Back

 / 2. veřejné závody Olympu

Praha - Stromovka (16. 1. 2019)

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 16.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:12.80
2 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:15.80
3 Jakub KrejčířJakub Krejčíř 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:21.58
4 Jan HejslerJan Hejsler 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:26.08
5 Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:26.82
6 Ondřej VollerOndřej Voller 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2:27.06
7 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:27.29
8 Martin GajdaMartin Gajda 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:28.07
9 Jáchym HořejšíJáchym Hořejší 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:41.79
Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (st, 16.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Václav DlabačVáclav Dlabač 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:31.74
2 Tomáš HerinkTomáš Herink 05 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2:33.99
3 Daniel ŘíhaDaniel Říha 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:34.09
4 Jan ŠkardaJan Škarda 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:38.14
5 Oren HolišOren Holiš 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:39.48
6 Mathias ShonMathias Shon 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:40.56
7 Oldřich DaněkOldřich Daněk 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:40.79
8 David ZedníkDavid Zedník 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:46.32
9 Ondřej ValoušekOndřej Valoušek 06 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2:50.49
Celkem 9 závodníků
Běh 3 (st, 16.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip NemšovskýFilip Nemšovský 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:31.42
2 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:34.29
3 Adam FeixAdam Feix 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:38.54
4 David SurgaDavid Surga 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:40.34
5 Martin BoušaMartin Bouša 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:40.64
6 Kryštof PudilKryštof Pudil 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:41.79
7 Ondřej MašekOndřej Mašek 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:47.16
8 mikuláš Mutinskýmikuláš Mutinský 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:50.68
9 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:51.14
10 František ChybaFrantišek Chyba 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:51.94
Celkem 10 závodníků
Běh 4 (st, 16.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip RučkaFilip Ručka 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2:23.13
2 Adam ČernochAdam Černoch 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:44.98
3 Julián BoschatJulián Boschat 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:49.93
4 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:50.11
5 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:56.28
6 Adam Ahsan MahmoudAdam Ahsan Mahmoud 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:03.56
7 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:04.82
8 Michael DušekMichael Dušek 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:04.84
9 Adam HanákAdam Hanák 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:07.14
10 Oliver SteinerOliver Steiner 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:17.11
Celkem 10 závodníků
Běh 5 (st, 16.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alexej IzotovAlexej Izotov 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:21.20
2 Jan PomahačJan Pomahač 04 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 2:22.27
3 Adam OndriášAdam Ondriáš 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:34.37
4 Matyáš KočkaMatyáš Kočka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:36.59
5 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:36.92
6 Jan ZitkoJan Zitko 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:47.58
7 Richard HanuškaRichard Hanuška 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:51.64
8 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:52.11
9 Filip ChovanecFilip Chovanec 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:52.32
10 Lukáš BabickýLukáš Babický 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:54.76
Celkem 10 závodníků
Běh 6 (st, 16.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal VacekMichal Vacek 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 2:21.66
2 Tomáš OravaTomáš Orava 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:24.87
3 Simon ŠtiborSimon Štibor 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:37.17
4 Martin KudrnovskýMartin Kudrnovský 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:42.99
5 Děcký Julian PopkoDěcký Julian Popko 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2:51.69
6 Tadeáš HavelTadeáš Havel 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:04.47
7 Roman KorolRoman Korol 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:13.26
8 Filip HošesFilip Hošes 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:41.71
9 Jan JirmanJan Jirman 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:45.67
Antonín PomahačAntonín Pomahač 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 16.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:19.68
2 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:22.06
3 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:23.25
4 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2:24.17
5 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:33.07
6 Karolína ŠtélováKarolína Štélová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:34.44
7 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:36.80
8 Sofie PoláškováSofie Polášková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:39.10
9 Veronika KarfíkováVeronika Karfíková 06 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2:41.67
10 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2:49.75
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (st, 16.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:35.14
2 Emma GrecmanováEmma Grecmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:40.23
3 Eva PotočkováEva Potočková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:40.82
4 Zuzana HurychováZuzana Hurychová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:44.28
5 Libuše PolívkováLibuše Polívková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:52.90
6 Eliška LandováEliška Landová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:56.03
7 Ema BurešováEma Burešová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:58.10
8 Sára LošťákováSára Lošťáková 06 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 3:01.74
Hana PavlíčkováHana Pavlíčková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Barbora TomáškováBarbora Tomášková 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 3 (st, 16.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 2:26.51
2 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:46.37
3 Lola BláhováLola Bláhová 07 Sk JeseniovaSk Jeseniova 2:52.70
5 Anna NoháčováAnna Noháčová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:00.27
6 Lucie FibírováLucie Fibírová 07 Sk JeseniovaSk Jeseniova 3:00.68
7 Andrea MacháčkováAndrea Macháčková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:01.24
8 Natálie ErbertováNatálie Erbertová 05 Sk JeseniovaSk Jeseniova 3:02.77
9 Eliška ZapletalováEliška Zapletalová 05 Sk JeseniovaSk Jeseniova 3:04.29
10 Eliška KiršnerováEliška Kiršnerová 06 Sk JeseniovaSk Jeseniova 3:07.41
11 Sofie NidrováSofie Nidrová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:10.12
Celkem 10 závodníků