Back

 / 4. veřejné závody Olympu

Praha - Stromovka (13. 2. 2019)

Skok daleký - Žákyně

(st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 5.14
2 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 5.02
3 Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 5.01
4 Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 4.86
5 Barbora KutováBarbora Kutová
AK MostAK Most
05 4.82
6 Lucie LasíkováLucie Lasíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 4.80
7 Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 4.68
8 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 4.66
9 Sára NoasováSára Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 4.56
10 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.53
11 Anežka FořtováAnežka Fořtová
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
04 4.53
12 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 4.49
14 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 4.49
13 Adriana NerudaAdriana Neruda
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 4.49
15 Christina PittChristina Pitt
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 4.47
16 Karla CvrčkováKarla Cvrčková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 4.46
18 Eliška AugustováEliška Augustová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 4.39
17 Sara MarčićSara Marčić
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 4.39
19 Veronika MaláVeronika Malá
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 4.32
20 Zuzana FialováZuzana Fialová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 4.29
22 Amálie DurajováAmálie Durajová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 4.26
21 Eliška DobešováEliška Dobešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 4.26
23 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 4.26
24 Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 4.24
25 Karolína NeufusováKarolína Neufusová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 4.20
26 Eliška ZapletalováEliška Zapletalová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4.18
27 Eliška JarošováEliška Jarošová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4.17
28 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 4.16
29 Eliška BűrgelováEliška Bűrgelová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 4.16
30 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 4.11
31 Agáta BrendlováAgáta Brendlová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 4.11
32 Veronika HallerováVeronika Hallerová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4.08
33 Ester ČernáEster Černá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 3.94
34 Eliška BurdováEliška Burdová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 3.53
35 Marie KundrátováMarie Kundrátová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 3.35
Aneta MuzikářováAneta Muzikářová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 DNS
Celkem 36 závodníků