Back

 / Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň

Praha - Strahov (17. 2. 2019)

4 x 200 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 17.2.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Grulich, Marek, Izotov, Vaněk Grulich, Marek, Izotov, Vaněk SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 1:42.42
2 Plachý, Myslivec, Ševčík, Holeček Plachý, Myslivec, Ševčík, Holeček ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:42.57
3 Jára, Štefka, Schejbal, Češka Jára, Štefka, Schejbal, Češka Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 1:49.11
Hendrych, Jánský, Jareš, Pavlyuk Hendrych, Jánský, Jareš, Pavlyuk Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DQ
Poznámky:
DQ pravidlo 163.3
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 17.2.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hrubý, Sup, Jelínek, Pavlas Hrubý, Sup, Jelínek, Pavlas TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 1:43.82
2 Jakeš, Hošek, Zelenka, Frühauf Jakeš, Hošek, Zelenka, Frühauf Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 1:48.01
3 Studničný, Šíma, Kolínský, Auředník Studničný, Šíma, Kolínský, Auředník SK JeseniovaSK Jeseniova 2 1:49.19
Urban, Martínek, Kovář, Vlasák Urban, Martínek, Kovář, Vlasák TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 DQ
Poznámky:
DQ pravidlo 163.3
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 17.2.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kopenec, Kárník, Spálenka, Oliva Kopenec, Kárník, Spálenka, Oliva ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:54.33
2 Hollmann, Vaccino, Nop, Beneš Hollmann, Vaccino, Nop, Beneš Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 1:54.97
3 Malaniuk, Hrubec, Červenka, Nemšovský Malaniuk, Hrubec, Červenka, Nemšovský SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 1:55.71
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Grulich, Marek, Izotov, Vaněk Grulich, Marek, Izotov, Vaněk SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 1:42.42
2 Plachý, Myslivec, Ševčík, Holeček Plachý, Myslivec, Ševčík, Holeček ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:42.57
3 Hrubý, Sup, Jelínek, Pavlas Hrubý, Sup, Jelínek, Pavlas TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 1:43.82
4 Jakeš, Hošek, Zelenka, Frühauf Jakeš, Hošek, Zelenka, Frühauf Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 1:48.01
5 Jára, Štefka, Schejbal, Češka Jára, Štefka, Schejbal, Češka Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 1:49.11
6 Studničný, Šíma, Kolínský, Auředník Studničný, Šíma, Kolínský, Auředník SK JeseniovaSK Jeseniova 2 1:49.19
7 Kopenec, Kárník, Spálenka, Oliva Kopenec, Kárník, Spálenka, Oliva ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:54.33
8 Hollmann, Vaccino, Nop, Beneš Hollmann, Vaccino, Nop, Beneš Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 1:54.97
9 Malaniuk, Hrubec, Červenka, Nemšovský Malaniuk, Hrubec, Červenka, Nemšovský SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 1:55.71
Hendrych, Jánský, Jareš, Pavlyuk Hendrych, Jánský, Jareš, Pavlyuk Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DQ
Urban, Martínek, Kovář, Vlasák Urban, Martínek, Kovář, Vlasák TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 DQ

4 x 200 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 17.2.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Fliegelová, Nováková, Melounová, Křížová Fliegelová, Nováková, Melounová, Křížová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 1:48.44
2 Elfmarková, Jakabová, Kaňáková, Lasíková Elfmarková, Jakabová, Kaňáková, Lasíková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 1:49.13
3 Primasová, Pacáková, Novotná, Vaňková Primasová, Pacáková, Novotná, Vaňková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:51.45
4 Dolistová, Dorazinová, Zemánková, Kaucká Dolistová, Dorazinová, Zemánková, Kaucká SK JeseniovaSK Jeseniova 1 1:52.74
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 17.2.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gucfová, Noasová, Saidlová, Stodolová Gucfová, Noasová, Saidlová, Stodolová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 1:57.86
Tomanová, Lavičková, Šteflová, Suchá Tomanová, Lavičková, Šteflová, Suchá Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 DNS
Poláková, Votavová, Kollárová, Burešová Poláková, Votavová, Kollárová, Burešová TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 DQ
Neruda, Landová, Malá, Kněžková Neruda, Landová, Malá, Kněžková PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DQ
Poznámky:
DQ pravidlo 163.5
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 17.2.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bűrgelová, Drábová, Neufusová, Krejčovesová Bűrgelová, Drábová, Neufusová, Krejčovesová ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 1:58.41
2 Migová, Černá, Wicková, Rákosníková Migová, Černá, Wicková, Rákosníková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:58.94
3 Polanská, Vávrová, Brandejsová, Ostenová Polanská, Vávrová, Brandejsová, Ostenová ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 1:59.44
4 Grymová, Konvičková, Labuťová, Voborníková Grymová, Konvičková, Labuťová, Voborníková TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 2:13.53
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 17.2.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dvořáková, Radoušková, Skočdopolová, Štěpánová Dvořáková, Radoušková, Skočdopolová, Štěpánová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 1:56.54
2 Burdová, Nosková, Kubánková, Šorbanová Burdová, Nosková, Kubánková, Šorbanová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:01.64
3 Brejchová, Caldrová, Grecmanová, Vyroubalová Brejchová, Caldrová, Grecmanová, Vyroubalová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:06.05
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Fliegelová, Nováková, Melounová, Křížová Fliegelová, Nováková, Melounová, Křížová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 1:48.44
2 Elfmarková, Jakabová, Kaňáková, Lasíková Elfmarková, Jakabová, Kaňáková, Lasíková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 1:49.13
3 Primasová, Pacáková, Novotná, Vaňková Primasová, Pacáková, Novotná, Vaňková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:51.45
4 Dolistová, Dorazinová, Zemánková, Kaucká Dolistová, Dorazinová, Zemánková, Kaucká SK JeseniovaSK Jeseniova 1 1:52.74
5 Dvořáková, Radoušková, Skočdopolová, Štěpánová Dvořáková, Radoušková, Skočdopolová, Štěpánová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 1:56.54
6 Gucfová, Noasová, Saidlová, Stodolová Gucfová, Noasová, Saidlová, Stodolová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 1:57.86
7 Bűrgelová, Drábová, Neufusová, Krejčovesová Bűrgelová, Drábová, Neufusová, Krejčovesová ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 1:58.41
8 Migová, Černá, Wicková, Rákosníková Migová, Černá, Wicková, Rákosníková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:58.94
9 Polanská, Vávrová, Brandejsová, Ostenová Polanská, Vávrová, Brandejsová, Ostenová ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 1:59.44
10 Burdová, Nosková, Kubánková, Šorbanová Burdová, Nosková, Kubánková, Šorbanová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:01.64
11 Brejchová, Caldrová, Grecmanová, Vyroubalová Brejchová, Caldrová, Grecmanová, Vyroubalová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:06.05
12 Grymová, Konvičková, Labuťová, Voborníková Grymová, Konvičková, Labuťová, Voborníková TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 2:13.53
Tomanová, Lavičková, Šteflová, Suchá Tomanová, Lavičková, Šteflová, Suchá Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 DNS
Poláková, Votavová, Kollárová, Burešová Poláková, Votavová, Kollárová, Burešová TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 DQ
Neruda, Landová, Malá, Kněžková Neruda, Landová, Malá, Kněžková PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DQ