Zpět

 / Meziměstské utkání mladšího žactva

Ostrava - Vítkovice (10. 3. 2019)

60 m - Ml. žáci

(ne, 10.3.2019 - 13:45) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PRAHAPRAHA 2 08.03 8.00
2 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 PRAHAPRAHA 6 08.19 7.00
3 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 OSTRAVAOSTRAVA 5 08.29 6.00
4 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BRNOBRNO 3 08.49 5.00
5 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 OSTRAVAOSTRAVA 1 08.52 4.00
6 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 06 BRNOBRNO 7 08.54 3.00
7 Filip BanetkaFilip Banetka 06 BRATISLAVABRATISLAVA 4 08.86 2.00
8 Teodor VolekTeodor Volek 08 BRATISLAVABRATISLAVA 8 09.04 1.00
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(ne, 10.3.2019 - 13:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 PRAHAPRAHA 3 08.12 8.00
2 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 OSTRAVAOSTRAVA 2 08.28 7.00
3 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 PRAHAPRAHA 7 08.46 6.00
4 Viktória TrgováViktória Trgová 06 BRATISLAVABRATISLAVA 1 08.55 5.00
5 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 OSTRAVAOSTRAVA 6 08.59 4.00
6 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 BRNOBRNO 4 08.67 3.00
7 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 BRNOBRNO 8 08.78 2.00
8 Laura ĎurákováLaura Ďuráková 06 BRATISLAVABRATISLAVA 5 08.85 1.00
Celkem 8 závodníků

60 m - Mix

(ne, 10.3.2019 - 13:50) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Peter KottlíkPeter Kottlík 06 BRATISLAVABRATISLAVA 6 09.59
MS Matej KnapčokMatej Knapčok 08 BRATISLAVABRATISLAVA 3 09.09
MS Karen GrigeĺováKaren Grigeĺová 06 BRATISLAVABRATISLAVA 5 08.82
MS Martina MoravčíkováMartina Moravčíková 07 BRATISLAVABRATISLAVA 2 09.91
MS Silvia PullmannováSilvia Pullmannová 07 BRATISLAVABRATISLAVA 7 08.69
MS Laura SedlákováLaura Sedláková 07 BRATISLAVABRATISLAVA 1 10.27
MS Adriana DanadováAdriana Danadová 06 BRATISLAVABRATISLAVA 4 10.18
Celkem 7 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 10.3.2019 - 15:15) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 OSTRAVAOSTRAVA 5 19.22 8.00
2 Lukáš BokLukáš Bok 06 BRNOBRNO 3 19.62 7.00
3 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 PRAHAPRAHA 2 19.67 6.00
4 Martin PetrakovičMartin Petrakovič 06 BRATISLAVABRATISLAVA 4 20.73 2.00
MS Matej KnapčokMatej Knapčok 08 BRATISLAVABRATISLAVA 1 22.42
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 10.3.2019 - 15:15) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 OSTRAVAOSTRAVA 5 19.68 5.00
2 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 PRAHAPRAHA 2 19.86 4.00
3 Vít HolíkVít Holík 06 BRNOBRNO 3 20.63 3.00
4 Adam LelkesAdam Lelkes 07 BRATISLAVABRATISLAVA 4 20.88 1.00
MS Teodor VolekTeodor Volek 08 BRATISLAVABRATISLAVA 1 22.71
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 OSTRAVAOSTRAVA 5 19.22 8.00
2 Lukáš BokLukáš Bok 06 BRNOBRNO 3 19.62 7.00
3 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 PRAHAPRAHA 2 19.67 6.00
4 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 OSTRAVAOSTRAVA 5 19.68 5.00
5 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 PRAHAPRAHA 2 19.86 4.00
6 Vít HolíkVít Holík 06 BRNOBRNO 3 20.63 3.00
7 Martin PetrakovičMartin Petrakovič 06 BRATISLAVABRATISLAVA 4 20.73 2.00
8 Adam LelkesAdam Lelkes 07 BRATISLAVABRATISLAVA 4 20.88 1.00
9 Matej KnapčokMatej Knapčok 08 BRATISLAVABRATISLAVA 1 22.42
10 Teodor VolekTeodor Volek 08 BRATISLAVABRATISLAVA 1 22.71

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 10.3.2019 - 15:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 PRAHAPRAHA 3 19.60 8.00
2 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 BRNOBRNO 4 19.81 7.00
3 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 OSTRAVAOSTRAVA 2 20.04 6.00
4 Silvia PullmannováSilvia Pullmannová 07 BRATISLAVABRATISLAVA 5 21.22 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 10.3.2019 - 15:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 06 PRAHAPRAHA 3 20.52 5.00
2 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 OSTRAVAOSTRAVA 2 20.99 4.00
3 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 BRNOBRNO 4 21.25 2.00
4 Alžběta ŠnírerováAlžběta Šnírerová 06 BRATISLAVABRATISLAVA 5 22.87 1.00
MS Karen GrigeĺováKaren Grigeĺová 06 BRATISLAVABRATISLAVA 1 21.73
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 PRAHAPRAHA 3 19.60 8.00
2 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 BRNOBRNO 4 19.81 7.00
3 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 OSTRAVAOSTRAVA 2 20.04 6.00
4 Anna ŠimkováAnna Šimková 06 PRAHAPRAHA 3 20.52 5.00
5 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 OSTRAVAOSTRAVA 2 20.99 4.00
6 Silvia PullmannováSilvia Pullmannová 07 BRATISLAVABRATISLAVA 5 21.22 3.00
7 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 BRNOBRNO 4 21.25 2.00
8 Karen GrigeĺováKaren Grigeĺová 06 BRATISLAVABRATISLAVA 1 21.73
9 Alžběta ŠnírerováAlžběta Šnírerová 06 BRATISLAVABRATISLAVA 5 22.87 1.00

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 10.3.2019 - 14:15) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 OSTRAVAOSTRAVA 4 41.30 8.00
2 Adam OndriášAdam Ondriáš 06 PRAHAPRAHA 5 42.40 7.00
3 Adam LelkesAdam Lelkes 07 BRATISLAVABRATISLAVA 3 43.74 5.00
4 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 BRNOBRNO 2 44.20 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 10.3.2019 - 14:15) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 PRAHAPRAHA 5 43.09 6.00
2 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 OSTRAVAOSTRAVA 4 44.53 3.00
3 Michal DerkaMichal Derka 06 BRNOBRNO 2 45.15 2.00
4 Peter KottlíkPeter Kottlík 06 BRATISLAVABRATISLAVA 3 49.95 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 OSTRAVAOSTRAVA 4 41.30 8.00
2 Adam OndriášAdam Ondriáš 06 PRAHAPRAHA 5 42.40 7.00
3 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 PRAHAPRAHA 5 43.09 6.00
4 Adam LelkesAdam Lelkes 07 BRATISLAVABRATISLAVA 3 43.74 5.00
5 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 BRNOBRNO 2 44.20 4.00
6 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 OSTRAVAOSTRAVA 4 44.53 3.00
7 Michal DerkaMichal Derka 06 BRNOBRNO 2 45.15 2.00
8 Peter KottlíkPeter Kottlík 06 BRATISLAVABRATISLAVA 3 49.95 1.00

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 10.3.2019 - 14:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 BRNOBRNO 3 42.46 8.00
2 Viktória TrgováViktória Trgová 06 BRATISLAVABRATISLAVA 4 43.79 7.00
3 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 PRAHAPRAHA 2 44.63 6.00
4 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 OSTRAVAOSTRAVA 5 48.14 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 10.3.2019 - 14:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 BRNOBRNO 44.92 5.00
2 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 PRAHAPRAHA 2 46.39 4.00
3 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 OSTRAVAOSTRAVA 5 47.03 3.00
4 Mia ZemanováMia Zemanová 06 BRATISLAVABRATISLAVA 4 47.87 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 BRNOBRNO 3 42.46 8.00
2 Viktória TrgováViktória Trgová 06 BRATISLAVABRATISLAVA 4 43.79 7.00
3 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 PRAHAPRAHA 2 44.63 6.00
4 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 BRNOBRNO 44.92 5.00
5 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 PRAHAPRAHA 2 46.39 4.00
6 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 OSTRAVAOSTRAVA 5 47.03 3.00
7 Mia ZemanováMia Zemanová 06 BRATISLAVABRATISLAVA 4 47.87 2.00
8 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 OSTRAVAOSTRAVA 5 48.14 1.00

800 m - Ml. žákyně

(ne, 10.3.2019 - 14:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 BRNOBRNO 1 2:26.29 8.00
2 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 PRAHAPRAHA 2 2:28.62 7.00
3 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 OSTRAVAOSTRAVA 4 2:30.00 6.00
4 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 PRAHAPRAHA 3 2:30.69 5.00
5 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 OSTRAVAOSTRAVA 5 2:38.65 4.00
6 Laura GrmanováLaura Grmanová 06 BRATISLAVABRATISLAVA 7 2:44.83 3.00
7 Petra KutějováPetra Kutějová 06 BRNOBRNO 6 2:49.54 2.00
8 Adriana ChromekováAdriana Chromeková 06 BRATISLAVABRATISLAVA 8 2:49.78 1.00
MS Laura SedlákováLaura Sedláková 07 BRATISLAVABRATISLAVA 9 2:52.84
Celkem 9 závodníků

1500 m - Ml. žáci

(ne, 10.3.2019 - 14:45) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BRNOBRNO 2 4:39.97 8.00
2 Jakub OdehnalJakub Odehnal 06 BRNOBRNO 3 4:42.36 7.00
3 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 OSTRAVAOSTRAVA 1 4:51.11 6.00
4 Jan CharvátekJan Charvátek 06 OSTRAVAOSTRAVA 4 5:02.77 5.00
5 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 PRAHAPRAHA 5 5:04.19 4.00
6 Prokop SládekProkop Sládek 06 PRAHAPRAHA 6 5:23.90 3.00
7 Francesco SalazarFrancesco Salazar 06 BRATISLAVABRATISLAVA 7 5:24.43 2.00
8 Filip BanetkaFilip Banetka 06 BRATISLAVABRATISLAVA 8 5:56.66 1.00
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci

(ne, 10.3.2019 - 13:15) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 OSTRAVAOSTRAVA 09.02 8.00
2 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PRAHAPRAHA 3 09.22 7.00
3 Jan BílekJan Bílek 06 BRNOBRNO 4 10.46 6.00
4 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 OSTRAVAOSTRAVA 6 10.52 5.00
5 Prokop SládekProkop Sládek 06 PRAHAPRAHA 7 10.91 4.00
6 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BRNOBRNO 8 11.01 3.00
7 Eric HoundjoEric Houndjo 06 BRATISLAVABRATISLAVA 5 11.50 2.00
8 Matej BrezinaMatej Brezina 06 BRATISLAVABRATISLAVA 1 11.79 1.00
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně

(ne, 10.3.2019 - 13:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 PRAHAPRAHA 4 09.64 8.00
2 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 PRAHAPRAHA 8 09.87 7.00
3 Ema BendováEma Bendová 07 BRATISLAVABRATISLAVA 2 10.13 6.00
4 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 BRNOBRNO 1 10.36 5.00
5 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 OSTRAVAOSTRAVA 3 10.46 4.00
6 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 BRNOBRNO 5 10.56 3.00
7 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 OSTRAVAOSTRAVA 7 10.60 2.00
8 Mia ZemanováMia Zemanová 06 BRATISLAVABRATISLAVA 6 11.50 1.00
Celkem 8 závodníků

4 x 200 m - Mix (Běh)

Běh 01 (ne, 10.3.2019 - 15:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šebrlová, Tůma, Zlesák, Táborská Šebrlová, Tůma, Zlesák, Táborská PRAHAPRAHA 4 1:47.90 8.00
2 Bok, Holík, Křížová, Šamšulová Bok, Holík, Křížová, Šamšulová BRNOBRNO 2 1:50.76 6.00
3 Petrakovič, Bendová, Lelkes Petrakovič, Bendová, Lelkes BRATISLAVABRATISLAVA 5 1:52.74 4.00
Zach, Cholewa, Kubajurová, Pešlová Zach, Cholewa, Kubajurová, Pešlová OSTRAVAOSTRAVA 3 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 10.3.2019 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mareš, Šimková, Kramešová, Zajíček Mareš, Šimková, Kramešová, Zajíček PRAHAPRAHA 5 1:51.68
2 Turek, Hanzelka, Kvapilová, Huňková Turek, Hanzelka, Kvapilová, Huňková OSTRAVAOSTRAVA 3 1:54.59 2.00
3 Juríková, Křehlíková, Kočí Juríková, Křehlíková, Kočí BRNOBRNO 4 1:57.70
4 Moravčíková, Pullmannová, Grmanová, Brezina Moravčíková, Pullmannová, Grmanová, Brezina BRATISLAVABRATISLAVA 2 2:09.29
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Šebrlová, Tůma, Zlesák, Táborská Šebrlová, Tůma, Zlesák, Táborská PRAHAPRAHA 4 1:47.90 8.00
2 Bok, Holík, Křížová, Šamšulová Bok, Holík, Křížová, Šamšulová BRNOBRNO 2 1:50.76 6.00
3 Mareš, Šimková, Kramešová, Zajíček Mareš, Šimková, Kramešová, Zajíček PRAHAPRAHA 5 1:51.68
4 Petrakovič, Bendová, Lelkes Petrakovič, Bendová, Lelkes BRATISLAVABRATISLAVA 5 1:52.74 4.00
5 Turek, Hanzelka, Kvapilová, Huňková Turek, Hanzelka, Kvapilová, Huňková OSTRAVAOSTRAVA 3 1:54.59 2.00
6 Juríková, Křehlíková, Kočí Juríková, Křehlíková, Kočí BRNOBRNO 4 1:57.70
7 Moravčíková, Pullmannová, Grmanová, Brezina Moravčíková, Pullmannová, Grmanová, Brezina BRATISLAVABRATISLAVA 2 2:09.29
Zach, Cholewa, Kubajurová, Pešlová Zach, Cholewa, Kubajurová, Pešlová OSTRAVAOSTRAVA 3 DNF

Skok vysoký - Ml. žáci

(ne, 10.3.2019 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.211.261.311.361.391.421.451.481.511.54 Body
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
OSTRAVAOSTRAVA
06 8 1.51 -oooxxoooxooxxx 8.00
2 Jiří SedláčekJiří Sedláček
BRNOBRNO
06 7 1.48 -ooooxoxoxoxxx 7.00
3= Josef JuřenaJosef Juřena
OSTRAVAOSTRAVA
06 6 1.36 oooxoxxx 5.50
3= Matyáš FišerMatyáš Fišer
PRAHAPRAHA
07 4 1.36 oooxoxxx 5.50
5 Dominik TaylorDominik Taylor
PRAHAPRAHA
06 5 1.31 ooxoxxx 4.00
6 Jan BílekJan Bílek
BRNOBRNO
06 1 1.31 ooxxoxxx 3.00
Jozef PovažanJozef Považan
BRATISLAVABRATISLAVA
07 3 NM
Mateja ŠirkaMateja Širka
BRATISLAVABRATISLAVA
06 2 NM
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 10.3.2019 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.211.261.311.361.391.421.451.481.511.54 Body
1 Lucie ŽarikováLucie Žariková
PRAHAPRAHA
06 9 1.51 -oo-ooxoxooxxx 8.00
2 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
BRNOBRNO
06 8 1.45 -ooooooxxx 7.00
3 Martina RuffíniMartina Ruffíni
BRATISLAVABRATISLAVA
07 4 1.39 ooooxoxxx 6.00
4= Lucie RuferováLucie Ruferová
OSTRAVAOSTRAVA
07 7 1.31 oooxxx 4.50
4= Tereza GrygarováTereza Grygarová
PRAHAPRAHA
06 6 1.31 oooxxx 4.50
6 Karolína StodolováKarolína Stodolová
OSTRAVAOSTRAVA
06 5 1.31 ooxoxxx 3.00
7 Anna BalúchováAnna Balúchová
BRNOBRNO
06 2 1.26 xxoxoxxx 2.00
8 Nicol Ella PaĺovskáNicol Ella Paĺovská
BRATISLAVABRATISLAVA
07 3 1.26 oxxoxxx 1.00
MS Markéta PoláškováMarkéta Polášková
OSTRAVAOSTRAVA
06 1 1.36 ooxxooxxx
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(ne, 10.3.2019 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch TurekVojtěch Turek
OSTRAVAOSTRAVA
06 9 5.23 4.775.23x5.234.79x5.11 8.00
2 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
BRNOBRNO
06 6 4.97 4.044.974.914.97x4.604.97 7.00
3 Lukáš MarešLukáš Mareš
PRAHAPRAHA
07 8 4.90 4.904.674.794.904.694.88x 6.00
4 Lukáš SalačLukáš Salač
PRAHAPRAHA
06 7 4.78 4.67xx4.67x4.784.59 5.00
5 Martin SedleckýMartin Sedlecký
BRNOBRNO
06 4 4.50 4.224.374.304.374.234.504.32 4.00
6 Josef JuřenaJosef Juřena
OSTRAVAOSTRAVA
06 5 4.44 4.314.444.214.444.164.354.31 3.00
7 Eric HoundjoEric Houndjo
BRATISLAVABRATISLAVA
06 2 4.31 4.104.094.154.154.103.754.31 2.00
8 Martin PetrakovičMartin Petrakovič
BRATISLAVABRATISLAVA
06 3 4.29 4.133.774.134.134.294.064.22 1.00
MS Matúš NehybaMatúš Nehyba
BRATISLAVABRATISLAVA
06 1 3.77 3.633.773.773.770.00.00.0
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 10.3.2019 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema BendováEma Bendová
BRATISLAVABRATISLAVA
07 3 5.34 x5.015.325.325.225.34x 8.00
2 Tereza LáchováTereza Láchová
BRNOBRNO
06 10 4.57 4.27x4.524.524.57xx 7.00
3 Barbora ČmielováBarbora Čmielová
OSTRAVAOSTRAVA
06 5 4.50 4.504.484.434.504.194.434.47 6.00
4 Elen HoffmannováElen Hoffmannová
PRAHAPRAHA
06 8 4.47 4.454.434.224.454.184.474.38 5.00
5 Patricie PešlováPatricie Pešlová
OSTRAVAOSTRAVA
06 6 4.45 4.45x4.284.454.354.434.31 4.00
6 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová
PRAHAPRAHA
06 7 4.24 4.164.083.984.164.074.244.01 3.00
7 Anna BalúchováAnna Balúchová
BRNOBRNO
06 9 4.02 3.863.903.913.91-4.024.02 2.00
8 Nicol BovanováNicol Bovanová
BRATISLAVABRATISLAVA
08 4 3.98 3.563.493.493.563.983.80x 1.00
MS Adriana DanadováAdriana Danadová
BRATISLAVABRATISLAVA
06 1 3.57 3.403.573.463.570.00.00.0
Silvia PullmannováSilvia Pullmannová
BRATISLAVABRATISLAVA
07 2 NM
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(ne, 10.3.2019 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LáchováTereza Láchová
BRNOBRNO
06 9 11.41 10.1710.45x10.4510.4811.4111.20 8.00
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
OSTRAVAOSTRAVA
07 5 10.84 x10.4210.4210.4210.8410.4510.72 7.00
3 Sofie AyeniSofie Ayeni
PRAHAPRAHA
06 7 10.61 09.7510.4210.3110.4210.2710.4410.61 6.00
4 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
OSTRAVAOSTRAVA
06 8 10.60 09.5710.4510.6010.6010.0610.5310.42 5.00
5 Veronika NoskováVeronika Nosková
PRAHAPRAHA
06 6 09.98 09.3209.3509.9809.9809.2308.8309.75 4.00
6 Martina MoravčíkováMartina Moravčíková
BRATISLAVABRATISLAVA
07 2 09.08 x07.5408.8108.8108.7308.9909.08 3.00
7 Ema PetrakovičováEma Petrakovičová
BRATISLAVABRATISLAVA
07 3 07.29 06.8606.8106.6406.8606.6206.5807.29 2.00
8 Petra KutějováPetra Kutějová
BRNOBRNO
06 4 07.05 06.6206.9206.7406.9207.0505.9906.10 1.00
MS Markéta PoláškováMarkéta Polášková
OSTRAVAOSTRAVA
06 1 09.65 09.4709.1309.6509.65---
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(ne, 10.3.2019 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alex HurinaAlex Hurina
OSTRAVAOSTRAVA
06 8 12.83 12.8312.2112.1812.8310.7211.8312.83 8.00
2 Lukáš BokLukáš Bok
BRNOBRNO
06 7 12.24 11.2010.8110.4111.2011.1712.24x 7.00
3 Šimon BartoňŠimon Bartoň
OSTRAVAOSTRAVA
06 6 11.42 x10.4910.3010.4911.1311.1711.42 6.00
4 Jan HurdálekJan Hurdálek
PRAHAPRAHA
06 5 09.51 08.5809.5108.6809.5109.4509.3809.28 5.00
5 Vít HolíkVít Holík
BRNOBRNO
06 4 09.22 08.3607.8608.5208.5208.4308.0009.22 4.00
6 Matěj ZámečníkMatěj Zámečník
PRAHAPRAHA
07 3 08.15 07.8407.4008.1408.14x08.15x 3.00
7 Mateja ŠirkaMateja Širka
BRATISLAVABRATISLAVA
06 1 07.29 07.0507.2706.7307.2706.5907.2907.29 2.00
8 Matúš NehybaMatúš Nehyba
BRATISLAVABRATISLAVA
06 2 06.99 06.6806.4506.3206.6806.9906.6506.51 1.00
Celkem 8 závodníků