Back

 / Meziměstské utkání mladšího žactva

Ostrava - Vítkovice (10. 3. 2019)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 10.3.2019 - 15:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 OSTRAVAOSTRAVA 5 19.22
2 Lukáš BokLukáš Bok 06 BRNOBRNO 3 19.62
3 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 PRAHAPRAHA 2 19.67
4 Martin PetrakovičMartin Petrakovič 06 BRATISLAVABRATISLAVA 4 20.73
MS Matej KnapčokMatej Knapčok 08 BRATISLAVABRATISLAVA 1 22.42
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 10.3.2019 - 15:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 OSTRAVAOSTRAVA 5 19.68
2 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 PRAHAPRAHA 2 19.86
3 Vít HolíkVít Holík 06 BRNOBRNO 3 20.63
4 Adam LelkesAdam Lelkes 07 BRATISLAVABRATISLAVA 4 20.88
MS Teodor VolekTeodor Volek 08 BRATISLAVABRATISLAVA 1 22.71
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 OSTRAVAOSTRAVA 5 19.22
2 Lukáš BokLukáš Bok 06 BRNOBRNO 3 19.62
3 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 PRAHAPRAHA 2 19.67
4 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 OSTRAVAOSTRAVA 5 19.68
5 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 PRAHAPRAHA 2 19.86
6 Vít HolíkVít Holík 06 BRNOBRNO 3 20.63
7 Martin PetrakovičMartin Petrakovič 06 BRATISLAVABRATISLAVA 4 20.73
8 Adam LelkesAdam Lelkes 07 BRATISLAVABRATISLAVA 4 20.88
9 Matej KnapčokMatej Knapčok 08 BRATISLAVABRATISLAVA 1 22.42
10 Teodor VolekTeodor Volek 08 BRATISLAVABRATISLAVA 1 22.71

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 10.3.2019 - 15:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 PRAHAPRAHA 3 19.60
2 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 BRNOBRNO 4 19.81
3 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 OSTRAVAOSTRAVA 2 20.04
4 Silvia PullmannováSilvia Pullmannová 07 BRATISLAVABRATISLAVA 5 21.22
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 10.3.2019 - 15:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 06 PRAHAPRAHA 3 20.52
2 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 OSTRAVAOSTRAVA 2 20.99
3 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 BRNOBRNO 4 21.25
4 Alžběta ŠnírerováAlžběta Šnírerová 06 BRATISLAVABRATISLAVA 5 22.87
MS Karen GrigeĺováKaren Grigeĺová 06 BRATISLAVABRATISLAVA 1 21.73
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 PRAHAPRAHA 3 19.60
2 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 BRNOBRNO 4 19.81
3 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 OSTRAVAOSTRAVA 2 20.04
4 Anna ŠimkováAnna Šimková 06 PRAHAPRAHA 3 20.52
5 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 OSTRAVAOSTRAVA 2 20.99
6 Silvia PullmannováSilvia Pullmannová 07 BRATISLAVABRATISLAVA 5 21.22
7 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 BRNOBRNO 4 21.25
8 Karen GrigeĺováKaren Grigeĺová 06 BRATISLAVABRATISLAVA 1 21.73
9 Alžběta ŠnírerováAlžběta Šnírerová 06 BRATISLAVABRATISLAVA 5 22.87