Back

 / Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let)

Olomouc (11. 1. 2019)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 11.1.2019 - 09:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 1 2:34.07
2 David KrovDavid Krov 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:52.49
3 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:55.64
4 Vojtěch HerinekVojtěch Herinek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 2:57.47
5 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 2:58.34
6 Patrik DivišPatrik Diviš 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:58.50
7 Jáchym HájekJáchym Hájek 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 3:01.39
8 Jan KojeckýJan Kojecký 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 3:02.69
9 František BílekFrantišek Bílek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 3:02.74
10 Richard KocourekRichard Kocourek 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 3:08.74
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (pá, 11.1.2019 - 09:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:48.34
2 Jiří RašnerJiří Rašner 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 2:53.10
3 Matěj NovákMatěj Novák 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 3:03.65
4 Václav SovaVáclav Sova 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 3:06.50
5 Martin TomešMartin Tomeš 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 3:07.41
6 Jan ŠebestaJan Šebesta 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 3:07.73
7 Matyáš MelichMatyáš Melich 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 3:11.39
8 Marek SimperMarek Simper 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 3:12.70
9 Radek PospíšilRadek Pospíšil 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 3:20.27
10 Patrik ValentaPatrik Valenta 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10 3:49.95
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 1 2:34.07
2 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:48.34
3 David KrovDavid Krov 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:52.49
4 Jiří RašnerJiří Rašner 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 2:53.10
5 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:55.64
6 Vojtěch HerinekVojtěch Herinek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 2:57.47
7 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 2:58.34
8 Patrik DivišPatrik Diviš 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:58.50
9 Jáchym HájekJáchym Hájek 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 3:01.39
10 Jan KojeckýJan Kojecký 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 3:02.69
11 František BílekFrantišek Bílek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 3:02.74
12 Matěj NovákMatěj Novák 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 3:03.65
13 Václav SovaVáclav Sova 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 3:06.50
14 Martin TomešMartin Tomeš 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 3:07.41
15 Jan ŠebestaJan Šebesta 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 3:07.73
16 Richard KocourekRichard Kocourek 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 3:08.74
17 Matyáš MelichMatyáš Melich 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 3:11.39
18 Marek SimperMarek Simper 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 3:12.70
19 Radek PospíšilRadek Pospíšil 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 3:20.27
20 Patrik ValentaPatrik Valenta 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10 3:49.95

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 11.1.2019 - 09:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 2:53.07
2 Sára SikorováSára Sikorová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 2:54.63
3 Anna SýkorováAnna Sýkorová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 3:00.22
4 Štěpánka KochwasserováŠtěpánka Kochwasserová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 3:04.57
5 Kamila JurečkováKamila Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 3:07.82
6 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 3:07.90
7 Lucie VlčkováLucie Vlčková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 3:21.07
8 Elen FialováElen Fialová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 3:23.84
9 Nela KopeckáNela Kopecká 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 3:24.52
10 Tereza VavříkováTereza Vavříková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 9 3:28.33
Celkem 10 závodníků