Back

 / Kids Athletics Poruba 2019

Ostrava (9. 2. 2019)

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka VrbancováLenka Vrbancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 26 09.49 0.0
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 4 09.40 0.0
3 Markéta PoláškováMarkéta Polášková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 25 09.28 0.0
4 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 27 09.20 0.0
5 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 24 09.07 0.0
6 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 7 09.00 0.0
7 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 12 08.60 0.0
8 MARTYNA ŚLEDZIŃSKAMARTYNA ŚLEDZIŃSKA
Klub Sportowy Victoria TrzebiniaKlub Sportowy Victoria Trze...
06 28 08.55 0.0
9 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 23 08.09 0.0
10 Rozárie ReckováRozárie Recková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 13 07.78 0.0
11 Marlena KlęczarMarlena Klęczar
LKS Brzezina OsiekLKS Brzezina Osiek
06 19 07.75 0.0
12 Oliwia MajerekOliwia Majerek
SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków
06 8 07.73 0.0
13 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 10 07.68 0.0
14 Karolína KřížováKarolína Křížová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 16 07.58 0.0
15 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 11 07.48 0.0
16 Tereza BartoňováTereza Bartoňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1 07.39 0.0
17 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 3 07.28 0.0
18 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 20 07.00 0.0
19 Andrea MalinkováAndrea Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 21 06.92 0.0
20 Barbora AdámkováBarbora Adámková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 22 06.88 0.0
21 Markéta BalnerováMarkéta Balnerová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 17 06.81 0.0
22 Daniela Elizabe KlusováDaniela Elizabe Klusová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 6 06.73 0.0
23 Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 18 06.68 0.0
24 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 2 06.65 0.0
25 Agata MartynkováAgata Martynková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 9 06.51 0.0
26 Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 5 06.29 0.0
27 Zuzana KrestováZuzana Krestová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 15 06.25 0.0
Šárka SmékalováŠárka Smékalová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
06 14 DNS
Celkem 28 závodníků