný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.06
2 Alex KimbembeAlex Kimbembe 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 08.67
3 Adam FeixAdam Feix 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 09.94
MS Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.43
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 07.42
2 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.43
3 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.72
4 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.79
5 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.80
5 Petr LabuťPetr Labuť 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 07.80
7 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.81
8 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.96
9 Jan HendrychJan Hendrych 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.00
10 Ondřej FrühaufOndřej Frühauf 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.03
11 Filip StudničnýFilip Studničný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.06
12 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.26
13 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.27
14 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 08.39
15 Bruno JakešBruno Jakeš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.57
16 Alex KimbembeAlex Kimbembe 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 08.67
17 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.77
18 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.80
19 Šimon InnemanŠimon Inneman 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.86
20 David ZedníkDavid Zedník 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.02
21 Alessandro VaccinoAlessandro Vaccino 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.05
22 Michal KolbušovskýMichal Kolbušovský 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.08
23 Jan ŠkardaJan Škarda 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 09.12
24 Adam FeixAdam Feix 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 09.94
Filip SurjomartonoFilip Surjomartono 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 DNS
Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 DNS
Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 DNS
Ondřej TurekOndřej Turek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
David RajchartDavid Rajchart 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 17.2.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 07.33
2 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.61
3 Petr LabuťPetr Labuť 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 07.73
4 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 07.75
5 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.77
6 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.90
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 17.2.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HendrychJan Hendrych 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.02
2 Ondřej FrühaufOndřej Frühauf 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.05
3 Filip StudničnýFilip Studničný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.06
4 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.08
5 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 08.23
6 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.33
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 17.2.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.15
2 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.33
3 Drahuše GottvaldováDrahuše Gottvaldová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.75
4 Jitka ŠtěpánkováJitka Štěpánková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 09.01
Klára NovákováKlára Nováková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DNS
Anežka FořtováAnežka Fořtová 04 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 17.2.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 08.16
2 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.36
3 Alžběta MarešováAlžběta Marešová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.56
4 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.70
5 Eliška LandováEliška Landová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.97
Veronika DobrováVeronika Dobrová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 17.2.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.32
2 Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.50
3 Eliška BűrgelováEliška Bűrgelová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 08.56
4 Karolína RouskováKarolína Rousková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.63
5 Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.78
6 Hana PavlováHana Pavlová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.29
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 17.2.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.28
2 Monika FlorováMonika Florová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.50
3 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.56
4 Michaela RadouškováMichaela Radoušková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 08.57
5 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 08.70
6 Veronika ŠeflováVeronika Šeflová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.05
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 17.2.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.24
2 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 08.39
3 Tereza TomanováTereza Tomanová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 08.62
4 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 08.72
5 Anežka HorákováAnežka Horáková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 09.06
6 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 09.07
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 17.2.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 08.33
2 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 08.57
3 Tereza VodováTereza Vodová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.68
4 Julie DurychováJulie Durychová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.73
5 Tereza VotinskáTereza Votinská 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 09.01
6 Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 09.07
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.15
2 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 08.16
3 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.24
4 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.28
5 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.32
6 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.33
6 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 08.33
8 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.36
9 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 08.39
10 Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.50
10 Monika FlorováMonika Florová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.50
12 Alžběta MarešováAlžběta Marešová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.56
12 Eliška BűrgelováEliška Bűrgelová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 08.56
12 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.56
15 Michaela RadouškováMichaela Radoušková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 08.57
15 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 08.57
17 Tereza TomanováTereza Tomanová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 08.62
18 Karolína RouskováKarolína Rousková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.63
19 Tereza VodováTereza Vodová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.68
20 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.70
20 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 08.70
22 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 08.72
23 Julie DurychováJulie Durychová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.73
24 Drahuše GottvaldováDrahuše Gottvaldová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.75
25 Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.78
26 Eliška LandováEliška Landová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.97
27 Jitka ŠtěpánkováJitka Štěpánková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 09.01
27 Tereza VotinskáTereza Votinská 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 09.01
29 Veronika ŠeflováVeronika Šeflová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.05
30 Anežka HorákováAnežka Horáková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 09.06
31 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 09.07
31 Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 09.07
33 Hana PavlováHana Pavlová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.29
Klára NovákováKlára Nováková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DNS
Anežka FořtováAnežka Fořtová 04 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 2 DNS
Veronika DobrováVeronika Dobrová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 17.2.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.08
2 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 08.14
3 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.22
4 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.24
5 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.27
6 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 08.36
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 17.2.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.27
2 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.35
3 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 08.42
4 Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.44
5 Monika FlorováMonika Florová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 08.47
6 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.55
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 17.2.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 17.25
2 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 17.98
3 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 18.19
4 Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 18.60
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 17.2.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 18.44
2 Petr LabuťPetr Labuť 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 18.73
3 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 18.80
Bořek BrejchaBořek Brejcha 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 17.2.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HendrychJan Hendrych 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 19.78
2 Petr MalaniukPetr Malaniuk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 19.98
3 Bruno JakešBruno Jakeš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 20.41
4 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 20.72
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 17.2.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štefan HošekŠtefan Hošek 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 19.93
2 Petr MartínekPetr Martínek 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 20.58
3 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 21.45
4 Josef LebedaJosef Lebeda 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 21.48
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 17.2.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KudrnovskýMartin Kudrnovský 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 20.75
2 Alessandro VaccinoAlessandro Vaccino 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 22.16
3 Dalibor ŤulákDalibor Ťulák 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 22.72
4 Michal KolbušovskýMichal Kolbušovský 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 22.80
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 17.2.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexej IzotovAlexej Izotov 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 19.22
2 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 21.06
Alexandr ŠimekAlexandr Šimek 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (ne, 17.2.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 DNS
Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNS
Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (ne, 17.2.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS
Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNS
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 17.25
2 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 17.98
3 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 18.19
4 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 18.44
5 Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 18.60
6 Petr LabuťPetr Labuť 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 18.73
7 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 18.80
8 Alexej IzotovAlexej Izotov 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 19.22
9 Jan HendrychJan Hendrych 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 19.78
10 Štefan HošekŠtefan Hošek 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 19.93
11 Petr MalaniukPetr Malaniuk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 19.98
12 Bruno JakešBruno Jakeš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 20.41
13 Petr MartínekPetr Martínek 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 20.58
14 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 20.72
15 Martin KudrnovskýMartin Kudrnovský 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 20.75
16 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 21.06
17 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 21.45
18 Josef LebedaJosef Lebeda 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 21.48
19 Alessandro VaccinoAlessandro Vaccino 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 22.16
20 Dalibor ŤulákDalibor Ťulák 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 22.72
21 Michal KolbušovskýMichal Kolbušovský 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 22.80
Bořek BrejchaBořek Brejcha 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Alexandr ŠimekAlexandr Šimek 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 DNS
Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 DNS
Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNS
Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS
Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS
Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 17.2.2019 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 19.25
2 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 19.54
3 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 19.71
4 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 19.74
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 17.2.2019 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 19.86
2 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 20.32
3 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 20.51
4 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 20.54
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 17.2.2019 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 20.35
2 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 20.44
3 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 20.63
4 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 20.69
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 17.2.2019 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 20.58
2 Klára NovákováKlára Nováková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 20.60
3 Laura KněžkováLaura Kněžková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 20.89
4 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 21.04
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 17.2.2019 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Mariana VotavováMariana Votavová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 21.10
1= Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 21.10
3 Karolína GörglováKarolína Görglová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 22.31
Laura GrögerováLaura Grögerová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 17.2.2019 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KupkováAdéla Kupková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.13
2= Tereza VodováTereza Vodová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.29
2= Tereza JakoubkováTereza Jakoubková 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 21.29
4 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 21.66
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 17.2.2019 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva ŠtěpánkováEva Štěpánková 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.28
2 Eva PotočkováEva Potočková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 21.41
Petra BučányováPetra Bučányová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Veronika DobrováVeronika Dobrová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 17.2.2019 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 21.76
2 Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 21.79
3 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.86
4 Eliška LandováEliška Landová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 21.99
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 17.2.2019 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BrabcováAdéla Brabcová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.22
2 Jitka ŠtěpánkováJitka Štěpánková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 22.26
3 Adéla VojtováAdéla Vojtová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 22.68
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 19.25
2 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 19.54
3 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 19.71
4 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 19.74
5 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 19.86
6 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 20.32
7 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 20.35
8 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 20.44
9 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 20.51
10 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 20.54
11 Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 20.58
12 Klára NovákováKlára Nováková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 20.60
13 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 20.63
14 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 20.69
15 Laura KněžkováLaura Kněžková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 20.89
16 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 21.04
17 Mariana VotavováMariana Votavová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 21.10
17 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 21.10
19 Adéla KupkováAdéla Kupková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.13
20 Eva ŠtěpánkováEva Štěpánková 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.28
21 Tereza VodováTereza Vodová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.29
21 Tereza JakoubkováTereza Jakoubková 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 21.29
23 Eva PotočkováEva Potočková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 21.41
24 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 21.66
25 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 21.76
26 Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 21.79
27 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.86
28 Eliška LandováEliška Landová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 21.99
29 Adéla BrabcováAdéla Brabcová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.22
30 Jitka ŠtěpánkováJitka Štěpánková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 22.26
31 Karolína GörglováKarolína Görglová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 22.31
32 Adéla VojtováAdéla Vojtová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 22.68
Laura GrögerováLaura Grögerová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Petra BučányováPetra Bučányová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Veronika DobrováVeronika Dobrová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 17.2.2019 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 39.20
2 Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 40.00
3 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 40.32
Bořek BrejchaBořek Brejcha 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 17.2.2019 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 42.26
2 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 45.35
3 Adam KloudaAdam Klouda 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 46.59
Jan KrumpholcJan Krumpholc 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 17.2.2019 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 48.75
2 Petr MouchaPetr Moucha 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 49.31
MS Jan MozgaJan Mozga 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 41.72
Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 39.20
2 Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 40.00
3 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 40.32
4 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 41.72
5 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 42.26
6 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 45.35
7 Adam KloudaAdam Klouda 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 46.59
8 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 48.75
9 Petr MouchaPetr Moucha 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 49.31
Bořek BrejchaBořek Brejcha 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Jan KrumpholcJan Krumpholc 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 DNS
Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 17.2.2019 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VilímováKateřina Vilímová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 41.32
2 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 41.80
3 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 42.89
4 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 43.54
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 17.2.2019 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 43.84
2 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 44.29
3 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 44.33
4 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 44.66
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 17.2.2019 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jolana AnderlováJolana Anderlová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 45.75
2 Anežka FořtováAnežka Fořtová 04 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 1 46.17
3 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 47.94
4 Mariana VotavováMariana Votavová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 49.15
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 17.2.2019 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora StodolováBarbora Stodolová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 46.79
2 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 47.56
3 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 48.76
4 Kateřina KrupkováKateřina Krupková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 49.48
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 17.2.2019 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 48.50
2 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 49.34
3 Adéla KubánkováAdéla Kubánková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 49.40
4 Natálie NoskováNatálie Nosková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 50.63
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 17.2.2019 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína LavičkováKarolína Lavičková 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 47.32
2 Simona PacákováSimona Pacáková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 47.49
Agáta ZodetováAgáta Zodetová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 DQ
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Kateřina VilímováKateřina Vilímová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 41.32
2 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 41.80
3 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 42.89
4 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 43.54
5 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 43.84
6 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 44.29
7 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 44.33
8 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 44.66
9 Jolana AnderlováJolana Anderlová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 45.75
10 Anežka FořtováAnežka Fořtová 04 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 1 46.17
11 Barbora StodolováBarbora Stodolová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 46.79
12 Karolína LavičkováKarolína Lavičková 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 47.32
13 Simona PacákováSimona Pacáková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 47.49
14 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 47.56
15 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 47.94
16 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 48.50
17 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 48.76
18 Mariana VotavováMariana Votavová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 49.15
19 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 49.34
20 Adéla KubánkováAdéla Kubánková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 49.40
21 Kateřina KrupkováKateřina Krupková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 49.48
22 Natálie NoskováNatálie Nosková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 50.63
Agáta ZodetováAgáta Zodetová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 DQ

800 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 17.2.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 2:15.73
2 Alexej IzotovAlexej Izotov 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 2:23.46
3 Václav JanovskýVáclav Janovský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:24.54
4 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:24.95
5 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:25.11
6 Václav DlabačVáclav Dlabač 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:25.48
7 Maximilian ŠpačekMaximilian Špaček 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 2:31.43
Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 17.2.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:30.01
2 Matyáš KočkaMatyáš Kočka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:32.40
3 Filip ŠtětkaFilip Štětka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 2:32.45
4 Simon ŠtiborSimon Štibor 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:33.17
5 Jan ŠkardaJan Škarda 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 2:33.39
6 Jan BenešJan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:34.52
7 Filip NemšovskýFilip Nemšovský 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 2:35.22
8 Ondřej KohlOndřej Kohl 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 2:38.03
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 17.2.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan SchnajberkJan Schnajberk 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 2:28.21
2 Dalibor ŤulákDalibor Ťulák 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 2:37.81
3 Adam ČernochAdam Černoch 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 2:38.07
4 Adam FeixAdam Feix 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 2:40.06
5 Pavel HrubecPavel Hrubec 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 2:40.16
6 Julián BoschatJulián Boschat 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 2:40.76
7 Lukáš BabickýLukáš Babický 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:54.06
Štěpán SuchanŠtěpán Suchan 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 2:15.73
2 Alexej IzotovAlexej Izotov 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 2:23.46
3 Václav JanovskýVáclav Janovský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:24.54
4 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:24.95
5 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:25.11
6 Václav DlabačVáclav Dlabač 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:25.48
7 Jan SchnajberkJan Schnajberk 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 2:28.21
8 Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:30.01
9 Maximilian ŠpačekMaximilian Špaček 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 2:31.43
10 Matyáš KočkaMatyáš Kočka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:32.40
11 Filip ŠtětkaFilip Štětka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 2:32.45
12 Simon ŠtiborSimon Štibor 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:33.17
13 Jan ŠkardaJan Škarda 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 2:33.39
14 Jan BenešJan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:34.52
15 Filip NemšovskýFilip Nemšovský 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 2:35.22
16 Dalibor ŤulákDalibor Ťulák 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 2:37.81
17 Ondřej KohlOndřej Kohl 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 2:38.03
18 Adam ČernochAdam Černoch 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 2:38.07
19 Adam FeixAdam Feix 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 2:40.06
20 Pavel HrubecPavel Hrubec 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 2:40.16
21 Julián BoschatJulián Boschat 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 2:40.76
22 Lukáš BabickýLukáš Babický 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:54.06
Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 DNS
Štěpán SuchanŠtěpán Suchan 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 17.2.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 2:19.63
2 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:28.61
3 Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:29.20
4 Karolína ŠtélováKarolína Štélová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:32.61
5 Eliška DrábováEliška Drábová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 2:39.10
Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 17.2.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 2:38.57
2 Eva PotočkováEva Potočková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 9 2:43.99
3 Linda GrecmanováLinda Grecmanová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:48.26
4 Markéta ŠtélováMarkéta Štélová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:50.50
5 Vendula KadlecováVendula Kadlecová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:50.75
6 Ema BurešováEma Burešová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 2:52.41
7 Natálie HanleyNatálie Hanley 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 2:54.37
Adéla ČervenkováAdéla Červenková 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 2:19.63
2 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:28.61
3 Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:29.20
4 Karolína ŠtélováKarolína Štélová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:32.61
5 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 2:38.57
6 Eliška DrábováEliška Drábová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 2:39.10
7 Eva PotočkováEva Potočková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 9 2:43.99
8 Linda GrecmanováLinda Grecmanová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:48.26
9 Markéta ŠtélováMarkéta Štélová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:50.50
10 Vendula KadlecováVendula Kadlecová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:50.75
11 Ema BurešováEma Burešová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 2:52.41
12 Natálie HanleyNatálie Hanley 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 2:54.37
Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 DNS
Adéla ČervenkováAdéla Červenková 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 DNS

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 4:55.3
2 Tomáš JankovskýTomáš Jankovský 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 4:59.7
3 Vojtěch VlasákVojtěch Vlasák 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 5:47.8
4 Václav VlasákVáclav Vlasák 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 6:12.8
Poznámky:
ruční měření výpadek kamery
Celkem 4 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 5:20.81
2 Mariana KonvičkováMariana Konvičková 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 5:40.28
3 Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 5:40.63
4 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 5:48.99
5 Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 5:53.07
6 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 6:07.79
Celkem 6 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub KrejčířJakub Krejčíř 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 10:21.89
2 Martin GajdaMartin Gajda 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 10:31.30
3 Marek DolejšMarek Dolejš 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 10:35.66
4 Jakub SurgaJakub Surga 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 10:55.88
Jozef KrištofJozef Krištof 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 DNS
Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 17.2.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.33
2 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 10.46
3 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.88
4 Adam SchejbalAdam Schejbal 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 11.45
Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 DNS
Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 17.2.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 08.79
2 Matyáš MarekMatyáš Marek 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 09.96
3 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 11.09
4 Lukáš BabickýLukáš Babický 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 12.01
Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 17.2.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.75
2 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.41
3 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.06
4 Julián BoschatJulián Boschat 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 11.73
5 Tomáš UrbanTomáš Urban 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 12.77
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (ne, 17.2.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 09.01
2 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.69
3 Jakub HollmannJakub Hollmann 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 10.37
4 Petr MouchaPetr Moucha 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 11.41
Norbert MarášekNorbert Marášek 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.75
2 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 08.79
3 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 09.01
4 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.33
5 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.41
6 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.69
7 Matyáš MarekMatyáš Marek 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 09.96
8 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.06
9 Jakub HollmannJakub Hollmann 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 10.37
10 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 10.46
11 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.88
12 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 11.09
13 Petr MouchaPetr Moucha 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 11.41
14 Adam SchejbalAdam Schejbal 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 11.45
15 Julián BoschatJulián Boschat 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 11.73
16 Lukáš BabickýLukáš Babický 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 12.01
17 Tomáš UrbanTomáš Urban 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 12.77
Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 DNS
Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 DNS
Norbert MarášekNorbert Marášek 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 17.2.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 08.78
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.86
3 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 08.92
4 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.22
5 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.24
6 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.65
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 17.2.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš MarekMatyáš Marek 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 09.83
2 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.06
3 Jakub HollmannJakub Hollmann 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 10.19
4 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 10.44
5 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 10.91
6 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 11.01
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 17.2.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.03
2 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.61
3 Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 10.53
4 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.62
5 Karolína LavičkováKarolína Lavičková 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 10.79
Tereza PristačováTereza Pristačová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 17.2.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 09.50
2 Magdalena SucháMagdalena Suchá 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 09.63
3 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 10.38
4 Karolína ŠtélováKarolína Štélová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 10.68
5 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 11.07
6 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 11.47
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 17.2.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.32
2 Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 10.09
Laura GrögerováLaura Grögerová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DNS
Kateřina WolfováKateřina Wolfová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 DNS
Amálie ŠteflováAmálie Šteflová 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 DNF
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 17.2.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 09.65
2 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.24
3 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.68
4 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 11.21
Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Anastasija PanovaAnastasija Panova 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 DQ
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 17.2.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.39
2 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 10.12
3 Adéla KubánkováAdéla Kubánková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.59
4 Petra BučányováPetra Bučányová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.99
5 Libuše PolívkováLibuše Polívková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.13
Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 17.2.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.35
2 Linda GrecmanováLinda Grecmanová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.30
3 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 11.69
Eliška StachováEliška Stachová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 DNS
Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DNS
Tereza MoravcováTereza Moravcová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.03
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.32
3 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.35
4 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.39
5 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 09.50
6 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.61
7 Magdalena SucháMagdalena Suchá 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 09.63
8 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 09.65
9 Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 10.09
10 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 10.12
11 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.24
12 Linda GrecmanováLinda Grecmanová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.30
13 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 10.38
14 Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 10.53
15 Adéla KubánkováAdéla Kubánková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.59
16 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.62
17 Karolína ŠtélováKarolína Štélová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 10.68
17 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.68
19 Karolína LavičkováKarolína Lavičková 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 10.79
20 Petra BučányováPetra Bučányová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.99
21 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 11.07
22 Libuše PolívkováLibuše Polívková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.13
23 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 11.21
24 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 11.47
25 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 11.69
Tereza PristačováTereza Pristačová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 DNS
Laura GrögerováLaura Grögerová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DNS
Kateřina WolfováKateřina Wolfová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 DNS
Amálie ŠteflováAmálie Šteflová 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 DNF
Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Anastasija PanovaAnastasija Panova 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 DQ
Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Eliška StachováEliška Stachová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 DNS
Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DNS
Tereza MoravcováTereza Moravcová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNF

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 17.2.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.96
2 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.01
3 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 09.26
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.30
5 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.40
6 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.53
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 17.2.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 09.44
2 Magdalena SucháMagdalena Suchá 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 09.72
3 Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.84
4 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 10.03
5 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 10.10
6 Linda GrecmanováLinda Grecmanová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.49
Celkem 6 závodníků

4 x 200 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 17.2.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Grulich, Marek, Izotov, Vaněk Grulich, Marek, Izotov, Vaněk SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 1:42.42
2 Plachý, Myslivec, Ševčík, Holeček Plachý, Myslivec, Ševčík, Holeček ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:42.57
3 Jára, Štefka, Schejbal, Češka Jára, Štefka, Schejbal, Češka Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 1:49.11
Hendrych, Jánský, Jareš, Pavlyuk Hendrych, Jánský, Jareš, Pavlyuk Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DQ
Poznámky:
DQ pravidlo 163.3
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 17.2.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hrubý, Sup, Jelínek, Pavlas Hrubý, Sup, Jelínek, Pavlas TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 1:43.82
2 Jakeš, Hošek, Zelenka, Frühauf Jakeš, Hošek, Zelenka, Frühauf Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 1:48.01
3 Studničný, Šíma, Kolínský, Auředník Studničný, Šíma, Kolínský, Auředník SK JeseniovaSK Jeseniova 2 1:49.19
Urban, Martínek, Kovář, Vlasák Urban, Martínek, Kovář, Vlasák TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 DQ
Poznámky:
DQ pravidlo 163.3
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 17.2.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kopenec, Kárník, Spálenka, Oliva Kopenec, Kárník, Spálenka, Oliva ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:54.33
2 Hollmann, Vaccino, Nop, Beneš Hollmann, Vaccino, Nop, Beneš Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 1:54.97
3 Malaniuk, Hrubec, Červenka, Nemšovský Malaniuk, Hrubec, Červenka, Nemšovský SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 1:55.71
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Grulich, Marek, Izotov, Vaněk Grulich, Marek, Izotov, Vaněk SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 1:42.42
2 Plachý, Myslivec, Ševčík, Holeček Plachý, Myslivec, Ševčík, Holeček ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:42.57
3 Hrubý, Sup, Jelínek, Pavlas Hrubý, Sup, Jelínek, Pavlas TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 1:43.82
4 Jakeš, Hošek, Zelenka, Frühauf Jakeš, Hošek, Zelenka, Frühauf Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 1:48.01
5 Jára, Štefka, Schejbal, Češka Jára, Štefka, Schejbal, Češka Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 1:49.11
6 Studničný, Šíma, Kolínský, Auředník Studničný, Šíma, Kolínský, Auředník SK JeseniovaSK Jeseniova 2 1:49.19
7 Kopenec, Kárník, Spálenka, Oliva Kopenec, Kárník, Spálenka, Oliva ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:54.33
8 Hollmann, Vaccino, Nop, Beneš Hollmann, Vaccino, Nop, Beneš Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 1:54.97
9 Malaniuk, Hrubec, Červenka, Nemšovský Malaniuk, Hrubec, Červenka, Nemšovský SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 1:55.71
Hendrych, Jánský, Jareš, Pavlyuk Hendrych, Jánský, Jareš, Pavlyuk Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DQ
Urban, Martínek, Kovář, Vlasák Urban, Martínek, Kovář, Vlasák TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 DQ

4 x 200 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 17.2.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Fliegelová, Nováková, Melounová, Křížová Fliegelová, Nováková, Melounová, Křížová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 1:48.44
2 Elfmarková, Jakabová, Kaňáková, Lasíková Elfmarková, Jakabová, Kaňáková, Lasíková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 1:49.13
3 Primasová, Pacáková, Novotná, Vaňková Primasová, Pacáková, Novotná, Vaňková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:51.45
4 Dolistová, Dorazinová, Zemánková, Kaucká Dolistová, Dorazinová, Zemánková, Kaucká SK JeseniovaSK Jeseniova 1 1:52.74
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 17.2.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gucfová, Noasová, Saidlová, Stodolová Gucfová, Noasová, Saidlová, Stodolová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 1:57.86
Tomanová, Lavičková, Šteflová, Suchá Tomanová, Lavičková, Šteflová, Suchá Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 DNS
Poláková, Votavová, Kollárová, Burešová Poláková, Votavová, Kollárová, Burešová TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 DQ
Neruda, Landová, Malá, Kněžková Neruda, Landová, Malá, Kněžková PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DQ
Poznámky:
DQ pravidlo 163.5
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 17.2.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bűrgelová, Drábová, Neufusová, Krejčovesová Bűrgelová, Drábová, Neufusová, Krejčovesová ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 1:58.41
2 Migová, Černá, Wicková, Rákosníková Migová, Černá, Wicková, Rákosníková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:58.94
3 Polanská, Vávrová, Brandejsová, Ostenová Polanská, Vávrová, Brandejsová, Ostenová ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 1:59.44
4 Grymová, Konvičková, Labuťová, Voborníková Grymová, Konvičková, Labuťová, Voborníková TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 2:13.53
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 17.2.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dvořáková, Radoušková, Skočdopolová, Štěpánová Dvořáková, Radoušková, Skočdopolová, Štěpánová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 1:56.54
2 Burdová, Nosková, Kubánková, Šorbanová Burdová, Nosková, Kubánková, Šorbanová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:01.64
3 Brejchová, Caldrová, Grecmanová, Vyroubalová Brejchová, Caldrová, Grecmanová, Vyroubalová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:06.05
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Fliegelová, Nováková, Melounová, Křížová Fliegelová, Nováková, Melounová, Křížová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 1:48.44
2 Elfmarková, Jakabová, Kaňáková, Lasíková Elfmarková, Jakabová, Kaňáková, Lasíková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 1:49.13
3 Primasová, Pacáková, Novotná, Vaňková Primasová, Pacáková, Novotná, Vaňková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:51.45
4 Dolistová, Dorazinová, Zemánková, Kaucká Dolistová, Dorazinová, Zemánková, Kaucká SK JeseniovaSK Jeseniova 1 1:52.74
5 Dvořáková, Radoušková, Skočdopolová, Štěpánová Dvořáková, Radoušková, Skočdopolová, Štěpánová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 1:56.54
6 Gucfová, Noasová, Saidlová, Stodolová Gucfová, Noasová, Saidlová, Stodolová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 1:57.86
7 Bűrgelová, Drábová, Neufusová, Krejčovesová Bűrgelová, Drábová, Neufusová, Krejčovesová ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 1:58.41
8 Migová, Černá, Wicková, Rákosníková Migová, Černá, Wicková, Rákosníková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:58.94
9 Polanská, Vávrová, Brandejsová, Ostenová Polanská, Vávrová, Brandejsová, Ostenová ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 1:59.44
10 Burdová, Nosková, Kubánková, Šorbanová Burdová, Nosková, Kubánková, Šorbanová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:01.64
11 Brejchová, Caldrová, Grecmanová, Vyroubalová Brejchová, Caldrová, Grecmanová, Vyroubalová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:06.05
12 Grymová, Konvičková, Labuťová, Voborníková Grymová, Konvičková, Labuťová, Voborníková TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 2:13.53
Tomanová, Lavičková, Šteflová, Suchá Tomanová, Lavičková, Šteflová, Suchá Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 DNS
Poláková, Votavová, Kollárová, Burešová Poláková, Votavová, Kollárová, Burešová TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 DQ
Neruda, Landová, Malá, Kněžková Neruda, Landová, Malá, Kněžková PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DQ

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.361.411.461.511.561.611.661.691.711.741.77
1 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 20 1.78
2 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 18 1.69
3 Albert MatějkaAlbert Matějka
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 19 1.69
4 Matouš NopMatouš Nop
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 17 1.61
5 Matěj HošekMatěj Hošek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 13 1.51
6 Alexandr StejskalAlexandr Stejskal
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 6 1.51
7 Adam SchejbalAdam Schejbal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 10 1.51
8 Ondřej FrühaufOndřej Frühauf
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 2 1.46
9 Adam ŠevčíkAdam Ševčík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 4 1.46
10 Jakub OlivaJakub Oliva
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 14 1.46
11 Tobiáš BočekTobiáš Boček
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 5 1.46
12= David ZedníkDavid Zedník
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 11 1.41
12= Natanael FritzNatanael Fritz
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 1 1.41
12= Adam KloudaAdam Klouda
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 8 1.41
15 Tomáš UrbanTomáš Urban
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
05 3 1.41
Jan KristaJan Krista
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 9 DNS
Hugo Medard DanelHugo Medard Danel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 12 DNS
Alex KimbembeAlex Kimbembe
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 15 DNS
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.261.311.361.411.461.511.541.57
1 Klára BrandejsováKlára Brandejsová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 19 1.51
2= Veronika KouckáVeronika Koucká
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 10 1.46
2= Tereza TomanováTereza Tomanová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 18 1.46
4 Aneta RákosníkováAneta Rákosníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 16 1.46
5 Maya ManichováMaya Manichová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 17 1.41
6= Karolína ParkanováKarolína Parkanová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 3 1.36
6= Karolína RouskováKarolína Rousková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 12 1.36
8 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 13 1.36
9 Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 1 1.36
10 Magdalena KlírováMagdalena Klírová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 9 1.36
11 Viktorie OstenováViktorie Ostenová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 4 1.31
12 Helena NoskováHelena Nosková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 5 1.31
13 Alžběta PěnkavováAlžběta Pěnkavová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 6 1.31
14 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 2 1.26
Jasna PeštováJasna Peštová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 8 DNS
Nikita MachytkováNikita Machytková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 14 DNS
Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 7 DNS
Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 20 DNS
Dominika PolákováDominika Poláková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 15 DNS
Sara MarčićSara Marčić
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 11 NM
Celkem 20 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.112.312.512.612.712.812.913.013.11
1 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 3.56
2 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 3.21
3 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 3.21
4 Dan JánskýDan Jánský
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 3.21
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.912.012.112.212.312.412.512.61
1 Viktorie OndrováViktorie Ondrová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 9 3.31
2 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 8 2.51
3 Lia HeryánováLia Heryánová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 7 2.51
4 Maya ManichováMaya Manichová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 2 2.21
5 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 4 2.21
6 Sara MarčićSara Marčić
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 3 2.11
MS Simona VoráčkováSimona Voráčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 6 2.31
MS Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 5 2.21
Viktorie OstenováViktorie Ostenová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 1 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
04 22 6.28 0.0
2 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 20 6.25 0.0
3 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 21 6.20 0.0
4 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 19 5.73 0.0
5 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 13 5.34 0.0
6 Dan JánskýDan Jánský
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 15 5.25 0.0
7 Filip StudničnýFilip Studničný
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 12 5.11 0.0
8 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 1 5.05 0.0
9 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 16 4.90 0.0
10 Petr MalaniukPetr Malaniuk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 11 4.87 0.0
11 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 14 4.87 0.0
12 Matyáš MarekMatyáš Marek
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 10 4.87 0.0
13 Matěj HorákMatěj Horák
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 7 4.78 0.0
14 Matouš NopMatouš Nop
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 8 4.78 0.0
15 Josef LebedaJosef Lebeda
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 3 4.70 0.0
16 Šimon InnemanŠimon Inneman
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 5 4.56 0.0
17 Jakub HollmannJakub Hollmann
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 6 4.53 0.0
18 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 2 4.32 0.0
19 Alexandr StejskalAlexandr Stejskal
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 9 4.26 0.0
20 Vojtěch JarošVojtěch Jaroš
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 4 4.20 0.0
MS Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 17 5.03 0.0
Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 18 DNS
Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 23 DNS
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 24 5.21 0.0
2 Lucie LasíkováLucie Lasíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 22 4.99 0.0
3 Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 21 4.96 0.0
4 Natalie DvořákováNatalie Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 20 4.93 0.0
5 Sára NoasováSára Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 6 4.92 0.0
6 Monika FlorováMonika Florová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 23 4.86 0.0
7 Stella ChaloupkováStella Chaloupková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 14 4.82 0.0
8 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 13 4.72 0.0
9 Magdalena SucháMagdalena Suchá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 19 4.63 0.0
10 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 12 4.58 0.0
11 Eliška BűrgelováEliška Bűrgelová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 18 4.56 0.0
12 Helena NoskováHelena Nosková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 3 4.53 0.0
13 Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 15 4.49 0.0
14 Evelína StaráEvelína Stará
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 11 4.46 0.0
15 Eliška NěmečkováEliška Němečková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 9 4.43 0.0
16 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 10 4.43 0.0
17 Michaela RadouškováMichaela Radoušková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 5 4.39 0.0
18 Tereza VotinskáTereza Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 1 4.34 0.0
19 Anežka FořtováAnežka Fořtová
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
04 16 4.31 0.0
20 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 4 4.21 0.0
21 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 2 4.14 0.0
22 Kateřina KrupkováKateřina Krupková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 8 4.09 0.0
23 Karolína GörglováKarolína Görglová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 7 4.09 0.0
Nikita MachytkováNikita Machytková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 17 DNS
Celkem 24 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikol BalcarováNikol Balcarová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 22 11.53 0.0
2 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 21 10.32 0.0
3 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 14 10.19 0.0
4 Tereza NoskováTereza Nosková
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 23 09.45 0.0
5 Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 16 09.31 0.0
6 Tereza KauckáTereza Kaucká
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 18 09.29 0.0
7 Klára HonsůKlára Honsů
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 17 09.26 0.0
8 Adriana NerudaAdriana Neruda
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 15 09.05 0.0
9 Laura BrodilováLaura Brodilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 20 08.79 0.0
10 Julie DurychováJulie Durychová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 1 08.63 0.0
11 Tereza MoravcováTereza Moravcová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 10 08.48 0.0
12 Anna KymlováAnna Kymlová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 8 08.45 0.0
13 Tereza JakoubkováTereza Jakoubková
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
04 12 08.19 0.0
14 Aneta RákosníkováAneta Rákosníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 19 08.07 0.0
15 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 11 08.01 0.0
16 Adéla VojtováAdéla Vojtová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 9 07.90 0.0
17 Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 7 07.66 0.0
18 Eva ŠtěpánkováEva Štěpánková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 4 07.64 0.0
19 Barbora PetržilkováBarbora Petržilková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 3 07.41 0.0
20 Karolína ParkanováKarolína Parkanová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 2 06.93 0.0
21 Veronika ŠeflováVeronika Šeflová
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 5 06.23 0.0
Marie TrojanováMarie Trojanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 6 DNS
Valérie VáclavíkováValérie Václavíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 13 DNS
Celkem 23 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 16 12.79 0.0
2 Jan AuředníkJan Auředník
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 13 11.66 0.0
3 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 14 11.66 0.0
4 Štefan HošekŠtefan Hošek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 15 11.47 0.0
5 Alexandr ŠimekAlexandr Šimek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 12 10.49 0.0
6 Matěj HošekMatěj Hošek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 11 10.10 0.0
7 Adam PajkrAdam Pajkr
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 10 09.82 0.0
8 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 8 09.24 0.0
9 Libor ZelenkaLibor Zelenka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 5 08.58 0.0
10 Matěj KárníkMatěj Kárník
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 7 08.42 0.0
11 Petr MartínekPetr Martínek
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
05 6 08.25 0.0
12 Filip SurjomartonoFilip Surjomartono
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 3 08.20 0.0
13 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 9 08.00 0.0
14 Pavel HrubecPavel Hrubec
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 1 07.81 0.0
15 David RajchartDavid Rajchart
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 2 07.35 0.0
Daniel BoreckýDaniel Borecký
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4 DNS
Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 17 DNS
Celkem 17 závodníků