Back

 / Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek

Brno-Nový Lískovec (11. 1. 2019)

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 11.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vítězslav SiegelVítězslav Siegel
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 6 3.99 3.42x3.993.990.00.00.0
2 Vít HolíkVít Holík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 18 3.92 xx3.923.920.00.00.0
3 Štěpán ProksŠtěpán Proks
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 15 3.87 3.873.613.643.870.00.00.0
4 Adam VrábelAdam Vrábel
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 14 3.84 3.613.843.553.840.00.00.0
5 Josef SedlákJosef Sedlák
Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská
07 5 3.82 3.593.513.823.820.00.00.0
6 Ondřej BartošOndřej Bartoš
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 20 3.82 3.553.823.493.820.00.00.0
7 Denis EllingerDenis Ellinger
ASK BlanskoASK Blansko
07 17 3.74 3.593.743.443.740.00.00.0
8 Matyáš MíčaMatyáš Míča
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 2 3.67 3.473.673.503.670.00.00.0
9 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 16 3.60 3.453.603.473.600.00.00.0
10 Adam LachoAdam Lacho
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 7 3.53 3.293.513.533.530.00.00.0
11 Gabriel ProvazníkGabriel Provazník
Orel VyškovOrel Vyškov
07 9 3.48 3.153.423.483.480.00.00.0
12 David BřezinaDavid Březina
AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno
06 8 3.41 3.413.313.013.410.00.00.0
13 Šimon TajovskýŠimon Tajovský
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 13 3.38 3.343.293.383.380.00.00.0
14 Michal KunovskýMichal Kunovský
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 10 3.33 3.333.303.233.330.00.00.0
15 Daniel SattlerDaniel Sattler
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 4 3.27 3.183.143.273.270.00.00.0
16 Ondřej HronekOndřej Hronek
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 1 3.05 3.033.052.693.050.00.00.0
17 Ondřej PokornýOndřej Pokorný
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 3 2.91 2.91x1.952.910.00.00.0
Kristian HonekKristian Honek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 11 NM
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 11.1.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
06 30 4.26 x4.264.234.260.00.00.0
2 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 33 4.20 4.204.093.784.200.00.00.0
3 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 31 4.18 3.764.184.064.180.00.00.0
4 Andrea ŽákováAndrea Žáková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 28 4.16 4.162.883.934.160.00.00.0
5 Agáta AndělováAgáta Andělová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 1 4.00 4.003.833.354.000.00.00.0
6 Amálie MáčkováAmálie Máčková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
06 24 3.89 3.893.503.153.890.00.00.0
7 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská
ASK BlanskoASK Blansko
06 32 3.84 3.84x3.653.840.00.00.0
8 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
07 26 3.76 3.763.283.033.760.00.00.0
9 Lucie HudečkováLucie Hudečková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 29 3.72 3.723.683.653.720.00.00.0
10 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno
06 19 3.63 3.633.573.493.630.00.00.0
11 Anna EmmertAnna Emmert
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 3.56 x3.563.343.560.00.00.0
12 Kristýna JedličkováKristýna Jedličková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 7 3.56 3.563.313.093.560.00.00.0
13 Inka BabánkováInka Babánková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 16 3.54 3.54x3.393.540.00.00.0
14 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 5 3.54 3.542.752.863.540.00.00.0
15 Lucie KniesováLucie Kniesová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
07 9 3.52 3.413.353.523.520.00.00.0
16 Leona JandákováLeona Jandáková
ASK BlanskoASK Blansko
06 25 3.52 3.52xx3.520.00.00.0
17 Veronika KreidlováVeronika Kreidlová
Orel ŽideniceOrel Židenice
07 3.49 3.42x3.493.490.00.00.0
18 Petra HoloubkováPetra Holoubková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 6 3.33 3.33x3.153.330.00.00.0
19 Kateřina PivničkováKateřina Pivničková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 17 3.33 2.89x3.333.330.00.00.0
20 Amálie RackováAmálie Racková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 22 3.13 x3.132.943.130.00.00.0
21 Andrea HamříkováAndrea Hamříková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 20 3.08 3.022.943.083.080.00.00.0
22 Barbora CoufalováBarbora Coufalová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 13 3.07 3.07x2.943.070.00.00.0
23 Petra BělušováPetra Bělušová
ČebínČebín
06 2 3.05 x3.05x3.050.00.00.0
24 Anna ŠuplerováAnna Šuplerová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 11 3.02 2.982.963.023.020.00.00.0
25 Anna MuchováAnna Muchová
AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno
07 14 3.01 3.013.012.693.010.00.00.0
26 Sabina TrenzováSabina Trenzová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 12 2.95 2.952.95x2.950.00.00.0
27 Jana ŠikulováJana Šikulová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 10 2.94 x2.942.852.940.00.00.0
28 Jana FialováJana Fialová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 4 2.77 2.712.772.722.770.00.00.0
29 Karin RampulováKarin Rampulová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 23 2.75 x2.75x2.750.00.00.0
30 Natálie JuráskováNatálie Jurásková
SK HraniceSK Hranice
07 8 2.52 x2.502.522.520.00.00.0
31 Nikol VuováNikol Vuová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 21 2.41 2.402.352.412.410.00.00.0
32 Martina LeberováMartina Leberová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 15 2.04 2.04xx2.040.00.00.0
Eliška FučíkováEliška Fučíková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
06 27 NM
Celkem 33 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (pá, 11.1.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš HorákTomáš Horák
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 17 4.30 4.234.304.204.300.00.00.0
2 DAVID ŠPIČKADAVID ŠPIČKA
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 10 3.82 3.603.823.483.820.00.00.0
3 Václav KreidlVáclav Kreidl
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
09 20 3.69 3.693.47x3.690.00.00.0
4 Martin ZemanMartin Zeman
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 14 3.60 x3.603.283.600.00.00.0
5 Matyáš ČapekMatyáš Čapek
Orel VyškovOrel Vyškov
09 21 3.57 3.513.573.043.570.00.00.0
6 Jakub BurianJakub Burian
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
09 1 3.50 3.503.263.273.500.00.00.0
7 Filip ZatloukalFilip Zatloukal
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 16 3.44 3.423.223.443.440.00.00.0
8 Radek MalitsRadek Malits
ASK BlanskoASK Blansko
08 3.41 x3.413.393.410.00.00.0
9 Ondřej StejskalOndřej Stejskal
ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice
08 8 3.19 xx3.193.190.00.00.0
10 Ondřej ZálešákOndřej Zálešák
ČebínČebín
08 13 3.11 2.733.113.043.110.00.00.0
11 Šimon EllingerŠimon Ellinger
ASK BlanskoASK Blansko
09 19 3.09 3.093.013.063.090.00.00.0
12 Adam KučeraAdam Kučera
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 3 2.97 2.97x2.712.970.00.00.0
13 Tomáš PohankaTomáš Pohanka
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 6 2.89 2.89xx2.890.00.00.0
14 Matěj RůžičkaMatěj Růžička
PředklášteříPředklášteří
09 7 2.86 2.542.862.792.860.00.00.0
15 Radim JabůrekRadim Jabůrek
Orel VyškovOrel Vyškov
08 2 2.79 x2.792.212.790.00.00.0
16 Matěj DujkaMatěj Dujka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 18 2.78 2.692.782.662.780.00.00.0
17 Martin ZálešákMartin Zálešák
ČebínČebín
10 12 2.73 2.732.522.612.730.00.00.0
18 Kryštof TrýskaKryštof Trýska
Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská
09 11 2.52 xx2.522.520.00.00.0
19 Marek MezníkMarek Mezník
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 5 2.36 xx2.362.360.00.00.0
20 Jakub ŽákJakub Žák
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
09 15 2.28 1.592.281.932.280.00.00.0
21 Tadeáš MarešTadeáš Mareš
Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská
09 4 2.02 2.02xx2.020.00.00.0
Antonín ŠostokAntonín Šostok
Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská
08 9 NM
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (pá, 11.1.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie MišunováLucie Mišunová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 4.02 x3.984.024.020.00.00.0
2 Ema KrálováEma Králová
AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská
08 3.82 x3.663.823.820.00.00.0
3 Johana ČechováJohana Čechová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 3.57 3.573.353.533.570.00.00.0
4 Lenka VáclavkováLenka Václavková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
08 3.56 3.563.51x3.560.00.00.0
5 Hannah ŠocováHannah Šocová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 3.53 3.533.353.483.530.00.00.0
6 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová
ASK BlanskoASK Blansko
09 3.44 3.303.443.443.440.00.00.0
7 Stela NavrátilováStela Navrátilová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
09 3.38 3.38xx3.380.00.00.0
8 Adéla OrbesováAdéla Orbesová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 3.35 3.323.353.013.350.00.00.0
9 Marie MatejovaMarie Matejova
SK SPEED BRNOSK SPEED BRNO
08 3.34 3.153.223.343.340.00.00.0
10 Tereza JuráskováTereza Jurásková
SK HraniceSK Hranice
09 3.29 x2.693.293.290.00.00.0
11 Rosalie KalnáRosalie Kalná
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
08 3.24 x3.243.143.240.00.00.0
12 Liliana Ballon-MiernáLiliana Ballon-Mierná
Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská
09 3.17 3.17x2.823.170.00.00.0
13 Veronika KostihováVeronika Kostihová
Orel VyškovOrel Vyškov
08 3.15 3.093.15x3.150.00.00.0
14 Aneta TaušováAneta Taušová
Orel VyškovOrel Vyškov
08 3.10 3.033.10x3.100.00.00.0
15 Zuzana JandákováZuzana Jandáková
ASK BlanskoASK Blansko
09 3.09 3.092.952.883.090.00.00.0
16 Petra DobešováPetra Dobešová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 3.07 3.072.852.763.070.00.00.0
17 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
10 3.02 2.463.022.343.020.00.00.0
18 Mariana Ballon-MiernáMariana Ballon-Mierná
Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská
09 2.92 x2.692.922.920.00.00.0
19 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková
Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská
09 2.90 2.902.342.762.900.00.00.0
20 Monika TrojancováMonika Trojancová
Orel VyškovOrel Vyškov
08 2.85 2.782.682.852.850.00.00.0
21 Lucie MastnáLucie Mastná
Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská
09 2.70 2.652.702.652.700.00.00.0
22 Lucie ŠtoudkováLucie Štoudková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 2.60 2.60x2.262.600.00.00.0
23 Klára ŽižkováKlára Žižková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
09 2.59 2.592.452.472.590.00.00.0
Celkem 23 závodníků