Back

 / Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Strahov (27. - 28. 2. 2019)

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 27.2.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matyáš LukešMatyáš Lukeš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 22 5.42 0.0
2 Lukáš SalačLukáš Salač
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 21 4.62 0.0
3 Jonáš SgalitzerJonáš Sgalitzer
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 20 4.37 0.0
4 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 17 4.34 0.0
5 Matyáš FišerMatyáš Fišer
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 18 4.26 0.0
6 Jan KoverdynskýJan Koverdynský
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 5 4.21 0.0
7 Jakub ReicheltJakub Reichelt
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 19 4.15 0.0
8 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 16 4.09 0.0
9 Robert MelíšekRobert Melíšek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 15 4.08 0.0
10 Dominik RadilDominik Radil
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 12 4.07 0.0
11 Adam SolarAdam Solar
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 11 4.04 0.0
12 Lukáš KoptíkLukáš Koptík
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 14 3.93 0.0
13 Mathias ShonMathias Shon
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 13 3.92 0.0
14 Šimon TeplýŠimon Teplý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 9 3.86 0.0
15 Josef UrešJosef Ureš
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 6 3.79 0.0
16 Filip NovákFilip Novák
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 10 3.77 0.0
17 Filip HodačFilip Hodač
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 4 3.76 0.0
18 Matyáš CápalMatyáš Cápal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 8 3.58 0.0
19 Štěpán KottŠtěpán Kott
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 1 3.47 0.0
20 Vít LorencVít Lorenc
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 2 3.28 0.0
Michal PetýrekMichal Petýrek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 3 DNS
Filip BradáčFilip Bradáč
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
07 7 DNS
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 27.2.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Elen HoffmannováElen Hoffmannová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 22 4.57 0.0
2 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 23 4.51 0.0
3 Anna ŠimkováAnna Šimková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 21 4.47 0.0
4 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 25 4.43 0.0
5 Julie BrabencováJulie Brabencová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 24 4.33 0.0
6 Klára MatouškováKlára Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 15 4.30 0.0
7 Gaja RybkováGaja Rybková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 10 4.14 0.0
8 Kamila SojkováKamila Sojková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 7 4.06 0.0
9 Ema KyselicováEma Kyselicová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 13 4.03 0.0
10 Marie ChovancováMarie Chovancová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 16 4.02 0.0
11 Eva FulínováEva Fulínová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 20 3.99 0.0
12 Vendula MiňovskáVendula Miňovská
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 12 3.88 0.0
13 Julie MálkováJulie Málková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 3 3.82 0.0
14 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 19 3.81 0.0
15 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
06 17 3.79 0.0
16 Anna StřelcováAnna Střelcová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 8 3.77 0.0
17 Zuzana ČiberováZuzana Čiberová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
07 9 3.75 0.0
18 Josefína VeselkováJosefína Veselková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 18 3.72 0.0
19 Anna JenčkováAnna Jenčková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 1 3.67 0.0
20 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 2 3.63 0.0
21 Ella Justýna NejezchlebováElla Justýna Nejezchlebová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 5 3.60 0.0
22 Viktorie UldrichováViktorie Uldrichová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 14 3.55 0.0
Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 4 DNS
Anežka MarcováAnežka Marcová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 6 NM
Kristýna HollmannováKristýna Hollmannová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 11 NM
Celkem 25 závodníků