Back

 / Oddílové závody - uzavřené

Nehvizdy (6. 1. 2019)

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 6.1.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.63
2 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 08.68
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (ne, 6.1.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.77
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (ne, 6.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.03
2 Marek SečkařMarek Sečkař 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.46
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 6.1.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HanzalFilip Hanzal 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 11.27
2 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.24
3 Matěj Timo ČápMatěj Timo Čáp 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 14.19
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (ne, 6.1.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef UrešJosef Ureš 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.85
2 Marek SedláčekMarek Sedláček 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 13.49
3 Patrik BenekPatrik Benek 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 13.98
Celkem 3 závodníků
Rozběh 03 (ne, 6.1.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mathias ShonMathias Shon 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 12.76
2 Oldřich DaněkOldřich Daněk 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 12.85
Celkem 2 závodníků
Rozběh 04 (ne, 6.1.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HladkýJan Hladký 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 12.75
2 Patrik SukPatrik Suk 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 13.32
3 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 13.51
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Filip HanzalFilip Hanzal 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 11.27
2 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.24
3 Jan HladkýJan Hladký 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 12.75
4 Mathias ShonMathias Shon 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 12.76
5 Josef UrešJosef Ureš 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.85
5 Oldřich DaněkOldřich Daněk 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 12.85
7 Patrik SukPatrik Suk 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 13.32
8 Marek SedláčekMarek Sedláček 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 13.49
9 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 13.51
10 Patrik BenekPatrik Benek 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 13.98
11 Matěj Timo ČápMatěj Timo Čáp 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 14.19

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 6.1.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HanzalFilip Hanzal 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 11.54
2 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 12.04
3 Jan HladkýJan Hladký 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 12.77
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (ne, 6.1.2019 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 09.33
2 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 09.51
3 Šárka ValáškováŠárka Valášková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.35
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 6.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 10.26
2 Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 10.79
3 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.19
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (ne, 6.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.97
2 Kateřina HájkováKateřina Hájková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 11.74
3 Eliška BrabencováEliška Brabencová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 11.91
Celkem 3 závodníků
Rozběh 03 (ne, 6.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika DanišováVeronika Danišová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.71
2 Natálie NovákováNatálie Nováková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 13.31
3 Denisa MlčákováDenisa Mlčáková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 18.18
Celkem 3 závodníků
Rozběh 04 (ne, 6.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára HonzíkováKlára Honzíková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 11.65
2 Eliška BednárkováEliška Bednárková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.48
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.97
2 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 10.26
3 Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 10.79
4 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.19
5 Klára HonzíkováKlára Honzíková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 11.65
6 Kateřina HájkováKateřina Hájková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 11.74
7 Eliška BrabencováEliška Brabencová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 11.91
8 Eliška BednárkováEliška Bednárková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.48
9 Veronika DanišováVeronika Danišová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.71
10 Natálie NovákováNatálie Nováková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 13.31
11 Denisa MlčákováDenisa Mlčáková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 18.18

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 6.1.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.90
2 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.99
3 Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.81
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 6.1.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 10.21
2 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 13.03
3 Stella SklenaříkováStella Sklenaříková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 13.07
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (ne, 6.1.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie PrýcováJulie Prýcová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.90
2 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 13.71
3 Nela SteinmannováNela Steinmannová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 13.77
Celkem 3 závodníků
Rozběh 03 (ne, 6.1.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka KloubkováAnežka Kloubková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 13.33
2 Zuzana BednářováZuzana Bednářová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 13.56
3 Anna VolfováAnna Volfová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 13.83
Celkem 3 závodníků
Rozběh 04 (ne, 6.1.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 11.88
2 Nela PrýcováNela Prýcová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.70
3 Julie BrabencováJulie Brabencová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 13.08
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 10.21
2 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 11.88
3 Nela PrýcováNela Prýcová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.70
4 Julie PrýcováJulie Prýcová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.90
5 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 13.03
6 Stella SklenaříkováStella Sklenaříková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 13.07
7 Julie BrabencováJulie Brabencová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 13.08
8 Anežka KloubkováAnežka Kloubková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 13.33
9 Zuzana BednářováZuzana Bednářová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 13.56
10 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 13.71
11 Nela SteinmannováNela Steinmannová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 13.77
12 Anna VolfováAnna Volfová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 13.83

60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 6.1.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 10.14
2 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 11.48
3 Nela PrýcováNela Prýcová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.56
Celkem 3 závodníků