Back

 / Kids Athletics Poruba 2019

Ostrava (9. 2. 2019)

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 11 10.67 0.0
2 KAMIL PETKAKAMIL PETKA
KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia
06 9 10.12 0.0
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1 09.40 0.0
4 Matyáš ZachMatyáš Zach
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 10 09.13 0.0
5 Jakub WilczewskiJakub Wilczewski
MKS Święc SławnoMKS Święc Sławno
06 8 08.36 0.0
6 Jan MačekJan Maček
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 08.29 0.0
7 Roman KozielRoman Koziel
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 3 08.16 0.0
8 Marek KřívaMarek Kříva
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 7 07.81 0.0
9 Antonín SkácelAntonín Skácel
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 6 07.04 0.0
10 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 4 06.42 0.0
11 Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 5 06.13 0.0
12 Petr HeczkoPetr Heczko
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 2 06.03 0.0
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 22 11.02 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 20 10.40 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 21 10.22 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Aneta SolníkováAneta Solníková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 19 09.79 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 18 09.40 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 17 08.73 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 3 08.48 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Valentýna KozlováValentýna Kozlová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 11 08.39 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 13 08.24 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 15 08.12 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Pavla PodolováPavla Podolová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 5 07.86 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Aleksandra SzewczykAleksandra Szewczyk
SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków
04 12 07.79 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 14 07.69 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Tereza KočvarováTereza Kočvarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 2 07.53 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 10 07.15 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 8 06.99 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Kamila RohulánováKamila Rohulánová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 9 06.97 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Magdalena MędreckaMagdalena Mędrecka
SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków
05 7 06.88 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Aneta ŠtýbrováAneta Štýbrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 6 06.59 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Alexandra PetričováAlexandra Petričová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 4 06.57 0.00.00.00.00.00.00.0
Oliwia KubińskaOliwia Kubińska
SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków
05 16 DNS
Etel AsenováEtel Asenová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 1 DNS
Celkem 22 závodníků