60 m - Ml. žáci
(ne, 10.3.2019 - 13:45) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr ZlesákPetr Zlesák | 06 | PRAHA | 2 | 08.03 | ||||||||||||||
2 | Ondřej TůmaOndřej Tůma | 06 | PRAHA | 6 | 08.19 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch TurekVojtěch Turek | 06 | OSTRAVA | 5 | 08.29 | ||||||||||||||
4 | Boleslav KočíBoleslav Kočí | 06 | BRNO | 3 | 08.49 | ||||||||||||||
5 | Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič | 06 | OSTRAVA | 1 | 08.52 | ||||||||||||||
6 | Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek | 06 | BRNO | 7 | 08.54 | ||||||||||||||
7 | Filip BanetkaFilip Banetka | 06 | BRATISLAVA | 4 | 08.86 | ||||||||||||||
8 | Teodor VolekTeodor Volek | 08 | BRATISLAVA | 8 | 09.04 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žákyně
(ne, 10.3.2019 - 13:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Terezie TáborskáTerezie Táborská | 06 | PRAHA | 3 | 08.12 | ||||||||||||||
2 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | OSTRAVA | 2 | 08.28 | ||||||||||||||
3 | Michaela BlažkováMichaela Blažková | 06 | PRAHA | 7 | 08.46 | ||||||||||||||
4 | Viktória TrgováViktória Trgová | 06 | BRATISLAVA | 1 | 08.55 | ||||||||||||||
5 | Natálie KvapilováNatálie Kvapilová | 07 | OSTRAVA | 6 | 08.59 | ||||||||||||||
6 | Lucia JuríkováLucia Juríková | 06 | BRNO | 4 | 08.67 | ||||||||||||||
7 | Martina ŠamšulováMartina Šamšulová | 07 | BRNO | 8 | 08.78 | ||||||||||||||
8 | Laura ĎurákováLaura Ďuráková | 06 | BRATISLAVA | 5 | 08.85 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Mix
(ne, 10.3.2019 - 13:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Peter KottlíkPeter Kottlík | 06 | BRATISLAVA | 6 | 09.59 | ||||||||||||||
MS | Matej KnapčokMatej Knapčok | 08 | BRATISLAVA | 3 | 09.09 | ||||||||||||||
MS | Karen GrigeĺováKaren Grigeĺová | 06 | BRATISLAVA | 5 | 08.82 | ||||||||||||||
MS | Martina MoravčíkováMartina Moravčíková | 07 | BRATISLAVA | 2 | 09.91 | ||||||||||||||
MS | Silvia PullmannováSilvia Pullmannová | 07 | BRATISLAVA | 7 | 08.69 | ||||||||||||||
MS | Laura SedlákováLaura Sedláková | 07 | BRATISLAVA | 1 | 10.27 | ||||||||||||||
MS | Adriana DanadováAdriana Danadová | 06 | BRATISLAVA | 4 | 10.18 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (ne, 10.3.2019 - 15:15) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | OSTRAVA | 5 | 19.22 | ||||||||||||||
2 | Lukáš BokLukáš Bok | 06 | BRNO | 3 | 19.62 | ||||||||||||||
3 | Ondřej TůmaOndřej Tůma | 06 | PRAHA | 2 | 19.67 | ||||||||||||||
4 | Martin PetrakovičMartin Petrakovič | 06 | BRATISLAVA | 4 | 20.73 | ||||||||||||||
MS | Matej KnapčokMatej Knapčok | 08 | BRATISLAVA | 1 | 22.42 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (ne, 10.3.2019 - 15:15) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | OSTRAVA | 5 | 19.68 | ||||||||||||||
2 | Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček | 06 | PRAHA | 2 | 19.86 | ||||||||||||||
3 | Vít HolíkVít Holík | 06 | BRNO | 3 | 20.63 | ||||||||||||||
4 | Adam LelkesAdam Lelkes | 07 | BRATISLAVA | 4 | 20.88 | ||||||||||||||
MS | Teodor VolekTeodor Volek | 08 | BRATISLAVA | 1 | 22.71 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | OSTRAVA | 5 | 19.22 | |||
2 | Lukáš BokLukáš Bok | 06 | BRNO | 3 | 19.62 | |||
3 | Ondřej TůmaOndřej Tůma | 06 | PRAHA | 2 | 19.67 | |||
4 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | OSTRAVA | 5 | 19.68 | |||
5 | Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček | 06 | PRAHA | 2 | 19.86 | |||
6 | Vít HolíkVít Holík | 06 | BRNO | 3 | 20.63 | |||
7 | Martin PetrakovičMartin Petrakovič | 06 | BRATISLAVA | 4 | 20.73 | |||
8 | Adam LelkesAdam Lelkes | 07 | BRATISLAVA | 4 | 20.88 | |||
9 | Matej KnapčokMatej Knapčok | 08 | BRATISLAVA | 1 | 22.42 | |||
10 | Teodor VolekTeodor Volek | 08 | BRATISLAVA | 1 | 22.71 |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (ne, 10.3.2019 - 15:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Terezie TáborskáTerezie Táborská | 06 | PRAHA | 3 | 19.60 | ||||||||||||||
2 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | BRNO | 4 | 19.81 | ||||||||||||||
3 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | OSTRAVA | 2 | 20.04 | ||||||||||||||
4 | Silvia PullmannováSilvia Pullmannová | 07 | BRATISLAVA | 5 | 21.22 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (ne, 10.3.2019 - 15:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ŠimkováAnna Šimková | 06 | PRAHA | 3 | 20.52 | ||||||||||||||
2 | Natálie KvapilováNatálie Kvapilová | 07 | OSTRAVA | 2 | 20.99 | ||||||||||||||
3 | Lucia JuríkováLucia Juríková | 06 | BRNO | 4 | 21.25 | ||||||||||||||
4 | Alžběta ŠnírerováAlžběta Šnírerová | 06 | BRATISLAVA | 5 | 22.87 | ||||||||||||||
MS | Karen GrigeĺováKaren Grigeĺová | 06 | BRATISLAVA | 1 | 21.73 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Terezie TáborskáTerezie Táborská | 06 | PRAHA | 3 | 19.60 | |||
2 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | BRNO | 4 | 19.81 | |||
3 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | OSTRAVA | 2 | 20.04 | |||
4 | Anna ŠimkováAnna Šimková | 06 | PRAHA | 3 | 20.52 | |||
5 | Natálie KvapilováNatálie Kvapilová | 07 | OSTRAVA | 2 | 20.99 | |||
6 | Silvia PullmannováSilvia Pullmannová | 07 | BRATISLAVA | 5 | 21.22 | |||
7 | Lucia JuríkováLucia Juríková | 06 | BRNO | 4 | 21.25 | |||
8 | Karen GrigeĺováKaren Grigeĺová | 06 | BRATISLAVA | 1 | 21.73 | |||
9 | Alžběta ŠnírerováAlžběta Šnírerová | 06 | BRATISLAVA | 5 | 22.87 |
300 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (ne, 10.3.2019 - 14:15) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | OSTRAVA | 4 | 41.30 | ||||||||||||||
2 | Adam OndriášAdam Ondriáš | 06 | PRAHA | 5 | 42.40 | ||||||||||||||
3 | Adam LelkesAdam Lelkes | 07 | BRATISLAVA | 3 | 43.74 | ||||||||||||||
4 | Martin SedleckýMartin Sedlecký | 06 | BRNO | 2 | 44.20 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (ne, 10.3.2019 - 14:15) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš MarešLukáš Mareš | 07 | PRAHA | 5 | 43.09 | ||||||||||||||
2 | Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič | 06 | OSTRAVA | 4 | 44.53 | ||||||||||||||
3 | Michal DerkaMichal Derka | 06 | BRNO | 2 | 45.15 | ||||||||||||||
4 | Peter KottlíkPeter Kottlík | 06 | BRATISLAVA | 3 | 49.95 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | OSTRAVA | 4 | 41.30 | |||
2 | Adam OndriášAdam Ondriáš | 06 | PRAHA | 5 | 42.40 | |||
3 | Lukáš MarešLukáš Mareš | 07 | PRAHA | 5 | 43.09 | |||
4 | Adam LelkesAdam Lelkes | 07 | BRATISLAVA | 3 | 43.74 | |||
5 | Martin SedleckýMartin Sedlecký | 06 | BRNO | 2 | 44.20 | |||
6 | Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič | 06 | OSTRAVA | 4 | 44.53 | |||
7 | Michal DerkaMichal Derka | 06 | BRNO | 2 | 45.15 | |||
8 | Peter KottlíkPeter Kottlík | 06 | BRATISLAVA | 3 | 49.95 |
300 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (ne, 10.3.2019 - 14:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | BRNO | 3 | 42.46 | ||||||||||||||
2 | Viktória TrgováViktória Trgová | 06 | BRATISLAVA | 4 | 43.79 | ||||||||||||||
3 | Eliška KramešováEliška Kramešová | 06 | PRAHA | 2 | 44.63 | ||||||||||||||
4 | Táňa HrabcováTáňa Hrabcová | 06 | OSTRAVA | 5 | 48.14 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (ne, 10.3.2019 - 14:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina ŠamšulováMartina Šamšulová | 07 | BRNO | 44.92 | |||||||||||||||
2 | Anežka KárníkováAnežka Kárníková | 06 | PRAHA | 2 | 46.39 | ||||||||||||||
3 | Eliška VavrečkováEliška Vavrečková | 06 | OSTRAVA | 5 | 47.03 | ||||||||||||||
4 | Mia ZemanováMia Zemanová | 06 | BRATISLAVA | 4 | 47.87 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | BRNO | 3 | 42.46 | |||
2 | Viktória TrgováViktória Trgová | 06 | BRATISLAVA | 4 | 43.79 | |||
3 | Eliška KramešováEliška Kramešová | 06 | PRAHA | 2 | 44.63 | |||
4 | Martina ŠamšulováMartina Šamšulová | 07 | BRNO | 44.92 | ||||
5 | Anežka KárníkováAnežka Kárníková | 06 | PRAHA | 2 | 46.39 | |||
6 | Eliška VavrečkováEliška Vavrečková | 06 | OSTRAVA | 5 | 47.03 | |||
7 | Mia ZemanováMia Zemanová | 06 | BRATISLAVA | 4 | 47.87 | |||
8 | Táňa HrabcováTáňa Hrabcová | 06 | OSTRAVA | 5 | 48.14 |
800 m - Ml. žákyně
(ne, 10.3.2019 - 14:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie HudečkováLucie Hudečková | 06 | BRNO | 1 | 2:26.29 | ||||||||||||||
2 | Karolína JarošováKarolína Jarošová | 06 | PRAHA | 2 | 2:28.62 | ||||||||||||||
3 | Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová | 06 | OSTRAVA | 4 | 2:30.00 | ||||||||||||||
4 | Daniela MandíkováDaniela Mandíková | 07 | PRAHA | 3 | 2:30.69 | ||||||||||||||
5 | Kateřina MendrekováKateřina Mendreková | 06 | OSTRAVA | 5 | 2:38.65 | ||||||||||||||
6 | Laura GrmanováLaura Grmanová | 06 | BRATISLAVA | 7 | 2:44.83 | ||||||||||||||
7 | Petra KutějováPetra Kutějová | 06 | BRNO | 6 | 2:49.54 | ||||||||||||||
8 | Adriana ChromekováAdriana Chromeková | 06 | BRATISLAVA | 8 | 2:49.78 | ||||||||||||||
MS | Laura SedlákováLaura Sedláková | 07 | BRATISLAVA | 9 | 2:52.84 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1500 m - Ml. žáci
(ne, 10.3.2019 - 14:45) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon LopourŠimon Lopour | 06 | BRNO | 2 | 4:39.97 | ||||||||||||||
2 | Jakub OdehnalJakub Odehnal | 06 | BRNO | 3 | 4:42.36 | ||||||||||||||
3 | Dalibor DvořákDalibor Dvořák | 06 | OSTRAVA | 1 | 4:51.11 | ||||||||||||||
4 | Jan CharvátekJan Charvátek | 06 | OSTRAVA | 4 | 5:02.77 | ||||||||||||||
5 | Ondřej MlíchOndřej Mlích | 07 | PRAHA | 5 | 5:04.19 | ||||||||||||||
6 | Prokop SládekProkop Sládek | 06 | PRAHA | 6 | 5:23.90 | ||||||||||||||
7 | Francesco SalazarFrancesco Salazar | 06 | BRATISLAVA | 7 | 5:24.43 | ||||||||||||||
8 | Filip BanetkaFilip Banetka | 06 | BRATISLAVA | 8 | 5:56.66 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci
(ne, 10.3.2019 - 13:15) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | OSTRAVA | 09.02 | |||||||||||||||
2 | Petr ZlesákPetr Zlesák | 06 | PRAHA | 3 | 09.22 | ||||||||||||||
3 | Jan BílekJan Bílek | 06 | BRNO | 4 | 10.46 | ||||||||||||||
4 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | OSTRAVA | 6 | 10.52 | ||||||||||||||
5 | Prokop SládekProkop Sládek | 06 | PRAHA | 7 | 10.91 | ||||||||||||||
6 | Boleslav KočíBoleslav Kočí | 06 | BRNO | 8 | 11.01 | ||||||||||||||
7 | Eric HoundjoEric Houndjo | 06 | BRATISLAVA | 5 | 11.50 | ||||||||||||||
8 | Matej BrezinaMatej Brezina | 06 | BRATISLAVA | 1 | 11.79 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně
(ne, 10.3.2019 - 13:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová | 06 | PRAHA | 4 | 09.64 | ||||||||||||||
2 | Klára ZbožínkováKlára Zbožínková | 06 | PRAHA | 8 | 09.87 | ||||||||||||||
3 | Ema BendováEma Bendová | 07 | BRATISLAVA | 2 | 10.13 | ||||||||||||||
4 | Agáta AndělováAgáta Andělová | 06 | BRNO | 1 | 10.36 | ||||||||||||||
5 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | OSTRAVA | 3 | 10.46 | ||||||||||||||
6 | Sandra VeteškováSandra Vetešková | 06 | BRNO | 5 | 10.56 | ||||||||||||||
7 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | OSTRAVA | 7 | 10.60 | ||||||||||||||
8 | Mia ZemanováMia Zemanová | 06 | BRATISLAVA | 6 | 11.50 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
4 x 200 m - Mix (Běh)
Běh 01 (ne, 10.3.2019 - 15:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šebrlová, Tůma, Zlesák, Táborská Šebrlová, Tůma, Zlesák, Táborská | PRAHA | 4 | 1:47.90 | |||||||||||||||
2 | Bok, Holík, Křížová, Šamšulová Bok, Holík, Křížová, Šamšulová | BRNO | 2 | 1:50.76 | |||||||||||||||
3 | Petrakovič, Bendová, Lelkes Petrakovič, Bendová, Lelkes | BRATISLAVA | 5 | 1:52.74 | |||||||||||||||
Zach, Cholewa, Kubajurová, Pešlová Zach, Cholewa, Kubajurová, Pešlová | OSTRAVA | 3 | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (ne, 10.3.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mareš, Šimková, Kramešová, Zajíček Mareš, Šimková, Kramešová, Zajíček | PRAHA | 5 | 1:51.68 | |||||||||||||||
2 | Turek, Hanzelka, Kvapilová, Huňková Turek, Hanzelka, Kvapilová, Huňková | OSTRAVA | 3 | 1:54.59 | |||||||||||||||
3 | Juríková, Křehlíková, Kočí Juríková, Křehlíková, Kočí | BRNO | 4 | 1:57.70 | |||||||||||||||
4 | Moravčíková, Pullmannová, Grmanová, Brezina Moravčíková, Pullmannová, Grmanová, Brezina | BRATISLAVA | 2 | 2:09.29 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šebrlová, Tůma, Zlesák, Táborská Šebrlová, Tůma, Zlesák, Táborská | PRAHA | 4 | 1:47.90 | ||||
2 | Bok, Holík, Křížová, Šamšulová Bok, Holík, Křížová, Šamšulová | BRNO | 2 | 1:50.76 | ||||
3 | Mareš, Šimková, Kramešová, Zajíček Mareš, Šimková, Kramešová, Zajíček | PRAHA | 5 | 1:51.68 | ||||
4 | Petrakovič, Bendová, Lelkes Petrakovič, Bendová, Lelkes | BRATISLAVA | 5 | 1:52.74 | ||||
5 | Turek, Hanzelka, Kvapilová, Huňková Turek, Hanzelka, Kvapilová, Huňková | OSTRAVA | 3 | 1:54.59 | ||||
6 | Juríková, Křehlíková, Kočí Juríková, Křehlíková, Kočí | BRNO | 4 | 1:57.70 | ||||
7 | Moravčíková, Pullmannová, Grmanová, Brezina Moravčíková, Pullmannová, Grmanová, Brezina | BRATISLAVA | 2 | 2:09.29 | ||||
Zach, Cholewa, Kubajurová, Pešlová Zach, Cholewa, Kubajurová, Pešlová | OSTRAVA | 3 | DNF |
Skok vysoký - Ml. žáci
(ne, 10.3.2019 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.21 1.26 1.31 1.36 1.39 1.42 1.45 1.48 1.51 1.54 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
OSTRAVA |
06 | 8 | 1.51 | -oooxxoooxooxxx | ||||||||||||||
2 |
Jiří SedláčekJiří Sedláček
BRNO |
06 | 7 | 1.48 | -ooooxoxoxoxxx | ||||||||||||||
3= |
Josef JuřenaJosef Juřena
OSTRAVA |
06 | 6 | 1.36 | oooxoxxx | ||||||||||||||
3= |
Matyáš FišerMatyáš Fišer
PRAHA |
07 | 4 | 1.36 | oooxoxxx | ||||||||||||||
5 |
Dominik TaylorDominik Taylor
PRAHA |
06 | 5 | 1.31 | ooxoxxx | ||||||||||||||
6 |
Jan BílekJan Bílek
BRNO |
06 | 1 | 1.31 | ooxxoxxx | ||||||||||||||
Jozef PovažanJozef Považan
BRATISLAVA |
07 | 3 | NM | ||||||||||||||||
Mateja ŠirkaMateja Širka
BRATISLAVA |
06 | 2 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Skok vysoký - Ml. žákyně
(ne, 10.3.2019 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.21 1.26 1.31 1.36 1.39 1.42 1.45 1.48 1.51 1.54 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie ŽarikováLucie Žariková
PRAHA |
06 | 9 | 1.51 | -oo-ooxoxooxxx | ||||||||||||||
2 |
Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
BRNO |
06 | 8 | 1.45 | -ooooooxxx | ||||||||||||||
3 |
Martina RuffíniMartina Ruffíni
BRATISLAVA |
07 | 4 | 1.39 | ooooxoxxx | ||||||||||||||
4= |
Lucie RuferováLucie Ruferová
OSTRAVA |
07 | 7 | 1.31 | oooxxx | ||||||||||||||
4= |
Tereza GrygarováTereza Grygarová
PRAHA |
06 | 6 | 1.31 | oooxxx | ||||||||||||||
6 |
Karolína StodolováKarolína Stodolová
OSTRAVA |
06 | 5 | 1.31 | ooxoxxx | ||||||||||||||
7 |
Anna BalúchováAnna Balúchová
BRNO |
06 | 2 | 1.26 | xxoxoxxx | ||||||||||||||
8 |
Nicol Ella PaĺovskáNicol Ella Paĺovská
BRATISLAVA |
07 | 3 | 1.26 | oxxoxxx | ||||||||||||||
MS |
Markéta PoláškováMarkéta Polášková
OSTRAVA |
06 | 1 | 1.36 | ooxxooxxx | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Skok daleký - Ml. žáci
(ne, 10.3.2019 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch TurekVojtěch Turek
OSTRAVA |
06 | 9 | 5.23 | 4.77 | 5.23 | x | 5.23 | 4.79 | x | 5.11 | ||||||||
2 |
Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
BRNO |
06 | 6 | 4.97 | 4.04 | 4.97 | 4.91 | 4.97 | x | 4.60 | 4.97 | ||||||||
3 |
Lukáš MarešLukáš Mareš
PRAHA |
07 | 8 | 4.90 | 4.90 | 4.67 | 4.79 | 4.90 | 4.69 | 4.88 | x | ||||||||
4 |
Lukáš SalačLukáš Salač
PRAHA |
06 | 7 | 4.78 | 4.67 | x | x | 4.67 | x | 4.78 | 4.59 | ||||||||
5 |
Martin SedleckýMartin Sedlecký
BRNO |
06 | 4 | 4.50 | 4.22 | 4.37 | 4.30 | 4.37 | 4.23 | 4.50 | 4.32 | ||||||||
6 |
Josef JuřenaJosef Juřena
OSTRAVA |
06 | 5 | 4.44 | 4.31 | 4.44 | 4.21 | 4.44 | 4.16 | 4.35 | 4.31 | ||||||||
7 |
Eric HoundjoEric Houndjo
BRATISLAVA |
06 | 2 | 4.31 | 4.10 | 4.09 | 4.15 | 4.15 | 4.10 | 3.75 | 4.31 | ||||||||
8 |
Martin PetrakovičMartin Petrakovič
BRATISLAVA |
06 | 3 | 4.29 | 4.13 | 3.77 | 4.13 | 4.13 | 4.29 | 4.06 | 4.22 | ||||||||
MS |
Matúš NehybaMatúš Nehyba
BRATISLAVA |
06 | 1 | 3.77 | 3.63 | 3.77 | 3.77 | 3.77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 9 závodníků |
Skok daleký - Ml. žákyně
(ne, 10.3.2019 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ema BendováEma Bendová
BRATISLAVA |
07 | 3 | 5.34 | x | 5.01 | 5.32 | 5.32 | 5.22 | 5.34 | x | ||||||||
2 |
Tereza LáchováTereza Láchová
BRNO |
06 | 10 | 4.57 | 4.27 | x | 4.52 | 4.52 | 4.57 | x | x | ||||||||
3 |
Barbora ČmielováBarbora Čmielová
OSTRAVA |
06 | 5 | 4.50 | 4.50 | 4.48 | 4.43 | 4.50 | 4.19 | 4.43 | 4.47 | ||||||||
4 |
Elen HoffmannováElen Hoffmannová
PRAHA |
06 | 8 | 4.47 | 4.45 | 4.43 | 4.22 | 4.45 | 4.18 | 4.47 | 4.38 | ||||||||
5 |
Patricie PešlováPatricie Pešlová
OSTRAVA |
06 | 6 | 4.45 | 4.45 | x | 4.28 | 4.45 | 4.35 | 4.43 | 4.31 | ||||||||
6 |
Agáta HofmanováAgáta Hofmanová
PRAHA |
06 | 7 | 4.24 | 4.16 | 4.08 | 3.98 | 4.16 | 4.07 | 4.24 | 4.01 | ||||||||
7 |
Anna BalúchováAnna Balúchová
BRNO |
06 | 9 | 4.02 | 3.86 | 3.90 | 3.91 | 3.91 | - | 4.02 | 4.02 | ||||||||
8 |
Nicol BovanováNicol Bovanová
BRATISLAVA |
08 | 4 | 3.98 | 3.56 | 3.49 | 3.49 | 3.56 | 3.98 | 3.80 | x | ||||||||
MS |
Adriana DanadováAdriana Danadová
BRATISLAVA |
06 | 1 | 3.57 | 3.40 | 3.57 | 3.46 | 3.57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Silvia PullmannováSilvia Pullmannová
BRATISLAVA |
07 | 2 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně
(ne, 10.3.2019 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza LáchováTereza Láchová
BRNO |
06 | 9 | 11.41 | 10.17 | 10.45 | x | 10.45 | 10.48 | 11.41 | 11.20 | ||||||||
2 |
Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
OSTRAVA |
07 | 5 | 10.84 | x | 10.42 | 10.42 | 10.42 | 10.84 | 10.45 | 10.72 | ||||||||
3 |
Sofie AyeniSofie Ayeni
PRAHA |
06 | 7 | 10.61 | 09.75 | 10.42 | 10.31 | 10.42 | 10.27 | 10.44 | 10.61 | ||||||||
4 |
Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
OSTRAVA |
06 | 8 | 10.60 | 09.57 | 10.45 | 10.60 | 10.60 | 10.06 | 10.53 | 10.42 | ||||||||
5 |
Veronika NoskováVeronika Nosková
PRAHA |
06 | 6 | 09.98 | 09.32 | 09.35 | 09.98 | 09.98 | 09.23 | 08.83 | 09.75 | ||||||||
6 |
Martina MoravčíkováMartina Moravčíková
BRATISLAVA |
07 | 2 | 09.08 | x | 07.54 | 08.81 | 08.81 | 08.73 | 08.99 | 09.08 | ||||||||
7 |
Ema PetrakovičováEma Petrakovičová
BRATISLAVA |
07 | 3 | 07.29 | 06.86 | 06.81 | 06.64 | 06.86 | 06.62 | 06.58 | 07.29 | ||||||||
8 |
Petra KutějováPetra Kutějová
BRNO |
06 | 4 | 07.05 | 06.62 | 06.92 | 06.74 | 06.92 | 07.05 | 05.99 | 06.10 | ||||||||
MS |
Markéta PoláškováMarkéta Polášková
OSTRAVA |
06 | 1 | 09.65 | 09.47 | 09.13 | 09.65 | 09.65 | - | - | - | ||||||||
Celkem 9 závodníků |
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci
(ne, 10.3.2019 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Alex HurinaAlex Hurina
OSTRAVA |
06 | 8 | 12.83 | 12.83 | 12.21 | 12.18 | 12.83 | 10.72 | 11.83 | 12.83 | ||||||||
2 |
Lukáš BokLukáš Bok
BRNO |
06 | 7 | 12.24 | 11.20 | 10.81 | 10.41 | 11.20 | 11.17 | 12.24 | x | ||||||||
3 |
Šimon BartoňŠimon Bartoň
OSTRAVA |
06 | 6 | 11.42 | x | 10.49 | 10.30 | 10.49 | 11.13 | 11.17 | 11.42 | ||||||||
4 |
Jan HurdálekJan Hurdálek
PRAHA |
06 | 5 | 09.51 | 08.58 | 09.51 | 08.68 | 09.51 | 09.45 | 09.38 | 09.28 | ||||||||
5 |
Vít HolíkVít Holík
BRNO |
06 | 4 | 09.22 | 08.36 | 07.86 | 08.52 | 08.52 | 08.43 | 08.00 | 09.22 | ||||||||
6 |
Matěj ZámečníkMatěj Zámečník
PRAHA |
07 | 3 | 08.15 | 07.84 | 07.40 | 08.14 | 08.14 | x | 08.15 | x | ||||||||
7 |
Mateja ŠirkaMateja Širka
BRATISLAVA |
06 | 1 | 07.29 | 07.05 | 07.27 | 06.73 | 07.27 | 06.59 | 07.29 | 07.29 | ||||||||
8 |
Matúš NehybaMatúš Nehyba
BRATISLAVA |
06 | 2 | 06.99 | 06.68 | 06.45 | 06.32 | 06.68 | 06.99 | 06.65 | 06.51 | ||||||||
Celkem 8 závodníků |