Back

 / Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň

Praha - Strahov (17. 2. 2019)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 17.2.2019 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 39.20
2 Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 40.00
3 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 40.32
Bořek BrejchaBořek Brejcha 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 17.2.2019 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 42.26
2 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 45.35
3 Adam KloudaAdam Klouda 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 46.59
Jan KrumpholcJan Krumpholc 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 17.2.2019 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 48.75
2 Petr MouchaPetr Moucha 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 49.31
MS Jan MozgaJan Mozga 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 41.72
Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 39.20
2 Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 40.00
3 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 40.32
4 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 41.72
5 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 42.26
6 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 45.35
7 Adam KloudaAdam Klouda 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 46.59
8 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 48.75
9 Petr MouchaPetr Moucha 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 49.31
Bořek BrejchaBořek Brejcha 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Jan KrumpholcJan Krumpholc 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 DNS
Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 17.2.2019 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VilímováKateřina Vilímová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 41.32
2 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 41.80
3 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 42.89
4 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 43.54
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 17.2.2019 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 43.84
2 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 44.29
3 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 44.33
4 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 44.66
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 17.2.2019 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jolana AnderlováJolana Anderlová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 45.75
2 Anežka FořtováAnežka Fořtová 04 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 1 46.17
3 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 47.94
4 Mariana VotavováMariana Votavová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 49.15
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 17.2.2019 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora StodolováBarbora Stodolová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 46.79
2 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 47.56
3 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 48.76
4 Kateřina KrupkováKateřina Krupková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 49.48
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 17.2.2019 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 48.50
2 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 49.34
3 Adéla KubánkováAdéla Kubánková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 49.40
4 Natálie NoskováNatálie Nosková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 50.63
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 17.2.2019 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína LavičkováKarolína Lavičková 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 47.32
2 Simona PacákováSimona Pacáková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 47.49
Agáta ZodetováAgáta Zodetová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 DQ
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Kateřina VilímováKateřina Vilímová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 41.32
2 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 41.80
3 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 42.89
4 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 43.54
5 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 43.84
6 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 44.29
7 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 44.33
8 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 44.66
9 Jolana AnderlováJolana Anderlová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 45.75
10 Anežka FořtováAnežka Fořtová 04 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 1 46.17
11 Barbora StodolováBarbora Stodolová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 46.79
12 Karolína LavičkováKarolína Lavičková 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 47.32
13 Simona PacákováSimona Pacáková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 47.49
14 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 47.56
15 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 47.94
16 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 48.50
17 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 48.76
18 Mariana VotavováMariana Votavová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 49.15
19 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 49.34
20 Adéla KubánkováAdéla Kubánková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 49.40
21 Kateřina KrupkováKateřina Krupková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 49.48
22 Natálie NoskováNatálie Nosková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 50.63
Agáta ZodetováAgáta Zodetová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 DQ