Back

 / Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň

Praha - Strahov (17. 2. 2019)

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.361.411.461.511.561.611.661.691.711.741.77
1 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 20 1.78
2 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 18 1.69
3 Albert MatějkaAlbert Matějka
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 19 1.69
4 Matouš NopMatouš Nop
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 17 1.61
5 Matěj HošekMatěj Hošek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 13 1.51
6 Alexandr StejskalAlexandr Stejskal
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 6 1.51
7 Adam SchejbalAdam Schejbal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 10 1.51
8 Ondřej FrühaufOndřej Frühauf
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 2 1.46
9 Adam ŠevčíkAdam Ševčík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 4 1.46
10 Jakub OlivaJakub Oliva
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 14 1.46
11 Tobiáš BočekTobiáš Boček
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 5 1.46
12= David ZedníkDavid Zedník
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 11 1.41
12= Natanael FritzNatanael Fritz
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 1 1.41
12= Adam KloudaAdam Klouda
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 8 1.41
15 Tomáš UrbanTomáš Urban
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
05 3 1.41
Jan KristaJan Krista
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 9 DNS
Hugo Medard DanelHugo Medard Danel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 12 DNS
Alex KimbembeAlex Kimbembe
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 15 DNS
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.261.311.361.411.461.511.541.57
1 Klára BrandejsováKlára Brandejsová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 19 1.51
2= Veronika KouckáVeronika Koucká
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 10 1.46
2= Tereza TomanováTereza Tomanová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 18 1.46
4 Aneta RákosníkováAneta Rákosníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 16 1.46
5 Maya ManichováMaya Manichová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 17 1.41
6= Karolína ParkanováKarolína Parkanová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 3 1.36
6= Karolína RouskováKarolína Rousková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 12 1.36
8 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 13 1.36
9 Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 1 1.36
10 Magdalena KlírováMagdalena Klírová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 9 1.36
11 Viktorie OstenováViktorie Ostenová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 4 1.31
12 Helena NoskováHelena Nosková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 5 1.31
13 Alžběta PěnkavováAlžběta Pěnkavová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 6 1.31
14 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 2 1.26
Jasna PeštováJasna Peštová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 8 DNS
Nikita MachytkováNikita Machytková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 14 DNS
Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 7 DNS
Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 20 DNS
Dominika PolákováDominika Poláková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 15 DNS
Sara MarčićSara Marčić
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 11 NM
Celkem 20 závodníků