Back

 / Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Strahov (27. - 28. 2. 2019)

4 x 200 m - Mix (Běh)

Běh 01 (čt, 28.2.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kárníková, Kalendová, Salač, Zajíček Kárníková, Kalendová, Salač, Zajíček ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:53.59
2 Krutilová, Pavinger, Sniegoň, Táborská Krutilová, Pavinger, Sniegoň, Táborská SK JeseniovaSK Jeseniova 1:54.40
3 Grabovski, Mozgová, Tůma, Zemanová Grabovski, Mozgová, Tůma, Zemanová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:56.16
4 Růžičková, Petráň, Fišer, Šimková Růžičková, Petráň, Fišer, Šimková A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1:56.26
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 28.2.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Košťáková, Steindlová, Šafránek, Zlesák Košťáková, Steindlová, Šafránek, Zlesák PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1:56.01
2 Valentová, Vojáček, Koptík, Hollmannová Valentová, Vojáček, Koptík, Hollmannová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:56.78
3 Kramešová, Kyselica, Vodvářka, Mandíková Kramešová, Kyselica, Vodvářka, Mandíková Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1:58.46
4 Wogurková, Veselý, Tomášek, Krumphanzlová Wogurková, Veselý, Tomášek, Krumphanzlová SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:06.03
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 28.2.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Malinská, Mareš, Lukeš, Kličková Malinská, Mareš, Lukeš, Kličková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:55.00
2 Váchová, Ondriáš, Machalický, Krejdlová Váchová, Ondriáš, Machalický, Krejdlová ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:01.99
3 Mogg, Kollárová, Hořejší, Eremiášová Mogg, Kollárová, Hořejší, Eremiášová TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:07.08
Zbožínková, Koukal, Hegar, Brabcová Zbožínková, Koukal, Hegar, Brabcová SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 28.2.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Taylor, Holinka, Janoušková, Benešová Taylor, Holinka, Janoušková, Benešová ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:02.88
2 Daněčková, Reichelt, Toupal, Veselková Daněčková, Reichelt, Toupal, Veselková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:03.22
3 Weber, Vlček, Zítková, Hrodková Weber, Vlček, Zítková, Hrodková ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2:08.07
4 Pilná, Hrádek, Dvořáková, Bezrukov Pilná, Hrádek, Dvořáková, Bezrukov SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 2:20.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 28.2.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Růžičková, Sládek, Mecerová, Hroník Růžičková, Sládek, Mecerová, Hroník ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:59.97
2 Pohořelická, Starý, Adamčík, Johnová Pohořelická, Starý, Adamčík, Johnová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:05.33
3 Machová, Jordanidis, Rubeš, Ungerová Machová, Jordanidis, Rubeš, Ungerová SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:08.86
4 Nejezchlebová, Chovanec, Čislák, Aldrovandi Nejezchlebová, Chovanec, Čislák, Aldrovandi SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:09.54
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (čt, 28.2.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Čáha, Doležal, Gregerová, Sejkotová Čáha, Doležal, Gregerová, Sejkotová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:01.21
2 Brabencová, Friedl, Shon, Weberová Brabencová, Friedl, Shon, Weberová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:02.20
3 Synáčková, Sahajdák, Kašková, Cápal Synáčková, Sahajdák, Kašková, Cápal PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:05.41
4 Kofroňová, Miňovská, Urbánek, Burian Kofroňová, Miňovská, Urbánek, Burian TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:18.09
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (čt, 28.2.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mlích, Moroz, Jarošová, Franková Mlích, Moroz, Jarošová, Franková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:58.41
2 Vágner, Surga, Suková, Ayeni Vágner, Surga, Suková, Ayeni TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:04.01
3 Beránek, Prahlová, Šimáčková, Váverka Beránek, Prahlová, Šimáčková, Váverka TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:25.29
MS Špitálská, Höbausová, Heroldová, Čermáková Špitálská, Höbausová, Heroldová, Čermáková TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:25.77
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Kárníková, Kalendová, Salač, Zajíček Kárníková, Kalendová, Salač, Zajíček ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:53.59
2 Krutilová, Pavinger, Sniegoň, Táborská Krutilová, Pavinger, Sniegoň, Táborská SK JeseniovaSK Jeseniova 1:54.40
3 Malinská, Mareš, Lukeš, Kličková Malinská, Mareš, Lukeš, Kličková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:55.00
4 Košťáková, Steindlová, Šafránek, Zlesák Košťáková, Steindlová, Šafránek, Zlesák PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1:56.01
5 Grabovski, Mozgová, Tůma, Zemanová Grabovski, Mozgová, Tůma, Zemanová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:56.16
6 Růžičková, Petráň, Fišer, Šimková Růžičková, Petráň, Fišer, Šimková A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1:56.26
7 Valentová, Vojáček, Koptík, Hollmannová Valentová, Vojáček, Koptík, Hollmannová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:56.78
8 Mlích, Moroz, Jarošová, Franková Mlích, Moroz, Jarošová, Franková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:58.41
9 Kramešová, Kyselica, Vodvářka, Mandíková Kramešová, Kyselica, Vodvářka, Mandíková Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1:58.46
10 Růžičková, Sládek, Mecerová, Hroník Růžičková, Sládek, Mecerová, Hroník ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:59.97
11 Čáha, Doležal, Gregerová, Sejkotová Čáha, Doležal, Gregerová, Sejkotová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:01.21
12 Váchová, Ondriáš, Machalický, Krejdlová Váchová, Ondriáš, Machalický, Krejdlová ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:01.99
13 Brabencová, Friedl, Shon, Weberová Brabencová, Friedl, Shon, Weberová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:02.20
14 Taylor, Holinka, Janoušková, Benešová Taylor, Holinka, Janoušková, Benešová ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:02.88
15 Daněčková, Reichelt, Toupal, Veselková Daněčková, Reichelt, Toupal, Veselková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:03.22
16 Vágner, Surga, Suková, Ayeni Vágner, Surga, Suková, Ayeni TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:04.01
17 Pohořelická, Starý, Adamčík, Johnová Pohořelická, Starý, Adamčík, Johnová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:05.33
18 Synáčková, Sahajdák, Kašková, Cápal Synáčková, Sahajdák, Kašková, Cápal PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:05.41
19 Wogurková, Veselý, Tomášek, Krumphanzlová Wogurková, Veselý, Tomášek, Krumphanzlová SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:06.03
20 Mogg, Kollárová, Hořejší, Eremiášová Mogg, Kollárová, Hořejší, Eremiášová TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:07.08
21 Weber, Vlček, Zítková, Hrodková Weber, Vlček, Zítková, Hrodková ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2:08.07
22 Machová, Jordanidis, Rubeš, Ungerová Machová, Jordanidis, Rubeš, Ungerová SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:08.86
23 Nejezchlebová, Chovanec, Čislák, Aldrovandi Nejezchlebová, Chovanec, Čislák, Aldrovandi SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:09.54
24 Kofroňová, Miňovská, Urbánek, Burian Kofroňová, Miňovská, Urbánek, Burian TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:18.09
25 Pilná, Hrádek, Dvořáková, Bezrukov Pilná, Hrádek, Dvořáková, Bezrukov SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 2:20.00
26 Beránek, Prahlová, Šimáčková, Váverka Beránek, Prahlová, Šimáčková, Váverka TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:25.29
27 Špitálská, Höbausová, Heroldová, Čermáková Špitálská, Höbausová, Heroldová, Čermáková TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:25.77
Zbožínková, Koukal, Hegar, Brabcová Zbožínková, Koukal, Hegar, Brabcová SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DQ