Back

 / Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň

Praha - Strahov (17. 2. 2019)

800 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 17.2.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 2:15.73
2 Alexej IzotovAlexej Izotov 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 2:23.46
3 Václav JanovskýVáclav Janovský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:24.54
4 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:24.95
5 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:25.11
6 Václav DlabačVáclav Dlabač 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:25.48
7 Maximilian ŠpačekMaximilian Špaček 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 2:31.43
Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 17.2.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:30.01
2 Matyáš KočkaMatyáš Kočka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:32.40
3 Filip ŠtětkaFilip Štětka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 2:32.45
4 Simon ŠtiborSimon Štibor 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:33.17
5 Jan ŠkardaJan Škarda 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 2:33.39
6 Jan BenešJan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:34.52
7 Filip NemšovskýFilip Nemšovský 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 2:35.22
8 Ondřej KohlOndřej Kohl 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 2:38.03
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 17.2.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan SchnajberkJan Schnajberk 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 2:28.21
2 Dalibor ŤulákDalibor Ťulák 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 2:37.81
3 Adam ČernochAdam Černoch 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 2:38.07
4 Adam FeixAdam Feix 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 2:40.06
5 Pavel HrubecPavel Hrubec 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 2:40.16
6 Julián BoschatJulián Boschat 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 2:40.76
7 Lukáš BabickýLukáš Babický 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:54.06
Štěpán SuchanŠtěpán Suchan 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 2:15.73
2 Alexej IzotovAlexej Izotov 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 2:23.46
3 Václav JanovskýVáclav Janovský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:24.54
4 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:24.95
5 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:25.11
6 Václav DlabačVáclav Dlabač 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:25.48
7 Jan SchnajberkJan Schnajberk 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 2:28.21
8 Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:30.01
9 Maximilian ŠpačekMaximilian Špaček 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 2:31.43
10 Matyáš KočkaMatyáš Kočka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:32.40
11 Filip ŠtětkaFilip Štětka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 2:32.45
12 Simon ŠtiborSimon Štibor 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:33.17
13 Jan ŠkardaJan Škarda 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 2:33.39
14 Jan BenešJan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:34.52
15 Filip NemšovskýFilip Nemšovský 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 2:35.22
16 Dalibor ŤulákDalibor Ťulák 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 2:37.81
17 Ondřej KohlOndřej Kohl 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 2:38.03
18 Adam ČernochAdam Černoch 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 2:38.07
19 Adam FeixAdam Feix 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 2:40.06
20 Pavel HrubecPavel Hrubec 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 2:40.16
21 Julián BoschatJulián Boschat 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 2:40.76
22 Lukáš BabickýLukáš Babický 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:54.06
Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 DNS
Štěpán SuchanŠtěpán Suchan 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 17.2.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 2:19.63
2 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:28.61
3 Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:29.20
4 Karolína ŠtélováKarolína Štélová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:32.61
5 Eliška DrábováEliška Drábová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 2:39.10
Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 17.2.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 2:38.57
2 Eva PotočkováEva Potočková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 9 2:43.99
3 Linda GrecmanováLinda Grecmanová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:48.26
4 Markéta ŠtélováMarkéta Štélová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:50.50
5 Vendula KadlecováVendula Kadlecová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:50.75
6 Ema BurešováEma Burešová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 2:52.41
7 Natálie HanleyNatálie Hanley 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 2:54.37
Adéla ČervenkováAdéla Červenková 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 2:19.63
2 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:28.61
3 Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:29.20
4 Karolína ŠtélováKarolína Štélová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:32.61
5 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 2:38.57
6 Eliška DrábováEliška Drábová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 2:39.10
7 Eva PotočkováEva Potočková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 9 2:43.99
8 Linda GrecmanováLinda Grecmanová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:48.26
9 Markéta ŠtélováMarkéta Štélová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:50.50
10 Vendula KadlecováVendula Kadlecová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:50.75
11 Ema BurešováEma Burešová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 2:52.41
12 Natálie HanleyNatálie Hanley 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 2:54.37
Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 DNS
Adéla ČervenkováAdéla Červenková 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 DNS