Back

 / Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Strahov (27. - 28. 2. 2019)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 27.2.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.12
2 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.08
3 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.20
4 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.57
5 Matěj BednářMatěj Bednář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.59
Petr FifkaPetr Fifka 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (st, 27.2.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam OndriášAdam Ondriáš 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 08.23
2 Ondřej RezekOndřej Rezek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.00
3 Jakub TopolJakub Topol 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.16
4 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.21
5 Robert VolákRobert Volák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.39
6 Jan VačkářJan Vačkář 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.99
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (st, 27.2.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SalačLukáš Salač 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.37
2 Matyáš CápalMatyáš Cápal 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.04
3 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.14
4 Prokop CihlářProkop Cihlář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.55
5 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.63
6 Vít LorencVít Lorenc 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.74
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (st, 27.2.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.20
2 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.00
3 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.38
4 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.81
Michal PetýrekMichal Petýrek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Mikuláš AndresMikuláš Andres 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (st, 27.2.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 08.85
2 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.25
3 Jakub ŽákJakub Žák 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.26
4 Dan BaklíkDan Baklík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 09.46
Florián SeveraFlorián Severa 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 DNS
Jiří HabersbergerJiří Habersberger 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (st, 27.2.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.01
2 Jan KoverdynskýJan Koverdynský 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.20
3 František PečenýFrantišek Pečený 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 09.24
4 Nikola MorozNikola Moroz 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.42
5 Mikuláš FatkaMikuláš Fatka 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 09.60
Jakub RyndaJakub Rynda 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (st, 27.2.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.80
2 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.32
3 Oldřich SahajdákOldřich Sahajdák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.43
4 Jan DaněkJan Daněk 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.87
5 Štěpán KottŠtěpán Kott 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 10.05
Filip BradáčFilip Bradáč 07 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (st, 27.2.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GrabovskiAdam Grabovski 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.76
2 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 08.98
3 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.03
4 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.14
5 David MoggDavid Mogg 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 09.92
6 Michail BezrukovMichail Bezrukov 07 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 6 11.11
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.12
2 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.20
3 Adam OndriášAdam Ondriáš 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 08.23
4 Lukáš SalačLukáš Salač 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.37
5 Adam GrabovskiAdam Grabovski 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.76
6 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.80
7 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 08.85
8 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 08.98
9 Ondřej RezekOndřej Rezek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.00
9 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.00
11 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.01
12 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.03
13 Matyáš CápalMatyáš Cápal 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.04
14 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.08
15 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.14
15 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.14
17 Jakub TopolJakub Topol 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.16
18 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.20
18 Jan KoverdynskýJan Koverdynský 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.20
20 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.21
21 František PečenýFrantišek Pečený 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 09.24
22 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.25
23 Jakub ŽákJakub Žák 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.26
24 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.32
25 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.38
26 Robert VolákRobert Volák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.39
27 Nikola MorozNikola Moroz 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.42
28 Oldřich SahajdákOldřich Sahajdák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.43
29 Dan BaklíkDan Baklík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 09.46
30 Prokop CihlářProkop Cihlář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.55
31 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.57
32 Matěj BednářMatěj Bednář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.59
33 Mikuláš FatkaMikuláš Fatka 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 09.60
34 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.63
35 Vít LorencVít Lorenc 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.74
36 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.81
37 Jan DaněkJan Daněk 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.87
38 David MoggDavid Mogg 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 09.92
39 Jan VačkářJan Vačkář 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.99
40 Štěpán KottŠtěpán Kott 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 10.05
41 Michail BezrukovMichail Bezrukov 07 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 6 11.11
Petr FifkaPetr Fifka 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 DNS
Michal PetýrekMichal Petýrek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Mikuláš AndresMikuláš Andres 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 DNS
Florián SeveraFlorián Severa 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 DNS
Jiří HabersbergerJiří Habersberger 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Jakub RyndaJakub Rynda 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
Filip BradáčFilip Bradáč 07 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 4 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (st, 27.2.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.97
2 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.07
3 Adam OndriášAdam Ondriáš 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 08.15
4 Lukáš SalačLukáš Salač 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.38
5 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.63
6 Adam GrabovskiAdam Grabovski 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.71
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 27.2.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 08.83
2 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 08.93
3 Ondřej RezekOndřej Rezek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.93
4 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 08.93
5 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 08.95
6 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.95
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 27.2.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.14
2 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.86
3 Dina RybkováDina Rybková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.96
4 Adéla BajtlováAdéla Bajtlová 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 09.37
5 Alžběta CaskováAlžběta Casková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.88
6 Vendula JelínkováVendula Jelínková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 10.26
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (st, 27.2.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.86
2 Veronika HuclováVeronika Huclová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.13
3 Lucie EremiášováLucie Eremiášová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 09.23
4 Dominika MatouškováDominika Matoušková 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.24
5 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.81
Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (st, 27.2.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.44
2 Petra JelínkováPetra Jelínková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.32
3 Eva FulínováEva Fulínová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.47
4 Eliška UngerováEliška Ungerová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 09.49
5 Tereza KettnerováTereza Kettnerová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 10.08
Emma PreislerováEmma Preislerová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (st, 27.2.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.69
2 Anna VítkovskáAnna Vítkovská 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 09.03
3 Gaja RybkováGaja Rybková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.09
4 Natálie HronováNatálie Hronová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.50
Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 DNS
Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (st, 27.2.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.64
2 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.00
3 Lucie DoleželováLucie Doleželová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.26
4 Lucie FilipováLucie Filipová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.40
5 Alice MatouškováAlice Matoušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.62
6 Amálie BejšovcováAmálie Bejšovcová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 10.64
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (st, 27.2.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.65
2 Tereza ZemanováTereza Zemanová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.00
3 Veronika CísařováVeronika Císařová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.70
4 Klára ChaloupkováKlára Chaloupková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 10.08
Tereza PrůšováTereza Průšová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 DNS
Tereza KobrlováTereza Kobrlová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (st, 27.2.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 08.83
2 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.06
3 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.27
4 Zuzana ČiberováZuzana Čiberová 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 09.57
5 Anna JenčkováAnna Jenčková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 10.04
Valentýna PšeničnáValentýna Pšeničná 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (st, 27.2.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.91
2 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.08
3 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 09.19
4 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.70
Nela RejtharováNela Rejtharová 07 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 09 (st, 27.2.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.90
2 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.05
3 Kamila SojkováKamila Sojková 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.14
4 Anna SejkotováAnna Sejkotová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.62
5 Kristýna HollmannováKristýna Hollmannová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 10.21
Celkem 5 závodníků
Rozběh 10 (st, 27.2.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie BenešováValerie Benešová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 08.93
2 Alžběta WogurkováAlžběta Wogurková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 09.00
3 Andrea BatalováAndrea Batalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.36
4 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.37
5 Kristýna KvášováKristýna Kvášová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 10.24
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.14
2 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.44
3 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.64
4 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.65
5 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.69
6 Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 08.83
7 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.86
7 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.86
9 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.90
10 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.91
11 Valerie BenešováValerie Benešová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 08.93
12 Dina RybkováDina Rybková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.96
13 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.00
13 Tereza ZemanováTereza Zemanová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.00
13 Alžběta WogurkováAlžběta Wogurková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 09.00
16 Anna VítkovskáAnna Vítkovská 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 09.03
17 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.05
18 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.06
19 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.08
20 Gaja RybkováGaja Rybková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.09
21 Veronika HuclováVeronika Huclová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.13
22 Kamila SojkováKamila Sojková 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.14
23 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 09.19
24 Lucie EremiášováLucie Eremiášová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 09.23
25 Dominika MatouškováDominika Matoušková 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.24
26 Lucie DoleželováLucie Doleželová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.26
27 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.27
28 Petra JelínkováPetra Jelínková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.32
29 Andrea BatalováAndrea Batalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.36
30 Adéla BajtlováAdéla Bajtlová 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 09.37
30 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.37
32 Lucie FilipováLucie Filipová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.40
33 Eva FulínováEva Fulínová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.47
34 Eliška UngerováEliška Ungerová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 09.49
35 Natálie HronováNatálie Hronová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.50
36 Zuzana ČiberováZuzana Čiberová 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 09.57
37 Alice MatouškováAlice Matoušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.62
37 Anna SejkotováAnna Sejkotová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.62
39 Veronika CísařováVeronika Císařová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.70
39 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.70
41 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.81
42 Alžběta CaskováAlžběta Casková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.88
43 Anna JenčkováAnna Jenčková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 10.04
44 Tereza KettnerováTereza Kettnerová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 10.08
44 Klára ChaloupkováKlára Chaloupková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 10.08
46 Kristýna HollmannováKristýna Hollmannová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 10.21
47 Kristýna KvášováKristýna Kvášová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 10.24
48 Vendula JelínkováVendula Jelínková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 10.26
49 Amálie BejšovcováAmálie Bejšovcová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 10.64
Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 DNS
Emma PreislerováEmma Preislerová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS
Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 DNS
Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Tereza PrůšováTereza Průšová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 DNS
Tereza KobrlováTereza Kobrlová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Valentýna PšeničnáValentýna Pšeničná 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 DNS
Nela RejtharováNela Rejtharová 07 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 5 DNS

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (st, 27.2.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.08
2 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.41
3 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 08.49
4 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 08.61
5 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.70
6 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.95
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 27.2.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 08.73
2 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.85
3 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.85
4 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.87
5 Dina RybkováDina Rybková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.90
6 Valerie BenešováValerie Benešová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 08.92
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (čt, 28.2.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 19.99
2 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 20.00
3 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 20.20
4 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 20.31
Celkem 4 závodníků
Finále B (čt, 28.2.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ČáhaTomáš Čáha 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 21.54
2 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 21.55
3 Kryštof HroníkKryštof Hroník 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.63
4 Adam DoležalAdam Doležal 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.75
Celkem 4 závodníků
Finále C (čt, 28.2.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 21.43
2 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.58
3 David SniegoňDavid Sniegoň 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 21.88
Ondřej RezekOndřej Rezek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 27.2.2019 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 20.08
2 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 22.80
3 Filip NetolickýFilip Netolický 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 23.76
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (st, 27.2.2019 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 20.12
2 Adam KoukalAdam Koukal 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 22.35
3 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 22.49
4 Filip HodačFilip Hodač 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 23.94
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (st, 27.2.2019 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 20.53
2 Kryštof HroníkKryštof Hroník 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.77
3 Josef ŘezníčekJosef Řezníček 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 22.68
4 Matyáš GruberMatyáš Gruber 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.75
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (st, 27.2.2019 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 20.18
2 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.96
3 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 23.14
4 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 23.43
Celkem 4 závodníků
Rozběh 05 (st, 27.2.2019 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 21.87
2 Ondřej RezekOndřej Rezek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 21.92
3 Adam RubešAdam Rubeš 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 23.30
4 Matěj PekárekMatěj Pekárek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 23.85
Celkem 4 závodníků
Rozběh 06 (st, 27.2.2019 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 22.06
2 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 22.39
3 Oldřich DaněkOldřich Daněk 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 22.83
4 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 24.20
Celkem 4 závodníků
Rozběh 07 (st, 27.2.2019 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel OndášSamuel Ondáš 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.77
2 Nikola MorozNikola Moroz 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.39
3 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 24.80
Adam GrabovskiAdam Grabovski 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 08 (st, 27.2.2019 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ČáhaTomáš Čáha 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 21.75
2 Josef UrešJosef Ureš 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 23.24
3 Michal ŠvorcMichal Švorc 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 23.77
Celkem 3 závodníků
Rozběh 09 (st, 27.2.2019 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David SniegoňDavid Sniegoň 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 22.09
2 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 22.57
3 Oldřich SahajdákOldřich Sahajdák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 23.66
4 Filip TurekFilip Turek 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 23.84
Celkem 4 závodníků
Rozběh 10 (st, 27.2.2019 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam DoležalAdam Doležal 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 21.82
2 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 22.91
3 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.14
4 Filip NovákFilip Novák 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 23.75
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 20.08
2 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 20.12
3 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 20.18
4 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 20.53
5 Tomáš ČáhaTomáš Čáha 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 21.75
6 Kryštof HroníkKryštof Hroník 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.77
7 Adam DoležalAdam Doležal 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 21.82
8 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 21.87
9 Ondřej RezekOndřej Rezek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 21.92
10 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.96
11 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 22.06
12 David SniegoňDavid Sniegoň 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 22.09
13 Adam KoukalAdam Koukal 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 22.35
14 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 22.39
15 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 22.49
16 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 22.57
17 Josef ŘezníčekJosef Řezníček 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 22.68
18 Matyáš GruberMatyáš Gruber 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.75
19 Samuel OndášSamuel Ondáš 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.77
20 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 22.80
21 Oldřich DaněkOldřich Daněk 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 22.83
22 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 22.91
23 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 23.14
23 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.14
25 Josef UrešJosef Ureš 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 23.24
26 Adam RubešAdam Rubeš 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 23.30
27 Nikola MorozNikola Moroz 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.39
28 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 23.43
29 Oldřich SahajdákOldřich Sahajdák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 23.66
30 Filip NovákFilip Novák 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 23.75
31 Filip NetolickýFilip Netolický 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 23.76
32 Michal ŠvorcMichal Švorc 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 23.77
33 Filip TurekFilip Turek 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 23.84
34 Matěj PekárekMatěj Pekárek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 23.85
35 Filip HodačFilip Hodač 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 23.94
36 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 24.20
37 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 24.80
Adam GrabovskiAdam Grabovski 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNS

150 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 27.2.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 19.57
2 Nathalie Adrian WeberováNathalie Adrian Weberová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 21.83
3 Adéla GregerováAdéla Gregerová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.55
4 Adéla SynáčkováAdéla Synáčková 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 22.77
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (st, 27.2.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 20.82
2 Ema ValentováEma Valentová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 21.57
3 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 22.53
4 Lucie DoleželováLucie Doleželová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 22.71
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (st, 27.2.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 20.70
2 Stella SklenaříkováStella Sklenaříková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 23.15
3 Lenka KučerováLenka Kučerová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 24.08
4 Lenka NovákováLenka Nováková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 24.38
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (st, 27.2.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 20.96
2 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 21.91
3 Natálie HronováNatálie Hronová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 23.40
Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DQ
Poznámky:
DQ 163.3a
Celkem 4 závodníků
Rozběh 05 (st, 27.2.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 21.15
2 Tereza ZemanováTereza Zemanová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 22.31
3 Leontýna MigováLeontýna Migová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 22.86
4 Dominika MatouškováDominika Matoušková 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 23.53
Celkem 4 závodníků
Rozběh 06 (st, 27.2.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.27
2 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 22.36
3 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 06 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 4 23.11
4 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 23.15
Celkem 4 závodníků
Rozběh 07 (st, 27.2.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.69
2 Veronika HuclováVeronika Huclová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.38
MS Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 23.81
Celkem 3 závodníků
Rozběh 08 (st, 27.2.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.11
2 Josefína VeselkováJosefína Veselková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 22.42
3 Adéla BajtlováAdéla Bajtlová 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 23.32
4 Anna SejkotováAnna Sejkotová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 23.52
Celkem 4 závodníků
Rozběh 09 (st, 27.2.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 21.67
2 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 22.25
3 Karolína VyšnáKarolína Vyšná 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 23.49
4 Šárka ŠamšováŠárka Šamšová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 23.89
Celkem 4 závodníků
Rozběh 10 (st, 27.2.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta WogurkováAlžběta Wogurková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 22.27
2 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 22.69
3 Alice MatouškováAlice Matoušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 23.73
Dina RybkováDina Rybková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 19.57
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 20.70
3 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 20.82
4 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 20.96
5 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 21.15
6 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.27
7 Ema ValentováEma Valentová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 21.57
8 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 21.67
9 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.69
10 Nathalie Adrian WeberováNathalie Adrian Weberová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 21.83
11 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 21.91
12 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.11
13 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 22.25
14 Alžběta WogurkováAlžběta Wogurková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 22.27
15 Tereza ZemanováTereza Zemanová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 22.31
16 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 22.36
17 Veronika HuclováVeronika Huclová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.38
18 Josefína VeselkováJosefína Veselková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 22.42
19 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 22.53
20 Adéla GregerováAdéla Gregerová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.55
21 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 22.69
22 Lucie DoleželováLucie Doleželová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 22.71
23 Adéla SynáčkováAdéla Synáčková 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 22.77
24 Leontýna MigováLeontýna Migová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 22.86
25 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 06 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 4 23.11
26 Stella SklenaříkováStella Sklenaříková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 23.15
26 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 23.15
28 Adéla BajtlováAdéla Bajtlová 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 23.32
29 Natálie HronováNatálie Hronová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 23.40
30 Karolína VyšnáKarolína Vyšná 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 23.49
31 Anna SejkotováAnna Sejkotová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 23.52
32 Dominika MatouškováDominika Matoušková 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 23.53
33 Alice MatouškováAlice Matoušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 23.73
34 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 23.81
35 Šárka ŠamšováŠárka Šamšová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 23.89
36 Lenka KučerováLenka Kučerová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 24.08
37 Lenka NovákováLenka Nováková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 24.38
Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DQ
Dina RybkováDina Rybková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS

150 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (čt, 28.2.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 19.37
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 20.42
3 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 20.69
4 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 20.97
Celkem 4 závodníků
Finále B (čt, 28.2.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 21.02
2 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.13
3 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 21.47
4 Ema ValentováEma Valentová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 21.57
Celkem 4 závodníků
Finále C (čt, 28.2.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.64
2 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 21.82
3 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 21.89
4 Nathalie Adrian WeberováNathalie Adrian Weberová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 22.18
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 28.2.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam OndriášAdam Ondriáš 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 42.80
2 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 43.25
3 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 45.52
4 Tomáš ČáhaTomáš Čáha 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 47.08
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 28.2.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam DoležalAdam Doležal 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 48.35
2 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 49.25
Matyáš GruberMatyáš Gruber 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNS
Matyas NejdlMatyas Nejdl 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 28.2.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon TeplýŠimon Teplý 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 50.40
2 Matěj Timo ČápMatěj Timo Čáp 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 51.73
3 Patrik BenekPatrik Benek 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 53.88
Thomas NejdlThomas Nejdl 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 28.2.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 50.22
2 Martin VágnerMartin Vágner 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 52.55
3 Adam FrkAdam Frk 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 52.86
4 Jan DaněkJan Daněk 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 54.36
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 28.2.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín PomahačAntonín Pomahač 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 52.75
2 Filip TurekFilip Turek 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 53.75
Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 DQ
Poznámky:
DQ 163.3a
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (čt, 28.2.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav VondřejcVáclav Vondřejc 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 55.19
2 Maximilian PlintovičMaximilian Plintovič 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 55.91
3 Daniel RudhardtDaniel Rudhardt 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 56.05
4 Lukáš KrausLukáš Kraus 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 57.77
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Adam OndriášAdam Ondriáš 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 42.80
2 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 43.25
3 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 45.52
4 Tomáš ČáhaTomáš Čáha 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 47.08
5 Adam DoležalAdam Doležal 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 48.35
6 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 49.25
7 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 50.22
8 Šimon TeplýŠimon Teplý 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 50.40
9 Matěj Timo ČápMatěj Timo Čáp 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 51.73
10 Martin VágnerMartin Vágner 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 52.55
11 Antonín PomahačAntonín Pomahač 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 52.75
12 Adam FrkAdam Frk 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 52.86
13 Filip TurekFilip Turek 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 53.75
14 Patrik BenekPatrik Benek 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 53.88
15 Jan DaněkJan Daněk 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 54.36
16 Václav VondřejcVáclav Vondřejc 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 55.19
17 Maximilian PlintovičMaximilian Plintovič 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 55.91
18 Daniel RudhardtDaniel Rudhardt 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 56.05
19 Lukáš KrausLukáš Kraus 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 57.77
Matyáš GruberMatyáš Gruber 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNS
Matyas NejdlMatyas Nejdl 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
Thomas NejdlThomas Nejdl 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 DQ

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 28.2.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 44.58
2 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 46.21
3 Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 46.77
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 28.2.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 47.22
2 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 47.69
3 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 48.29
4 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 48.31
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 28.2.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie AyeniSofie Ayeni 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 47.80
2 Ema ValentováEma Valentová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 48.54
3 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 48.61
4 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 06 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 2 50.39
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 28.2.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie LiškováValerie Lišková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 48.77
2 Nikola SukováNikola Suková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 49.29
3 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 50.10
4 Kateřina VáchováKateřina Váchová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 50.24
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 28.2.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 48.73
2 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 48.80
3 Amálie JohnováAmálie Johnová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 52.07
4 Zuzana JehlíkováZuzana Jehlíková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 52.71
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (čt, 28.2.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stella SklenaříkováStella Sklenaříková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 50.76
2 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 51.31
3 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 54.80
Natálie AngelisNatálie Angelis 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (čt, 28.2.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 50.38
2 Barbora TomáškováBarbora Tomášková 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 52.41
3 Lenka KučerováLenka Kučerová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 54.17
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (čt, 28.2.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla GregerováAdéla Gregerová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 50.76
2 Viktorie StránskáViktorie Stránská 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 51.72
3 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 52.96
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (čt, 28.2.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ludmila VránováLudmila Vránová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 54.94
2 Kristýna KvášováKristýna Kvášová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 55.12
3 Nela PaličkováNela Paličková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 55.53
Monika SekáčováMonika Sekáčová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (čt, 28.2.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 51.30
2 Rozárie ZdvihalováRozárie Zdvihalová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 53.96
Elizabet SmitkováElizabet Smitková 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Matylda HaneflováMatylda Haneflová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DQ
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 44.58
2 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 46.21
3 Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 46.77
4 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 47.22
5 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 47.69
6 Sofie AyeniSofie Ayeni 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 47.80
7 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 48.29
8 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 48.31
9 Ema ValentováEma Valentová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 48.54
10 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 48.61
11 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 48.73
12 Valerie LiškováValerie Lišková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 48.77
13 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 48.80
14 Nikola SukováNikola Suková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 49.29
15 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 50.10
16 Kateřina VáchováKateřina Váchová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 50.24
17 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 50.38
18 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 06 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 2 50.39
19 Stella SklenaříkováStella Sklenaříková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 50.76
19 Adéla GregerováAdéla Gregerová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 50.76
21 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 51.30
22 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 51.31
23 Viktorie StránskáViktorie Stránská 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 51.72
24 Amálie JohnováAmálie Johnová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 52.07
25 Barbora TomáškováBarbora Tomášková 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 52.41
26 Zuzana JehlíkováZuzana Jehlíková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 52.71
27 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 52.96
28 Rozárie ZdvihalováRozárie Zdvihalová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 53.96
29 Lenka KučerováLenka Kučerová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 54.17
30 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 54.80
31 Ludmila VránováLudmila Vránová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 54.94
32 Kristýna KvášováKristýna Kvášová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 55.12
33 Nela PaličkováNela Paličková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 55.53
Natálie AngelisNatálie Angelis 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
Monika SekáčováMonika Sekáčová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Elizabet SmitkováElizabet Smitková 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Matylda HaneflováMatylda Haneflová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DQ

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 28.2.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:28.49
2 Prokop SládekProkop Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:28.95
3 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 2:32.81
4 Kryštof UchytilKryštof Uchytil 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 2:34.10
5 Oldřich DaněkOldřich Daněk 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 2:36.52
6 David SurgaDavid Surga 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:40.27
7 Mathias ShonMathias Shon 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 2:41.67
8 Matěj BednářMatěj Bednář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:42.74
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 28.2.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam KoukalAdam Koukal 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 2:37.52
2 Michal VavroušekMichal Vavroušek 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 2:38.09
3 Josef SvobodaJosef Svoboda 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:38.67
4 Jáchym HořejšíJáchym Hořejší 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 2:39.96
5 Erik MatejErik Matej 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 2:40.17
6 Jonáš KloudaJonáš Klouda 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 2:41.10
7 Kryštof HroníkKryštof Hroník 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:41.17
Karel RundtKarel Rundt 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Mateo StraubMateo Straub 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 03 (čt, 28.2.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam KheilAdam Kheil 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:37.31
2 Prokop CihlářProkop Cihlář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:45.14
3 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 2:48.27
4 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:49.30
5 Fabian SvobodaFabian Svoboda 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 9 2:50.59
6 Filip ChovanecFilip Chovanec 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 2:51.54
7 Ondřej MiláčekOndřej Miláček 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:51.85
8 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 2:52.83
9 Adam RubešAdam Rubeš 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 2:57.39
Celkem 9 závodníků
Běh 04 (čt, 28.2.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Albert HlaváčekAlbert Hlaváček 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:52.85
2 Adam KotíkAdam Kotík 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 2:57.07
3 David MoggDavid Mogg 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 3:00.88
4 Martin JáraMartin Jára 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 3:06.66
5 Adam BeránekAdam Beránek 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 3:29.01
6 Petr VáverkaPetr Váverka 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 3:35.03
Marek HodrMarek Hodr 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 DNS
Filip BartoňFilip Bartoň 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:28.49
2 Prokop SládekProkop Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:28.95
3 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 2:32.81
4 Kryštof UchytilKryštof Uchytil 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 2:34.10
5 Oldřich DaněkOldřich Daněk 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 2:36.52
6 Adam KheilAdam Kheil 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:37.31
7 Adam KoukalAdam Koukal 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 2:37.52
8 Michal VavroušekMichal Vavroušek 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 2:38.09
9 Josef SvobodaJosef Svoboda 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:38.67
10 Jáchym HořejšíJáchym Hořejší 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 2:39.96
11 Erik MatejErik Matej 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 2:40.17
12 David SurgaDavid Surga 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:40.27
13 Jonáš KloudaJonáš Klouda 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 2:41.10
14 Kryštof HroníkKryštof Hroník 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:41.17
15 Mathias ShonMathias Shon 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 2:41.67
16 Matěj BednářMatěj Bednář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:42.74
17 Prokop CihlářProkop Cihlář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:45.14
18 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 2:48.27
19 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:49.30
20 Fabian SvobodaFabian Svoboda 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 9 2:50.59
21 Filip ChovanecFilip Chovanec 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 2:51.54
22 Ondřej MiláčekOndřej Miláček 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:51.85
23 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 2:52.83
24 Albert HlaváčekAlbert Hlaváček 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:52.85
25 Adam KotíkAdam Kotík 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 2:57.07
26 Adam RubešAdam Rubeš 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 2:57.39
27 David MoggDavid Mogg 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 3:00.88
28 Martin JáraMartin Jára 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 3:06.66
29 Adam BeránekAdam Beránek 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 3:29.01
30 Petr VáverkaPetr Váverka 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 3:35.03
Karel RundtKarel Rundt 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Mateo StraubMateo Straub 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS
Marek HodrMarek Hodr 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 DNS
Filip BartoňFilip Bartoň 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 28.2.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:31.50
2 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:33.30
3 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:34.18
4 Eliška HríbováEliška Hríbová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:39.35
5 Taťána RezkováTaťána Rezková 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 2:44.15
6 Eliška DolejšíEliška Dolejší 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 2:45.53
7 Emma GrecmanováEmma Grecmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:50.77
8 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 9 2:58.44
Adéla ŠvihálkováAdéla Švihálková 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 2 DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (čt, 28.2.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Stella KollárováStella Kollárová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 2:46.99
2 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 2:50.42
3 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:51.67
4 Barbora TomáškováBarbora Tomášková 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 2:54.80
5 Lola BláhováLola Bláhová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 2:55.84
6 Martina VojtováMartina Vojtová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:56.55
7 Karolína KaškováKarolína Kašková 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 3:01.00
8 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 3:01.58
Sára DolejšováSára Dolejšová 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 9 DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 03 (čt, 28.2.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza Petra ČeškováTereza Petra Češková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 2:57.11
2 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 2:58.08
3 Kateřina ŠtěpováKateřina Štěpová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:58.81
4 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 2:58.86
5 Sofie NidrováSofie Nidrová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 3:11.62
6 Barbora DenemarkováBarbora Denemarková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 3:55.97
Kristýna PetschováKristýna Petschová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 DNS
Anna NoháčováAnna Noháčová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 28.2.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie HrodkováLucie Hrodková 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 7 2:52.56
2 Julie ŠimáčkováJulie Šimáčková 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 3:04.30
3 Veronika PanuškováVeronika Panušková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 3:04.63
4 Karolína KváčováKarolína Kváčová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 3:04.87
5 Vendula MiňovskáVendula Miňovská 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 3:14.31
6 Nikola ČermákováNikola Čermáková 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 3:16.89
7 Klára ChaloupkováKlára Chaloupková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 3:17.42
8 Karolína PončákováKarolína Pončáková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 3:18.24
Mariana TomanováMariana Tomanová 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 9 DNS
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:31.50
2 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:33.30
3 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:34.18
4 Eliška HríbováEliška Hríbová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:39.35
5 Taťána RezkováTaťána Rezková 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 2:44.15
6 Eliška DolejšíEliška Dolejší 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 2:45.53
7 Stella KollárováStella Kollárová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 2:46.99
8 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 2:50.42
9 Emma GrecmanováEmma Grecmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:50.77
10 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:51.67
11 Lucie HrodkováLucie Hrodková 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 7 2:52.56
12 Barbora TomáškováBarbora Tomášková 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 2:54.80
13 Lola BláhováLola Bláhová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 2:55.84
14 Martina VojtováMartina Vojtová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:56.55
15 Tereza Petra ČeškováTereza Petra Češková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 2:57.11
16 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 2:58.08
17 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 9 2:58.44
18 Kateřina ŠtěpováKateřina Štěpová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:58.81
19 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 2:58.86
20 Karolína KaškováKarolína Kašková 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 3:01.00
21 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 3:01.58
22 Julie ŠimáčkováJulie Šimáčková 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 3:04.30
23 Veronika PanuškováVeronika Panušková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 3:04.63
24 Karolína KváčováKarolína Kváčová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 3:04.87
25 Sofie NidrováSofie Nidrová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 3:11.62
26 Vendula MiňovskáVendula Miňovská 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 3:14.31
27 Nikola ČermákováNikola Čermáková 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 3:16.89
28 Klára ChaloupkováKlára Chaloupková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 3:17.42
29 Karolína PončákováKarolína Pončáková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 3:18.24
30 Barbora DenemarkováBarbora Denemarková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 3:55.97
Adéla ŠvihálkováAdéla Švihálková 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 2 DNS
Sára DolejšováSára Dolejšová 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 9 DNS
Kristýna PetschováKristýna Petschová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 DNS
Anna NoháčováAnna Noháčová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 DNS
Mariana TomanováMariana Tomanová 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 9 DNS

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále A (st, 27.2.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.64
2 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.67
3 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 10.85
4 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 11.16
5 Matěj PekárekMatěj Pekárek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 11.18
6 Patrik KyselicaPatrik Kyselica 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 12.85
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 27.2.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Prokop SládekProkop Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.85
2 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 10.89
3 Adam SolarAdam Solar 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.29
4 Ondřej MiláčekOndřej Miláček 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 11.58
5 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 11.71
Vojtěch PeroutkaVojtěch Peroutka 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 27.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.70
2 Matěj PekárekMatěj Pekárek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 11.31
3 Ondřej MiláčekOndřej Miláček 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.61
4 Matěj ZámečníkMatěj Zámečník 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 12.43
5 Filip ChovanecFilip Chovanec 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 12.69
6 Tobiáš UrbánekTobiáš Urbánek 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 13.65
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (st, 27.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.83
2 Patrik KyselicaPatrik Kyselica 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 11.06
3 Vojtěch PeroutkaVojtěch Peroutka 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 11.68
4 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 12.04
5 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 12.79
6 Vojtěch HyťhaVojtěch Hyťha 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 12.91
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (st, 27.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.52
2 Adam SolarAdam Solar 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.60
3 František PečenýFrantišek Pečený 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 11.75
4 Kryštof MichalKryštof Michal 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 12.07
5 Mikuláš CuřínMikuláš Cuřín 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 13.40
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (st, 27.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 10.79
2 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 11.40
3 Dominik RadilDominik Radil 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 11.75
4 Adam Joshua WillsAdam Joshua Wills 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.01
Jakub SinaJakub Sina 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (st, 27.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 11.43
2 Prokop SládekProkop Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.50
3 Mathias LauberMathias Lauber 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 12.67
4 Filip NetolickýFilip Netolický 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 12.78
5 Adam KotíkAdam Kotík 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 14.64
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (st, 27.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TomášekJan Tomášek 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 11.78
2 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 11.80
3 Maximilian PlintovičMaximilian Plintovič 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.29
4 David FilloDavid Fillo 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 12.81
Filip HanzalFilip Hanzal 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.70
2 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.83
3 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 10.79
4 Patrik KyselicaPatrik Kyselica 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 11.06
5 Matěj PekárekMatěj Pekárek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 11.31
6 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 11.40
7 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 11.43
8 Prokop SládekProkop Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.50
9 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.52
10 Adam SolarAdam Solar 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.60
11 Ondřej MiláčekOndřej Miláček 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.61
12 Vojtěch PeroutkaVojtěch Peroutka 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 11.68
13 František PečenýFrantišek Pečený 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 11.75
13 Dominik RadilDominik Radil 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 11.75
15 Jan TomášekJan Tomášek 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 11.78
16 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 11.80
17 Adam Joshua WillsAdam Joshua Wills 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.01
18 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 12.04
19 Kryštof MichalKryštof Michal 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 12.07
20 Maximilian PlintovičMaximilian Plintovič 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.29
21 Matěj ZámečníkMatěj Zámečník 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 12.43
22 Mathias LauberMathias Lauber 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 12.67
23 Filip ChovanecFilip Chovanec 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 12.69
24 Filip NetolickýFilip Netolický 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 12.78
25 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 12.79
26 David FilloDavid Fillo 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 12.81
27 Vojtěch HyťhaVojtěch Hyťha 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 12.91
28 Mikuláš CuřínMikuláš Cuřín 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 13.40
29 Tobiáš UrbánekTobiáš Urbánek 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 13.65
30 Adam KotíkAdam Kotík 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 14.64
Jakub SinaJakub Sina 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Filip HanzalFilip Hanzal 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 27.2.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 09.67
2 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.67
3 Veronika VeseláVeronika Veselá 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.10
4 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 12.50
5 Ludmila VránováLudmila Vránová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.11
Nela RejtharováNela Rejtharová 07 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (st, 27.2.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 11.40
2 Eliška HríbováEliška Hríbová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.26
3 Ella RoseckáElla Rosecká 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 13.20
4 Lenka NovákováLenka Nováková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.75
MS Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 10.41
Ella KuníkováElla Kuníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DQ
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (st, 27.2.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie MálkováJulie Málková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 11.68
2 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 12.15
3 Josefína FymanováJosefína Fymanová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 12.98
4 Aneta KovářováAneta Kovářová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.25
5 Anna FulínováAnna Fulínová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.52
Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (st, 27.2.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 09.86
2 Petra JelínkováPetra Jelínková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 10.20
3 Emma DorňákováEmma Dorňáková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 12.52
4 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 12.64
5 Nela PrýcováNela Prýcová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 13.33
6 Anna Maria HlaváčováAnna Maria Hlaváčová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 14.95
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (st, 27.2.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 10.33
2 Markéta ZítkováMarkéta Zítková 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 6 11.23
3 Karolína MachováKarolína Machová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 11.86
4 Kateřina VáchováKateřina Váchová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 12.03
5 Julie PrýcováJulie Prýcová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 12.62
6 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 13.09
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (st, 27.2.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.75
2 Tereza GrygarováTereza Grygarová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.63
3 Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.57
MS Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 12.55
Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (st, 27.2.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stella KollárováStella Kollárová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 11.31
2 Alžběta CaskováAlžběta Casková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 12.64
3 Veronika CísařováVeronika Císařová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.82
4 Eliška HrbkováEliška Hrbková 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 13.06
5 Carolina KofroňováCarolina Kofroňová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 13.59
6 Tereza KettnerováTereza Kettnerová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 13.81
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 09.67
2 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 09.86
3 Petra JelínkováPetra Jelínková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 10.20
4 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 10.33
5 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 10.41
6 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.67
7 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.75
8 Markéta ZítkováMarkéta Zítková 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 6 11.23
9 Stella KollárováStella Kollárová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 11.31
10 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 11.40
11 Tereza GrygarováTereza Grygarová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.63
12 Julie MálkováJulie Málková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 11.68
13 Karolína MachováKarolína Machová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 11.86
14 Kateřina VáchováKateřina Váchová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 12.03
15 Veronika VeseláVeronika Veselá 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.10
16 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 12.15
17 Eliška HríbováEliška Hríbová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.26
18 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 12.50
19 Emma DorňákováEmma Dorňáková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 12.52
20 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 12.55
21 Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.57
22 Julie PrýcováJulie Prýcová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 12.62
23 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 12.64
23 Alžběta CaskováAlžběta Casková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 12.64
25 Veronika CísařováVeronika Císařová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.82
26 Josefína FymanováJosefína Fymanová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 12.98
27 Eliška HrbkováEliška Hrbková 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 13.06
28 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 13.09
29 Ella RoseckáElla Rosecká 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 13.20
30 Aneta KovářováAneta Kovářová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.25
31 Nela PrýcováNela Prýcová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 13.33
32 Anna FulínováAnna Fulínová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.52
33 Carolina KofroňováCarolina Kofroňová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 13.59
34 Lenka NovákováLenka Nováková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.75
35 Tereza KettnerováTereza Kettnerová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 13.81
36 Ludmila VránováLudmila Vránová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.11
37 Anna Maria HlaváčováAnna Maria Hlaváčová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 14.95
Nela RejtharováNela Rejtharová 07 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 5 DNS
Ella KuníkováElla Kuníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DQ
Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 DNS
Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (st, 27.2.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 09.71
2 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 09.95
3 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 10.12
4 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 10.73
5 Petra JelínkováPetra Jelínková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 11.84
Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DQ
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 27.2.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ZítkováMarkéta Zítková 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 11.17
2 Stella KollárováStella Kollárová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 11.27
3 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 11.38
4 Tereza GrygarováTereza Grygarová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.58
5 Karolína MachováKarolína Machová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 11.66
6 Julie MálkováJulie Málková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 11.71
Celkem 6 závodníků

4 x 200 m - Mix (Běh)

Běh 01 (čt, 28.2.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kárníková, Kalendová, Salač, Zajíček Kárníková, Kalendová, Salač, Zajíček ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:53.59
2 Krutilová, Pavinger, Sniegoň, Táborská Krutilová, Pavinger, Sniegoň, Táborská SK JeseniovaSK Jeseniova 1:54.40
3 Grabovski, Mozgová, Tůma, Zemanová Grabovski, Mozgová, Tůma, Zemanová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:56.16
4 Růžičková, Petráň, Fišer, Šimková Růžičková, Petráň, Fišer, Šimková A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1:56.26
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 28.2.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Košťáková, Steindlová, Šafránek, Zlesák Košťáková, Steindlová, Šafránek, Zlesák PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1:56.01
2 Valentová, Vojáček, Koptík, Hollmannová Valentová, Vojáček, Koptík, Hollmannová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:56.78
3 Kramešová, Kyselica, Vodvářka, Mandíková Kramešová, Kyselica, Vodvářka, Mandíková Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1:58.46
4 Wogurková, Veselý, Tomášek, Krumphanzlová Wogurková, Veselý, Tomášek, Krumphanzlová SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:06.03
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 28.2.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Malinská, Mareš, Lukeš, Kličková Malinská, Mareš, Lukeš, Kličková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:55.00
2 Váchová, Ondriáš, Machalický, Krejdlová Váchová, Ondriáš, Machalický, Krejdlová ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:01.99
3 Mogg, Kollárová, Hořejší, Eremiášová Mogg, Kollárová, Hořejší, Eremiášová TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:07.08
Zbožínková, Koukal, Hegar, Brabcová Zbožínková, Koukal, Hegar, Brabcová SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 28.2.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Taylor, Holinka, Janoušková, Benešová Taylor, Holinka, Janoušková, Benešová ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:02.88
2 Daněčková, Reichelt, Toupal, Veselková Daněčková, Reichelt, Toupal, Veselková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:03.22
3 Weber, Vlček, Zítková, Hrodková Weber, Vlček, Zítková, Hrodková ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2:08.07
4 Pilná, Hrádek, Dvořáková, Bezrukov Pilná, Hrádek, Dvořáková, Bezrukov SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 2:20.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 28.2.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Růžičková, Sládek, Mecerová, Hroník Růžičková, Sládek, Mecerová, Hroník ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:59.97
2 Pohořelická, Starý, Adamčík, Johnová Pohořelická, Starý, Adamčík, Johnová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:05.33
3 Machová, Jordanidis, Rubeš, Ungerová Machová, Jordanidis, Rubeš, Ungerová SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:08.86
4 Nejezchlebová, Chovanec, Čislák, Aldrovandi Nejezchlebová, Chovanec, Čislák, Aldrovandi SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:09.54
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (čt, 28.2.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Čáha, Doležal, Gregerová, Sejkotová Čáha, Doležal, Gregerová, Sejkotová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:01.21
2 Brabencová, Friedl, Shon, Weberová Brabencová, Friedl, Shon, Weberová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:02.20
3 Synáčková, Sahajdák, Kašková, Cápal Synáčková, Sahajdák, Kašková, Cápal PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:05.41
4 Kofroňová, Miňovská, Urbánek, Burian Kofroňová, Miňovská, Urbánek, Burian TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:18.09
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (čt, 28.2.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mlích, Moroz, Jarošová, Franková Mlích, Moroz, Jarošová, Franková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:58.41
2 Vágner, Surga, Suková, Ayeni Vágner, Surga, Suková, Ayeni TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:04.01
3 Beránek, Prahlová, Šimáčková, Váverka Beránek, Prahlová, Šimáčková, Váverka TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:25.29
MS Špitálská, Höbausová, Heroldová, Čermáková Špitálská, Höbausová, Heroldová, Čermáková TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:25.77
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Kárníková, Kalendová, Salač, Zajíček Kárníková, Kalendová, Salač, Zajíček ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:53.59
2 Krutilová, Pavinger, Sniegoň, Táborská Krutilová, Pavinger, Sniegoň, Táborská SK JeseniovaSK Jeseniova 1:54.40
3 Malinská, Mareš, Lukeš, Kličková Malinská, Mareš, Lukeš, Kličková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:55.00
4 Košťáková, Steindlová, Šafránek, Zlesák Košťáková, Steindlová, Šafránek, Zlesák PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1:56.01
5 Grabovski, Mozgová, Tůma, Zemanová Grabovski, Mozgová, Tůma, Zemanová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:56.16
6 Růžičková, Petráň, Fišer, Šimková Růžičková, Petráň, Fišer, Šimková A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1:56.26
7 Valentová, Vojáček, Koptík, Hollmannová Valentová, Vojáček, Koptík, Hollmannová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:56.78
8 Mlích, Moroz, Jarošová, Franková Mlích, Moroz, Jarošová, Franková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:58.41
9 Kramešová, Kyselica, Vodvářka, Mandíková Kramešová, Kyselica, Vodvářka, Mandíková Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1:58.46
10 Růžičková, Sládek, Mecerová, Hroník Růžičková, Sládek, Mecerová, Hroník ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:59.97
11 Čáha, Doležal, Gregerová, Sejkotová Čáha, Doležal, Gregerová, Sejkotová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:01.21
12 Váchová, Ondriáš, Machalický, Krejdlová Váchová, Ondriáš, Machalický, Krejdlová ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:01.99
13 Brabencová, Friedl, Shon, Weberová Brabencová, Friedl, Shon, Weberová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:02.20
14 Taylor, Holinka, Janoušková, Benešová Taylor, Holinka, Janoušková, Benešová ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:02.88
15 Daněčková, Reichelt, Toupal, Veselková Daněčková, Reichelt, Toupal, Veselková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:03.22
16 Vágner, Surga, Suková, Ayeni Vágner, Surga, Suková, Ayeni TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:04.01
17 Pohořelická, Starý, Adamčík, Johnová Pohořelická, Starý, Adamčík, Johnová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:05.33
18 Synáčková, Sahajdák, Kašková, Cápal Synáčková, Sahajdák, Kašková, Cápal PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:05.41
19 Wogurková, Veselý, Tomášek, Krumphanzlová Wogurková, Veselý, Tomášek, Krumphanzlová SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:06.03
20 Mogg, Kollárová, Hořejší, Eremiášová Mogg, Kollárová, Hořejší, Eremiášová TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:07.08
21 Weber, Vlček, Zítková, Hrodková Weber, Vlček, Zítková, Hrodková ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2:08.07
22 Machová, Jordanidis, Rubeš, Ungerová Machová, Jordanidis, Rubeš, Ungerová SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:08.86
23 Nejezchlebová, Chovanec, Čislák, Aldrovandi Nejezchlebová, Chovanec, Čislák, Aldrovandi SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:09.54
24 Kofroňová, Miňovská, Urbánek, Burian Kofroňová, Miňovská, Urbánek, Burian TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:18.09
25 Pilná, Hrádek, Dvořáková, Bezrukov Pilná, Hrádek, Dvořáková, Bezrukov SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 2:20.00
26 Beránek, Prahlová, Šimáčková, Váverka Beránek, Prahlová, Šimáčková, Váverka TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:25.29
27 Špitálská, Höbausová, Heroldová, Čermáková Špitálská, Höbausová, Heroldová, Čermáková TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:25.77
Zbožínková, Koukal, Hegar, Brabcová Zbožínková, Koukal, Hegar, Brabcová SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DQ

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 28.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.261.311.361.391.421.45
1 Dominik TaylorDominik Taylor
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 10 1.45
2 Matyáš FišerMatyáš Fišer
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 4 1.42
3= Patrik KyselicaPatrik Kyselica
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 6 1.36
3= Adam Joshua WillsAdam Joshua Wills
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 7 1.36
5 Jan HurdálekJan Hurdálek
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 8 1.36
6 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 5 1.31
7 Filip ToupalFilip Toupal
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 3 1.31
8 Lukáš HolinkaLukáš Holinka
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 9 1.31
Robert VolákRobert Volák
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 2 DNS
Jakub ReicheltJakub Reichelt
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 1 NM
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 28.2.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.161.211.261.291.321.351.38
1 Lucie ŽarikováLucie Žariková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 11 1.48
2 Tereza GrygarováTereza Grygarová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 10 1.41
3 Hana TepláHana Teplá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 1 1.35
4= Karolína VyšnáKarolína Vyšná
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 7 1.32
4= Julie BrabencováJulie Brabencová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 9 1.32
6 Julie PolákováJulie Poláková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 4 1.29
7 Valentýna PšeničnáValentýna Pšeničná
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 3 1.26
8 Eva MaredováEva Maredová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 6 1.21
9 Valerie BenešováValerie Benešová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 8 1.21
10 Anna StřelcováAnna Střelcová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 2 1.21
Šárka ŠamšováŠárka Šamšová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 5 NM
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 27.2.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matyáš LukešMatyáš Lukeš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 22 5.42 0.0
2 Lukáš SalačLukáš Salač
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 21 4.62 0.0
3 Jonáš SgalitzerJonáš Sgalitzer
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 20 4.37 0.0
4 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 17 4.34 0.0
5 Matyáš FišerMatyáš Fišer
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 18 4.26 0.0
6 Jan KoverdynskýJan Koverdynský
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 5 4.21 0.0
7 Jakub ReicheltJakub Reichelt
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 19 4.15 0.0
8 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 16 4.09 0.0
9 Robert MelíšekRobert Melíšek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 15 4.08 0.0
10 Dominik RadilDominik Radil
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 12 4.07 0.0
11 Adam SolarAdam Solar
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 11 4.04 0.0
12 Lukáš KoptíkLukáš Koptík
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 14 3.93 0.0
13 Mathias ShonMathias Shon
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 13 3.92 0.0
14 Šimon TeplýŠimon Teplý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 9 3.86 0.0
15 Josef UrešJosef Ureš
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 6 3.79 0.0
16 Filip NovákFilip Novák
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 10 3.77 0.0
17 Filip HodačFilip Hodač
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 4 3.76 0.0
18 Matyáš CápalMatyáš Cápal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 8 3.58 0.0
19 Štěpán KottŠtěpán Kott
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 1 3.47 0.0
20 Vít LorencVít Lorenc
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 2 3.28 0.0
Michal PetýrekMichal Petýrek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 3 DNS
Filip BradáčFilip Bradáč
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
07 7 DNS
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 27.2.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Elen HoffmannováElen Hoffmannová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 22 4.57 0.0
2 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 23 4.51 0.0
3 Anna ŠimkováAnna Šimková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 21 4.47 0.0
4 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 25 4.43 0.0
5 Julie BrabencováJulie Brabencová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 24 4.33 0.0
6 Klára MatouškováKlára Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 15 4.30 0.0
7 Gaja RybkováGaja Rybková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 10 4.14 0.0
8 Kamila SojkováKamila Sojková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 7 4.06 0.0
9 Ema KyselicováEma Kyselicová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 13 4.03 0.0
10 Marie ChovancováMarie Chovancová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 16 4.02 0.0
11 Eva FulínováEva Fulínová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 20 3.99 0.0
12 Vendula MiňovskáVendula Miňovská
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 12 3.88 0.0
13 Julie MálkováJulie Málková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 3 3.82 0.0
14 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 19 3.81 0.0
15 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
06 17 3.79 0.0
16 Anna StřelcováAnna Střelcová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 8 3.77 0.0
17 Zuzana ČiberováZuzana Čiberová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
07 9 3.75 0.0
18 Josefína VeselkováJosefína Veselková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 18 3.72 0.0
19 Anna JenčkováAnna Jenčková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 1 3.67 0.0
20 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 2 3.63 0.0
21 Ella Justýna NejezchlebováElla Justýna Nejezchlebová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 5 3.60 0.0
22 Viktorie UldrichováViktorie Uldrichová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 14 3.55 0.0
Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 4 DNS
Anežka MarcováAnežka Marcová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 6 NM
Kristýna HollmannováKristýna Hollmannová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 11 NM
Celkem 25 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále