Back

 / Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň

Praha - Strahov (17. 2. 2019)

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
04 22 6.28 0.0
2 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 20 6.25 0.0
3 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 21 6.20 0.0
4 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 19 5.73 0.0
5 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 13 5.34 0.0
6 Dan JánskýDan Jánský
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 15 5.25 0.0
7 Filip StudničnýFilip Studničný
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 12 5.11 0.0
8 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 1 5.05 0.0
9 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 16 4.90 0.0
10 Petr MalaniukPetr Malaniuk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 11 4.87 0.0
11 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 14 4.87 0.0
12 Matyáš MarekMatyáš Marek
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 10 4.87 0.0
13 Matěj HorákMatěj Horák
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 7 4.78 0.0
14 Matouš NopMatouš Nop
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 8 4.78 0.0
15 Josef LebedaJosef Lebeda
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 3 4.70 0.0
16 Šimon InnemanŠimon Inneman
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 5 4.56 0.0
17 Jakub HollmannJakub Hollmann
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 6 4.53 0.0
18 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 2 4.32 0.0
19 Alexandr StejskalAlexandr Stejskal
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 9 4.26 0.0
20 Vojtěch JarošVojtěch Jaroš
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 4 4.20 0.0
MS Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 17 5.03 0.0
Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 18 DNS
Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 23 DNS
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 24 5.21 0.0
2 Lucie LasíkováLucie Lasíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 22 4.99 0.0
3 Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 21 4.96 0.0
4 Natalie DvořákováNatalie Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 20 4.93 0.0
5 Sára NoasováSára Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 6 4.92 0.0
6 Monika FlorováMonika Florová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 23 4.86 0.0
7 Stella ChaloupkováStella Chaloupková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 14 4.82 0.0
8 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 13 4.72 0.0
9 Magdalena SucháMagdalena Suchá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 19 4.63 0.0
10 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 12 4.58 0.0
11 Eliška BűrgelováEliška Bűrgelová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 18 4.56 0.0
12 Helena NoskováHelena Nosková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 3 4.53 0.0
13 Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 15 4.49 0.0
14 Evelína StaráEvelína Stará
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 11 4.46 0.0
15 Eliška NěmečkováEliška Němečková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 9 4.43 0.0
16 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 10 4.43 0.0
17 Michaela RadouškováMichaela Radoušková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 5 4.39 0.0
18 Tereza VotinskáTereza Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 1 4.34 0.0
19 Anežka FořtováAnežka Fořtová
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
04 16 4.31 0.0
20 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 4 4.21 0.0
21 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 2 4.14 0.0
22 Kateřina KrupkováKateřina Krupková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 8 4.09 0.0
23 Karolína GörglováKarolína Görglová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 7 4.09 0.0
Nikita MachytkováNikita Machytková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 17 DNS
Celkem 24 závodníků