Zpět

 / Meziměstské utkání mladšího žactva

Ostrava - Vítkovice (10. 3. 2019)

Skok daleký - Ml. žáci

(ne, 10.3.2019 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch TurekVojtěch Turek
OSTRAVAOSTRAVA
06 9 5.23 4.775.23x5.234.79x5.11 8.00
2 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
BRNOBRNO
06 6 4.97 4.044.974.914.97x4.604.97 7.00
3 Lukáš MarešLukáš Mareš
PRAHAPRAHA
07 8 4.90 4.904.674.794.904.694.88x 6.00
4 Lukáš SalačLukáš Salač
PRAHAPRAHA
06 7 4.78 4.67xx4.67x4.784.59 5.00
5 Martin SedleckýMartin Sedlecký
BRNOBRNO
06 4 4.50 4.224.374.304.374.234.504.32 4.00
6 Josef JuřenaJosef Juřena
OSTRAVAOSTRAVA
06 5 4.44 4.314.444.214.444.164.354.31 3.00
7 Eric HoundjoEric Houndjo
BRATISLAVABRATISLAVA
06 2 4.31 4.104.094.154.154.103.754.31 2.00
8 Martin PetrakovičMartin Petrakovič
BRATISLAVABRATISLAVA
06 3 4.29 4.133.774.134.134.294.064.22 1.00
MS Matúš NehybaMatúš Nehyba
BRATISLAVABRATISLAVA
06 1 3.77 3.633.773.773.770.00.00.0
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 10.3.2019 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema BendováEma Bendová
BRATISLAVABRATISLAVA
07 3 5.34 x5.015.325.325.225.34x 8.00
2 Tereza LáchováTereza Láchová
BRNOBRNO
06 10 4.57 4.27x4.524.524.57xx 7.00
3 Barbora ČmielováBarbora Čmielová
OSTRAVAOSTRAVA
06 5 4.50 4.504.484.434.504.194.434.47 6.00
4 Elen HoffmannováElen Hoffmannová
PRAHAPRAHA
06 8 4.47 4.454.434.224.454.184.474.38 5.00
5 Patricie PešlováPatricie Pešlová
OSTRAVAOSTRAVA
06 6 4.45 4.45x4.284.454.354.434.31 4.00
6 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová
PRAHAPRAHA
06 7 4.24 4.164.083.984.164.074.244.01 3.00
7 Anna BalúchováAnna Balúchová
BRNOBRNO
06 9 4.02 3.863.903.913.91-4.024.02 2.00
8 Nicol BovanováNicol Bovanová
BRATISLAVABRATISLAVA
08 4 3.98 3.563.493.493.563.983.80x 1.00
MS Adriana DanadováAdriana Danadová
BRATISLAVABRATISLAVA
06 1 3.57 3.403.573.463.570.00.00.0
Silvia PullmannováSilvia Pullmannová
BRATISLAVABRATISLAVA
07 2 NM
Celkem 10 závodníků