Back

 / Kids Athletics Poruba 2019

Ostrava (9. 2. 2019)

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 9.2.2019 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vlastimil JahodaVlastimil Jahoda 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 1:47.98
2 Dominik ŠenkýřDominik Šenkýř 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 1:56.20
3 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 ASK BlanskoASK Blansko 7 2:03.46
4 Václav KreidlVáclav Kreidl 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:06.83
5 Dominik DostálDominik Dostál 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 2:08.56
6 Lukáš WolfLukáš Wolf 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 2:08.96
7 Adam PetrželaAdam Petržela 09 Atletika HolešovAtletika Holešov 11 2:16.84
8 Martin BednaříkMartin Bednařík 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 2:18.85
9 Lukáš HeuerLukáš Heuer 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 2:21.25
10 Metoděj KraisMetoděj Krais 09 Orel VyškovOrel Vyškov 5 2:23.92
11 Jan ValášekJan Valášek 08 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 9 2:27.80
12 Václav KlučkaVáclav Klučka 09 AK Hošťálkovice, z.s.AK Hošťálkovice, z.s. 10 2:45.02
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (so, 9.2.2019 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tobiáš GarčicTobiáš Garčic 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 1:59.58
2 Radek MalitsRadek Malits 08 ASK BlanskoASK Blansko 11 2:01.45
3 Vojtěch KrčilVojtěch Krčil 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 2:03.30
4 Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:05.51
5 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 2:06.33
6 Matěj MiklašMatěj Miklaš 08 Elim VsetínElim Vsetín 12 2:08.33
7 Antonín KřížAntonín Kříž 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10 2:10.62
8 Adam KollegaAdam Kollega 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:17.92
9 Kryštof HolubKryštof Holub 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:18.50
10 Jakub GrünwaldJakub Grünwald 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:22.65
11 Ondřej FialaOndřej Fiala 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:29.09
Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (so, 9.2.2019 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Richard NovákRichard Novák 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 1:57.31
2 Hynek SvobodaHynek Svoboda 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:03.90
3 Filip PopelářFilip Popelář 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:06.13
4 Martrin VavrečkaMartrin Vavrečka 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 2:08.52
5 Michal OlejníčekMichal Olejníček 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:09.44
6 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:09.97
7 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:10.45
8 Prokop VojáčekProkop Vojáček 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 10 2:20.59
9 Vítek PřikrylVítek Přikryl 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 2:25.76
10 Radek VřesňákRadek Vřesňák 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 2:26.11
11 Jakub TošovskýJakub Tošovský 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 2:42.26
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Vlastimil JahodaVlastimil Jahoda 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 1:47.98
2 Dominik ŠenkýřDominik Šenkýř 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 1:56.20
3 Richard NovákRichard Novák 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 1:57.31
4 Tobiáš GarčicTobiáš Garčic 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 1:59.58
5 Radek MalitsRadek Malits 08 ASK BlanskoASK Blansko 11 2:01.45
6 Vojtěch KrčilVojtěch Krčil 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 2:03.30
7 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 ASK BlanskoASK Blansko 7 2:03.46
8 Hynek SvobodaHynek Svoboda 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:03.90
9 Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:05.51
10 Filip PopelářFilip Popelář 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:06.13
11 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 2:06.33
12 Václav KreidlVáclav Kreidl 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:06.83
13 Matěj MiklašMatěj Miklaš 08 Elim VsetínElim Vsetín 12 2:08.33
14 Martrin VavrečkaMartrin Vavrečka 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 2:08.52
15 Dominik DostálDominik Dostál 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 2:08.56
16 Lukáš WolfLukáš Wolf 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 2:08.96
17 Michal OlejníčekMichal Olejníček 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:09.44
18 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:09.97
19 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:10.45
20 Antonín KřížAntonín Kříž 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10 2:10.62
21 Adam PetrželaAdam Petržela 09 Atletika HolešovAtletika Holešov 11 2:16.84
22 Adam KollegaAdam Kollega 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:17.92
23 Kryštof HolubKryštof Holub 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:18.50
24 Martin BednaříkMartin Bednařík 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 2:18.85
25 Prokop VojáčekProkop Vojáček 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 10 2:20.59
26 Lukáš HeuerLukáš Heuer 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 2:21.25
27 Jakub GrünwaldJakub Grünwald 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:22.65
28 Metoděj KraisMetoděj Krais 09 Orel VyškovOrel Vyškov 5 2:23.92
29 Vítek PřikrylVítek Přikryl 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 2:25.76
30 Radek VřesňákRadek Vřesňák 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 2:26.11
31 Jan ValášekJan Valášek 08 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 9 2:27.80
32 Ondřej FialaOndřej Fiala 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:29.09
33 Jakub TošovskýJakub Tošovský 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 2:42.26
34 Václav KlučkaVáclav Klučka 09 AK Hošťálkovice, z.s.AK Hošťálkovice, z.s. 10 2:45.02
Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 DNS

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 9.2.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora StekláBarbora Steklá 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 1:54.22
2 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 1 1:54.28
3 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 1:58.93
4 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 1:58.98
5 Marie KundratovaMarie Kundratova 08 ASBASB 5 2:02.89
6 Sára ProcházkováSára Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2 2:06.12
7 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 2:06.35
8 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 2:06.58
9 Anna KubaczAnna Kubacz 08 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 12 2:07.83
10 Natálie UrbánkováNatálie Urbánková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 10 2:10.59
11 Karin FojtíkováKarin Fojtíková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13 2:14.04
12 Lucie PetrželováLucie Petrželová 09 Atletika HolešovAtletika Holešov 8 2:19.76
13 Anna PunčochářováAnna Punčochářová 08 TJ JÄKL KarvináTJ JÄKL Karviná 14 2:19.89
14 Nela MeluzínováNela Meluzínová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 2:21.44
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (so, 9.2.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 12 2:04.61
2 Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:05.85
3 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:07.89
4 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 13 2:10.96
5 Tereza JuráskováTereza Jurásková 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 2:16.65
6 Barbora PešákováBarbora Pešáková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 2:17.18
7 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 2:19.07
8 Laura CholewováLaura Cholewová 09 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 9 2:19.47
9 Soňa SedláčkováSoňa Sedláčková 08 TJ PřísnoticeTJ Přísnotice 5 2:23.83
10 Nikol ProcházkováNikol Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 11 2:29.01
11 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 10 2:32.37
12 Stella StrohnerováStella Strohnerová 08 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 2:35.97
Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková 10 ASK BlanskoASK Blansko 14 DNS
Ema KrálováEma Králová 08 AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská 1 DNS
Celkem 14 závodníků
Běh 03 (so, 9.2.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Maja AdamczykMaja Adamczyk 08 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 11 2:10.24
2 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 09 ASK BlanskoASK Blansko 9 2:11.01
3 Maja TomanováMaja Tomanová 10 Orel VyškovOrel Vyškov 8 2:14.29
4 Natálie DundrováNatálie Dundrová 09 AK Hošťálkovice, z.s.AK Hošťálkovice, z.s. 6 2:14.74
5 Adriana SwienczkováAdriana Swienczková 08 TJ JAKL KarvináTJ JAKL Karviná 13 2:15.52
6 Nela DrozdováNela Drozdová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 2:15.92
7 Lenka VáclavkováLenka Václavková 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 2:16.35
8 Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková 08 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 2:18.41
9 Petra DobešováPetra Dobešová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 2:19.39
10 Eliška BernatíkováEliška Bernatíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 2:21.23
11 Niké SmolíkováNiké Smolíková 08 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 2:30.79
12 Eliška ZarembováEliška Zarembová 08 TJ JAKL KarvináTJ JAKL Karviná 14 2:31.92
13 Sára NovákováSára Nováková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12 2:33.48
14 Sofie MalotováSofie Malotová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 2:47.43
Celkem 14 závodníků
Běh 04 (so, 9.2.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 1:59.60
2 Julia KlekJulia Klek 08 SKS KUSY KRAKOWSKS KUSY KRAKOW 14 2:09.16
3 Patrycja DragowPatrycja Dragow 08 SKS KUSY KRAKOWSKS KUSY KRAKOW 7 2:13.49
4 Barbora HlobilováBarbora Hlobilová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:16.45
5 Lucie HořínkováLucie Hořínková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 2:17.84
6 Kateřina HendrychováKateřina Hendrychová 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 9 2:18.91
7 Eliška FaranováEliška Faranová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:19.17
8 Kristýna BrázdováKristýna Brázdová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:22.07
9 Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 2:27.22
10 Hana KantorováHana Kantorová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13 2:28.15
11 Karolína MichlováKarolína Michlová 09 TJ JAKL KarvináTJ JAKL Karviná 3 2:29.02
12 Natali KlouparováNatali Klouparová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 2:29.36
13 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:33.95
14 Zuzana JuránkováZuzana Juránková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 2:38.67
Celkem 14 závodníků
Běh 05 (so, 9.2.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela KubinováMichaela Kubinová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:04.38
2 Emilia MIkuśkiewiczEmilia MIkuśkiewicz 09 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 8 2:07.12
3 Veronika OpatrnáVeronika Opatrná 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 2:07.94
4 Aneta MaršálkováAneta Maršálková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:15.07
5 Elen MalyškováElen Malyšková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 2:16.84
6 Beata PospíšilováBeata Pospíšilová 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 14 2:19.31
7 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 13 2:20.71
8 Adéla KocurováAdéla Kocurová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:23.03
9 Julie NetoličkováJulie Netoličková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:24.01
10 Ema KořínkováEma Kořínková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 2:24.11
11 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 2:25.27
12 Adéla PannováAdéla Pannová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 2:25.92
13 Nikol KollegováNikol Kollegová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 2:28.68
14 Veronika KlepkováVeronika Klepková 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 2:57.75
Celkem 14 závodníků
Běh 06 (so, 9.2.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Viktoria UtíkalováViktoria Utíkalová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 2:08.12
2 Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:11.29
3 Eliška ŘíhováEliška Říhová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:11.70
4 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 2:13.90
5 Nela PospíšilováNela Pospíšilová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:14.67
6 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 2:15.08
7 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 2:17.37
8 Natálie Sikorová 1Natálie Sikorová 1 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:19.00
9 Amálie ŠinkováAmálie Šinková 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 2:21.35
10 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 9 2:23.72
11 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 2:24.19
12 Nina StonavskáNina Stonavská 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:28.33
13 Kamila ŠedováKamila Šedová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 2:28.76
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Barbora StekláBarbora Steklá 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 1:54.22
2 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 1 1:54.28
3 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 1:58.93
4 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 1:58.98
5 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 1:59.60
6 Marie KundratovaMarie Kundratova 08 ASBASB 5 2:02.89
7 Michaela KubinováMichaela Kubinová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:04.38
8 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 12 2:04.61
9 Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:05.85
10 Sára ProcházkováSára Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2 2:06.12
11 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 2:06.35
12 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 2:06.58
13 Emilia MIkuśkiewiczEmilia MIkuśkiewicz 09 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 8 2:07.12
14 Anna KubaczAnna Kubacz 08 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 12 2:07.83
15 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:07.89
16 Veronika OpatrnáVeronika Opatrná 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 2:07.94
17 Viktoria UtíkalováViktoria Utíkalová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 2:08.12
18 Julia KlekJulia Klek 08 SKS KUSY KRAKOWSKS KUSY KRAKOW 14 2:09.16
19 Maja AdamczykMaja Adamczyk 08 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 11 2:10.24
20 Natálie UrbánkováNatálie Urbánková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 10 2:10.59
21 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 13 2:10.96
22 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 09 ASK BlanskoASK Blansko 9 2:11.01
23 Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:11.29
24 Eliška ŘíhováEliška Říhová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:11.70
25 Patrycja DragowPatrycja Dragow 08 SKS KUSY KRAKOWSKS KUSY KRAKOW 7 2:13.49
26 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 2:13.90
27 Karin FojtíkováKarin Fojtíková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13 2:14.04
28 Maja TomanováMaja Tomanová 10 Orel VyškovOrel Vyškov 8 2:14.29
29 Nela PospíšilováNela Pospíšilová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:14.67
30 Natálie DundrováNatálie Dundrová 09 AK Hošťálkovice, z.s.AK Hošťálkovice, z.s. 6 2:14.74
31 Aneta MaršálkováAneta Maršálková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:15.07
32 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 2:15.08
33 Adriana SwienczkováAdriana Swienczková 08 TJ JAKL KarvináTJ JAKL Karviná 13 2:15.52
34 Nela DrozdováNela Drozdová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 2:15.92
35 Lenka VáclavkováLenka Václavková 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 2:16.35
36 Barbora HlobilováBarbora Hlobilová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:16.45
37 Tereza JuráskováTereza Jurásková 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 2:16.65
38 Elen MalyškováElen Malyšková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 2:16.84
39 Barbora PešákováBarbora Pešáková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 2:17.18
40 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 2:17.37
41 Lucie HořínkováLucie Hořínková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 2:17.84
42 Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková 08 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 2:18.41
43 Kateřina HendrychováKateřina Hendrychová 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 9 2:18.91
44 Natálie Sikorová 1Natálie Sikorová 1 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:19.00
45 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 2:19.07
46 Eliška FaranováEliška Faranová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:19.17
47 Beata PospíšilováBeata Pospíšilová 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 14 2:19.31
48 Petra DobešováPetra Dobešová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 2:19.39
49 Laura CholewováLaura Cholewová 09 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 9 2:19.47
50 Lucie PetrželováLucie Petrželová 09 Atletika HolešovAtletika Holešov 8 2:19.76
51 Anna PunčochářováAnna Punčochářová 08 TJ JÄKL KarvináTJ JÄKL Karviná 14 2:19.89
52 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 13 2:20.71
53 Eliška BernatíkováEliška Bernatíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 2:21.23
54 Amálie ŠinkováAmálie Šinková 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 2:21.35
55 Nela MeluzínováNela Meluzínová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 2:21.44
56 Kristýna BrázdováKristýna Brázdová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:22.07
57 Adéla KocurováAdéla Kocurová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:23.03
58 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 9 2:23.72
59 Soňa SedláčkováSoňa Sedláčková 08 TJ PřísnoticeTJ Přísnotice 5 2:23.83
60 Julie NetoličkováJulie Netoličková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:24.01
61 Ema KořínkováEma Kořínková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 2:24.11
62 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 2:24.19
63 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 2:25.27
64 Adéla PannováAdéla Pannová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 2:25.92
65 Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 2:27.22
66 Hana KantorováHana Kantorová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13 2:28.15
67 Nina StonavskáNina Stonavská 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:28.33
68 Nikol KollegováNikol Kollegová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 2:28.68
69 Kamila ŠedováKamila Šedová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 2:28.76
70 Nikol ProcházkováNikol Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 11 2:29.01
71 Karolína MichlováKarolína Michlová 09 TJ JAKL KarvináTJ JAKL Karviná 3 2:29.02
72 Natali KlouparováNatali Klouparová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 2:29.36
73 Niké SmolíkováNiké Smolíková 08 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 2:30.79
74 Eliška ZarembováEliška Zarembová 08 TJ JAKL KarvináTJ JAKL Karviná 14 2:31.92
75 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 10 2:32.37
76 Sára NovákováSára Nováková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12 2:33.48
77 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:33.95
78 Stella StrohnerováStella Strohnerová 08 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 2:35.97
79 Zuzana JuránkováZuzana Juránková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 2:38.67
80 Sofie MalotováSofie Malotová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 2:47.43
81 Veronika KlepkováVeronika Klepková 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 2:57.75
Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková 10 ASK BlanskoASK Blansko 14 DNS
Ema KrálováEma Králová 08 AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská 1 DNS