Back

 / Kids Athletics Poruba 2019

Ostrava (9. 2. 2019)

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matyáš ČapekMatyáš Čapek
Orel VyškovOrel Vyškov
09 42 10.40 0.0
2= Tomáš HraškoTomáš Hraško
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 10 08.60 0.0
2= Radek MalitsRadek Malits
ASK BlanskoASK Blansko
08 16 08.60 0.0
4 Alexandr SuchánekAlexandr Suchánek
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
09 38 07.92 0.0
5= Martin VorelMartin Vorel
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
09 34 07.80 0.0
5= Vojtěch FrydryšekVojtěch Frydryšek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 5 07.80 0.0
5= Lukáš RybníčekLukáš Rybníček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 23 07.80 0.0
8 Václav SvozilVáclav Svozil
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
08 25 07.75 0.0
9 Adam RządkowskiAdam Rządkowski
SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków
08 24 07.60 0.0
10 Matěj MiklašMatěj Miklaš
Elim VsetínElim Vsetín
08 17 07.25 0.0
11 David KlimešDavid Klimeš
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 13 07.10 0.0
12= Adam GelnarAdam Gelnar
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 6 07.05 0.0
12= Josef ŠtefánekJosef Štefánek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 41 07.05 0.0
12= Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 9 07.05 0.0
15 Jakub TošovskýJakub Tošovský
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
09 31 06.90 0.0
16= Jakub NejepínskýJakub Nejepínský
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 18 06.55 0.0
16= Josef ŠimončíkJosef Šimončík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 27 06.55 0.0
18 Ladislav HráčekLadislav Hráček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 44 06.52 0.0
19 Prokop VojáčekProkop Vojáček
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
09 33 06.50 0.0
20 Štěpán BucifalŠtěpán Bucifal
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 2 06.45 0.0
21 Tadeáš ŠelongTadeáš Šelong
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 26 06.20 0.0
22= Vítek PřikrylVítek Přikryl
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 22 06.00 0.0
22= Tomáš ŠkapaTomáš Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 28 06.00 0.0
24 Marek HranošMarek Hranoš
AK Hošťálkovice, z.s.AK Hošťálkovice, z.s.
09 40 05.90 0.0
25 Ondřej HaškaOndřej Haška
Orel VyškovOrel Vyškov
09 35 05.82 0.0
26 Jan KeprtJan Keprt
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 43 05.80 0.0
27 Jiří HudecJiří Hudec
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 11 05.75 0.0
28= Vojtěch KrčilVojtěch Krčil
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 14 05.70 0.0
28= Šimon EllingerŠimon Ellinger
ASK BlanskoASK Blansko
09 3 05.70 0.0
30 Adam GrabaczAdam Grabacz
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 37 05.68 0.0
31 Michal KužmaMichal Kužma
Elim VsetínElim Vsetín
08 15 05.55 0.0
32 Marek JohnMarek John
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
08 12 05.35 0.0
33 Wiśniowski AntoniWiśniowski Antoni
UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów
09 1 04.95 0.0
34 Martin GotthardMartin Gotthard
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 36 04.92 0.0
35= Albert Mark FeltmanAlbert Mark Feltman
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 4 04.85 0.0
35= Štěpán PavelkaŠtěpán Pavelka
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 20 04.85 0.0
35= Radim GorgošRadim Gorgoš
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 7 04.85 0.0
38 Filip PivsetokFilip Pivsetok
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 21 04.80 0.0
39 Štěpán PavelkaŠtěpán Pavelka
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
09 19 04.65 0.0
Petr TiolkaPetr Tiolka
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 30 DNS
Vojtěch ToVojtěch To
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 39 DNS
DAVID ŠPIČKADAVID ŠPIČKA
AK KUŘIMAK KUŘIM
09 29 DNS
Jakub GrünwaldJakub Grünwald
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 8 DNS
Martin VavrečkaMartin Vavrečka
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 32 DNS
Celkem 44 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie MišunováLucie Mišunová
AK ZlínAK Zlín
08 26 11.40 0.0
2 Ema KroupováEma Kroupová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 20 08.65 0.0
3 Barbora BalážikováBarbora Balážiková
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
08 1 08.40 0.0
4 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
08 70 08.38 0.0
5 Hannah ŠocováHannah Šocová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 66 08.33 0.0
6 Adéla PannováAdéla Pannová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 27 08.30 0.0
7 Tereza MaňkováTereza Maňková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 23 08.05 0.0
8 Aneta TaušováAneta Taušová
Orel VyškovOrel Vyškov
08 56 08.00 0.0
9= Adéla KalandrováAdéla Kalandrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 16 07.70 0.0
9= Lucie JiráčkováLucie Jiráčková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 15 07.70 0.0
11 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 64 07.55 0.0
12 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 42 07.52 0.0
13 Natálie SoukupováNatálie Soukupová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
09 37 07.48 0.0
14 Karolína BednářováKarolína Bednářová
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
08 69 07.36 0.0
15= Nikol KozielováNikol Kozielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 19 07.20 0.0
15= Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 63 07.20 0.0
17 Karolína HořínkováKarolína Hořínková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 10 06.90 0.0
18= Natálie Sikorová 2Natálie Sikorová 2
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 35 06.88 0.0
18= Karolína ŽidlíkováKarolína Židlíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
09 46 06.88 0.0
20= Natálie UrbánkováNatálie Urbánková
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
08 74 06.72 0.0
20= Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 60 06.72 0.0
22 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 2 06.70 0.0
23 Veronika KostihováVeronika Kostihová
Orel VyškovOrel Vyškov
08 55 06.60 0.0
24 Adéla OrbesováAdéla Orbesová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 75 06.58 0.0
25 Zuzana MlčochováZuzana Mlčochová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 62 06.55 0.0
26= Gabriela LinhartováGabriela Linhartová
AK Hošťálkovice, z.s.AK Hošťálkovice, z.s.
08 65 06.52 0.0
26= Iva KopřivováIva Kopřivová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 67 06.52 0.0
28= Sára ŠimkováSára Šimková
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
09 48 06.48 0.0
28= Barbora ZávodnáBarbora Závodná
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 53 06.48 0.0
30 Nicol ZehnálkováNicol Zehnálková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
09 45 06.45 0.0
31 Linda ChovancováLinda Chovancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 50 06.42 0.0
32= Soňa SedláčkováSoňa Sedláčková
TJ PřísnoticeTJ Přísnotice
08 68 06.35 0.0
32= Barbora PešákováBarbora Pešáková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 28 06.35 0.0
34= Monika TrojancováMonika Trojancová
Orel VyškovOrel Vyškov
08 57 06.30 0.0
34= Klára ŽváčkováKlára Žváčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 47 06.30 0.0
34= Klára AndrisováKlára Andrisová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 06.30 0.0
37= Sarah FremelováSarah Fremelová
Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská
09 61 06.26 0.0
37= Natálie ŘuchovskáNatálie Řuchovská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
09 32 06.26 0.0
39 Michaela DvořáčkováMichaela Dvořáčková
Orel VyškovOrel Vyškov
09 52 06.25 0.0
40 Daniela ŠturalováDaniela Šturalová
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
08 43 06.24 0.0
41 Klára UrbánkováKlára Urbánková
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
08 73 06.10 0.0
42= Aneta BitomskáAneta Bitomská
TJ JAKL KarvináTJ JAKL Karviná
09 51 05.98 0.0
42= Hana ŽákováHana Žáková
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
09 54 05.98 0.0
44 Kristína BastováKristína Bastová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 3 05.95 0.0
45= Kateřina DuškováKateřina Dušková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 6 05.90 0.0
45= Sabina PisklákováSabina Piskláková
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
08 29 05.90 0.0
47 Petra MazzoliniPetra Mazzolini
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 25 05.88 0.0
48 Markéta ŠtanglicováMarkéta Štanglicová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
09 40 05.82 0.0
49= Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 17 05.80 0.0
49= Sophie PischnothováSophie Pischnothová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 59 05.80 0.0
51 Viktorie FoltýnováViktorie Foltýnová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 9 05.65 0.0
52 Tereza KovalováTereza Kovalová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 18 05.62 0.0
53 Adéla ŘuchovskáAdéla Řuchovská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
09 31 05.60 0.0
54 Barbara ŠtarkováBarbara Štarková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
09 41 05.53 0.0
55 Kateřina ChovancováKateřina Chovancová
Elim VsetínElim Vsetín
09 12 05.50 0.0
56 Nikol ShánělováNikol Shánělová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 33 05.48 0.0
57 Eliška ŘíhováEliška Říhová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 30 05.45 0.0
58= Michaela KubinováMichaela Kubinová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 21 05.40 0.0
58= Kristýna BrázdováKristýna Brázdová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 4 05.40 0.0
60 Aneta MaršálkováAneta Maršálková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 24 05.35 0.0
61 Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 13 05.25 0.0
62 Eliška FaranováEliška Faranová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 7 05.20 0.0
63 Alexandra SchmidtováAlexandra Schmidtová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 34 05.17 0.0
64= Marie SoučkováMarie Součková
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
09 72 05.08 0.0
64= Michaela TakáčováMichaela Takáčová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 44 05.08 0.0
64= Nikol ProcházkováNikol Procházková
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
09 71 05.08 0.0
67 Denisa DobřanskáDenisa Dobřanská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 5 05.00 0.0
68 Barbora FeherováBarbora Feherová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 8 04.90 0.0
69 Emma ZápotockáEmma Zápotocká
Orel VyškovOrel Vyškov
09 49 04.80 0.0
70 Ema SpilkováEma Spilková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 38 04.46 0.0
71 Sofie SpurnáSofie Spurná
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 39 04.12 0.0
72 Natálie JanošcováNatálie Janošcová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
09 14 04.05 0.0
73 Lea LangováLea Langová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 22 03.70 0.0
Adéla KubiesováAdéla Kubiesová
AK Hošťálkovice, z.s.AK Hošťálkovice, z.s.
09 58 DNS
Anežka SmetanováAnežka Smetanová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 36 DNS
Natálie ChmielováNatálie Chmielová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 11 DNS
Celkem 76 závodníků