Back

 / 2. veřejné závody Olympu

Praha - Stromovka (16. 1. 2019)

Skok daleký - Žáci

(st, 16.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
04 5.94
2 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 5.88
3 Bořek BrejchaBořek Brejcha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 5.43
4 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
04 5.36
5 Dan JánskýDan Jánský
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 5.34
6 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 5.26
7 Filip StudničnýFilip Studničný
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 5.09
8 Matouš NopMatouš Nop
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 4.89
9 Filip VetenglFilip Vetengl
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
05 4.89
10 Jan ČápJan Čáp
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 4.89
11 Jakub JechJakub Jech
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 4.82
12 Jakub HollmannJakub Hollmann
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 4.75
13 Matěj HošekMatěj Hošek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 4.66
14 Hugo Medard DanelHugo Medard Danel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 4.65
15 Václav DlabačVáclav Dlabač
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4.61
16 Vojtěch JarošVojtěch Jaroš
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 4.52
17 Tadeáš TichýTadeáš Tichý
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 4.50
18 David DuroňDavid Duroň
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4.46
19 Patrik HausnerPatrik Hausner
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
05 4.43
20 Jan BenešJan Beneš
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 4.43
21 Alexandr StejskalAlexandr Stejskal
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 4.43
22 Adam SchejbalAdam Schejbal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 4.31
23 Petr MouchaPetr Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 4.31
24 Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4.28
25 Albert BakusAlbert Bakus
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 4.28
26 Tomáš JeřábekTomáš Jeřábek
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 4.20
27 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 4.13
28 Matěj KárníkMatěj Kárník
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 4.11
29 Adam ČernochAdam Černoch
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 4.08
30 Adam KloudaAdam Klouda
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 4.06
31 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 4.06
32 Matyáš RejtharMatyáš Rejthar
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
05 3.83
33 David ZedníkDavid Zedník
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 3.81
34 Ondřej AdamíkOndřej Adamík
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 3.56
35 Sebastian GregorSebastian Gregor
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 3.55
36 David KolářDavid Kolář
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 3.54
37 Ondřej ŠpoutilOndřej Špoutil
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 3.44
38 Matěj BlažekMatěj Blažek
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 3.40
39 Štěpán ŠtronerŠtěpán Štroner
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
04 3.19
Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 NM
Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 NM
Ondřej PaletaOndřej Paleta
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 NM
Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 DNS
Celkem 43 závodníků