Back

 / Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Strahov (27. - 28. 2. 2019)

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 27.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sofie AyeniSofie Ayeni
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 24 10.44 0.0
2 Veronika NoskováVeronika Nosková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 21 10.25 0.0
3 Elen HoffmannováElen Hoffmannová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 22 09.90 0.0
4 Lucie EremiášováLucie Eremiášová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 23 09.76 0.0
5 Eliška UngerováEliška Ungerová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 18 09.32 0.0
6 Ella Justýna NejezchlebováElla Justýna Nejezchlebová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 10 09.21 0.0
7 Lucie DrtíkováLucie Drtíková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 25 09.12 0.0
8 Leontýna MigováLeontýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 4 08.23 0.0
9 Kristýna PetschováKristýna Petschová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 16 08.16 0.0
10 Veronika VeseláVeronika Veselá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 15 07.83 0.0
11 Eliška JanouškováEliška Janoušková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 17 07.69 0.0
12 Emma GrecmanováEmma Grecmanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 8 07.54 0.0
13 Carolina KofroňováCarolina Kofroňová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 12 07.32 0.0
14 Kateřina PrunarováKateřina Prunarová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 7 07.30 0.0
15 Aneta KovářováAneta Kovářová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 11 07.17 0.0
16 Karolína MachováKarolína Machová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 5 07.16 0.0
17 Anna VítkovskáAnna Vítkovská
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 6 07.08 0.0
18 Andrea BatalováAndrea Batalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3 06.94 0.0
19 Jana CaldrováJana Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 2 06.85 0.0
20 Ella KuníkováElla Kuníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 1 06.74 0.0
Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 19 DNS
Magda VáchováMagda Váchová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 20 DNS
Denisa CabalováDenisa Cabalová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 9 DNS
Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 14 DNS
Klára VlasákováKlára Vlasáková
AC Praha 1890AC Praha 1890
07 13 DNS
Celkem 25 závodníků