Back

 / 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Jihlava (22. 6. 2019)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (Sat, 22.6.2019 - 12:00) official Wind: -1.2 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 11.26
2 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 11.51
3 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 11.61
4 Sebastian RausSebastian Raus 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 11.95
5 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 12.01
6 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 12.17
7 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 12.29
8 Patrik ChmelíčekPatrik Chmelíček 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 13.05
Total 8 racers
Rozběh 02 (Sat, 22.6.2019 - 12:00) official Wind: +0.3 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 11.16
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 11.17
3 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 11.70
4 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 11.73
5 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 8 11.91
6 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 12.02
7 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 12.21
8 Martin NeufussMartin Neufuss 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 12.26
Total 8 racers
Rozběh 03 (Sat, 22.6.2019 - 12:00) official Wind: +2.0 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 11.41
2 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 11.47
3 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 11.59
4 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.86
5 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 11.89
6 Thomas MacuraThomas Macura 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 11.96
7 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 12.25
8 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 12.33
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 11.16
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 11.17
3 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 11.26
4 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 11.41
5 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 11.47
6 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 11.51
7 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 11.59
8 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 11.61
9 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 11.70
10 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 11.73
11 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.86
12 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 11.89
13 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 8 11.91
14 Sebastian RausSebastian Raus 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 11.95
15 Thomas MacuraThomas Macura 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 11.96
16 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 12.01
17 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 12.02
18 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 12.17
19 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 12.21
20 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 12.25
21 Martin NeufussMartin Neufuss 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 12.26
22 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 12.29
23 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 12.33
24 Patrik ChmelíčekPatrik Chmelíček 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 13.05

100 m - Muži (Finále)

Finále A (Sat, 22.6.2019 - 13:30) official Wind: +0.6 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 11.01
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 11.09
3 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 11.18
4 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 11.30
5 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 11.39
6 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 11.41
Total 6 racers
Finále B (Sat, 22.6.2019 - 13:30) official Wind: -1.4 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 11.87
2 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 12.00
3 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 12.02
4 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 12.08
5 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 12.17
6 Sebastian RausSebastian Raus 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 12.59
Total 6 racers

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (Sat, 22.6.2019 - 11:45) official Wind: -4.4 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 13.00
2 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 ASK BlanskoASK Blansko 13.43
3 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 13.92
4 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 13.94
5 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 14.06
6 Sára KubíkováSára Kubíková 05 ASK BlanskoASK Blansko 1 14.33
7 Karolína KrejčíKarolína Krejčí 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 14.44
Total 7 racers
Rozběh 02 (Sat, 22.6.2019 - 11:45) official Wind: +0.0 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Iva SkalickáIva Skalická 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 12.93
2 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 13.32
3 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 13.59
4 Michaela HouzarováMichaela Houzarová 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 13.61
5 Nikola BednářováNikola Bednářová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 13.62
6 Dagmar PoláčkováDagmar Poláčková 96 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 14.14
Kristýna DobešováKristýna Dobešová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 DQ
Total 7 racers
Rozběh 03 (Sat, 22.6.2019 - 11:45) official Wind: -0.3 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 13.00
2 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 13.15
3 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 13.21
4 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 13.39
5 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 13.56
6 Helena VackováHelena Vacková 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 13.90
7 Drahomíra GurkováDrahomíra Gurková 94 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 14.62
8 Adéla KelblováAdéla Kelblová 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 15.15
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Iva SkalickáIva Skalická 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 12.93
2 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 13.00
2 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 13.00
4 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 13.15
5 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 13.21
6 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 13.32
7 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 13.39
8 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 ASK BlanskoASK Blansko 13.43
9 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 13.56
10 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 13.59
11 Michaela HouzarováMichaela Houzarová 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 13.61
12 Nikola BednářováNikola Bednářová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 13.62
13 Helena VackováHelena Vacková 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 13.90
14 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 13.92
15 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 13.94
16 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 14.06
17 Dagmar PoláčkováDagmar Poláčková 96 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 14.14
18 Sára KubíkováSára Kubíková 05 ASK BlanskoASK Blansko 1 14.33
19 Karolína KrejčíKarolína Krejčí 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 14.44
20 Drahomíra GurkováDrahomíra Gurková 94 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 14.62
21 Adéla KelblováAdéla Kelblová 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 15.15
Kristýna DobešováKristýna Dobešová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 DQ

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (Sat, 22.6.2019 - 13:15) official Wind: +3.2 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 12.39
2 Iva SkalickáIva Skalická 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 12.64
3 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 12.66
4 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 12.80
5 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 ASK BlanskoASK Blansko 7 12.84
6 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 13.15
Total 6 racers
Finále B (Sat, 22.6.2019 - 13:15) official Wind: +2.6 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 13.01
2 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 13.23
3 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 13.36
4 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 13.52
5 Michaela HouzarováMichaela Houzarová 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 13.62
6 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 13.65
Total 6 racers

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (Sat, 22.6.2019 - 15:30) official Wind: +1.0 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 21.97
2 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 22.47
3 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 23.23
4 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 23.25
5 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 23.37
6 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 23.62
Total 6 racers
Běh 02 (Sat, 22.6.2019 - 15:30) official Wind: -1.0 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 23.53
2 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 23.92
3 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 23.95
4 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 24.15
5 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 24.37
6 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 29.22
Total 6 racers
Běh 03 (Sat, 22.6.2019 - 15:30) official Wind: +1.7 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Thomas MacuraThomas Macura 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 24.14
2 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 24.34
3 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 24.51
4 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 24.55
5 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 25.19
6 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 25.31
Total 6 racers
Běh 04 (Sat, 22.6.2019 - 15:30) official Wind: -2.6 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 24.55
2 Patrik ChmelíčekPatrik Chmelíček 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 25.19
3 Michal NovotnýMichal Novotný 03 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 3 25.54
MS Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 26.52
5 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 26.67
6 Petr VelebaPetr Veleba 71 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 27.08
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 21.97
2 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 22.47
3 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 23.23
4 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 23.25
5 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 23.37
6 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 23.53
7 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 23.62
8 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 23.92
9 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 23.95
10 Thomas MacuraThomas Macura 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 24.14
11 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 24.15
12 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 24.34
13 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 24.37
14 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 24.51
15 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 24.55
15 Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 24.55
17 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 25.19
17 Patrik ChmelíčekPatrik Chmelíček 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 25.19
19 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 25.31
20 Michal NovotnýMichal Novotný 03 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 3 25.54
21 Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 26.52
22 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 26.67
23 Petr VelebaPetr Veleba 71 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 27.08
24 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 29.22

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (Sat, 22.6.2019 - 15:15) official Wind: +1.9 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 25.27
2 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 26.07
3 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 26.48
4 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 27.17
5 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 27.84
6 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 28.76
Total 6 racers
Běh 02 (Sat, 22.6.2019 - 15:15) official Wind: +2.4 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 26.92
2 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 27.09
3 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 27.41
4 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 27.77
5 Drahomíra GurkováDrahomíra Gurková 94 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 31.38
Gabriela ZugarováGabriela Zugarová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 DNS
Total 6 racers
Běh 03 (Sat, 22.6.2019 - 15:15) official Wind: +1.5 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Iva SkalickáIva Skalická 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 27.34
2 Kristýna DobešováKristýna Dobešová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 27.76
3 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 27.94
4 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 28.58
5 Markéta MaškováMarkéta Mašková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 29.78
Adéla JelínkováAdéla Jelínková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 DNS
Total 6 racers
Běh 04 (Sat, 22.6.2019 - 15:15) official Wind: +1.4 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 28.28
2 Nikola BednářováNikola Bednářová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 28.33
3 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 28.35
4 Helena VackováHelena Vacková 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 29.02
5 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 29.52
6 Karolína KrejčíKarolína Krejčí 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 29.95
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 25.27
2 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 26.07
3 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 26.48
4 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 26.92
5 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 27.09
6 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 27.17
7 Iva SkalickáIva Skalická 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 27.34
8 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 27.41
9 Kristýna DobešováKristýna Dobešová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 27.76
10 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 27.77
11 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 27.84
12 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 27.94
13 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 28.28
14 Nikola BednářováNikola Bednářová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 28.33
15 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 28.35
16 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 28.58
17 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 28.76
18 Helena VackováHelena Vacková 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 29.02
19 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 29.52
20 Markéta MaškováMarkéta Mašková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 29.78
21 Karolína KrejčíKarolína Krejčí 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 29.95
22 Drahomíra GurkováDrahomíra Gurková 94 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 31.38
Gabriela ZugarováGabriela Zugarová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 DNS
Adéla JelínkováAdéla Jelínková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (Sat, 22.6.2019 - 14:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 51.24
2 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 51.29
3 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 52.46
4 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 54.32
5 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 55.85
Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 DQ
Total 6 racers
Běh 02 (Sat, 22.6.2019 - 14:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 53.23
2 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 54.12
3 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 55.93
4 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 55.99
Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 DNS
Total 5 racers
Běh 03 (Sat, 22.6.2019 - 14:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 55.25
2 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 57.08
3 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 60.46
MS Jáchym BadinJáchym Badin 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 75.61
Thomas MacuraThomas Macura 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 DNS
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 51.24
2 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 51.29
3 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 52.46
4 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 53.23
5 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 54.12
6 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 54.32
7 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 55.25
8 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 55.85
9 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 55.93
10 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 55.99
11 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 57.08
12 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 60.46
13 Jáchym BadinJáchym Badin 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 75.61
Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 DQ
Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 DNS
Thomas MacuraThomas Macura 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (Sat, 22.6.2019 - 13:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 58.37
2 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 58.48
3 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 59.28
4 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 60.69
5 Vendula KamenickáVendula Kamenická 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 67.18
6 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 70.94
Total 6 racers
Běh 02 (Sat, 22.6.2019 - 13:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 59.92
2 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 61.17
3 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 61.98
4 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 62.21
5 Aneta MasaříkováAneta Masaříková 03 Orel VyškovOrel Vyškov 6 75.14
Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 ASK BlanskoASK Blansko 5 DNS
Total 6 racers
Běh 03 (Sat, 22.6.2019 - 13:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 63.98
2 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 67.42
3 Aneta KolegarováAneta Kolegarová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 67.99
4 Gabriela HutrováGabriela Hutrová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 69.69
5 Adéla KelblováAdéla Kelblová 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 81.18
Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 5 DNS
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 58.37
2 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 58.48
3 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 59.28
4 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 59.92
5 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 60.69
6 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 61.17
7 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 61.98
8 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 62.21
9 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 63.98
10 Vendula KamenickáVendula Kamenická 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 67.18
11 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 67.42
12 Aneta KolegarováAneta Kolegarová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 67.99
13 Gabriela HutrováGabriela Hutrová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 69.69
14 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 70.94
15 Aneta MasaříkováAneta Masaříková 03 Orel VyškovOrel Vyškov 6 75.14
16 Adéla KelblováAdéla Kelblová 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 81.18
Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 ASK BlanskoASK Blansko 5 DNS
Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 5 DNS

800 m - Muži (Finále)

Finále (Sat, 22.6.2019 - 12:30) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 1:56.15
2 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 1:57.03
3 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 2:03.09
4 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 2:03.89
5 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 2:05.23
6 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 2:10.36
7 Martin NeufussMartin Neufuss 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 2:10.43
8 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 2:15.45
9 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 88 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 11 2:18.37
10 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 9 2:19.42
11 Martin NovotnýMartin Novotný 04 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 12 2:42.31
12 Antonín StixAntonín Stix 05 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 10 2:42.77
Total 12 racers

800 m - Ženy (Finále)

Finále (Sat, 22.6.2019 - 12:15) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Veronika PopelkováVeronika Popelková 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 2:31.36
2 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 2:33.10
3 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 15 2:38.50
4 Nicol GruberováNicol Gruberová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 2:39.16
5 Vendula KamenickáVendula Kamenická 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:41.14
6 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 10 2:44.64
7 Eliška JakubčíkováEliška Jakubčíková 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 2:45.79
8 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 11 2:47.25
9 Petra NovákováPetra Nováková 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 12 2:47.32
10 Tereza HerkováTereza Herková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 13 2:47.74
11 Anežka JežováAnežka Ježová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 2:48.43
12 Anna SedláčkováAnna Sedláčková 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 9 2:49.24
13 Kateřina NekorancováKateřina Nekorancová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 2:53.62
Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 14 DNF
Total 14 racers

1500 m - Muži (Finále)

Finále (Sat, 22.6.2019 - 16:00) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Jakub UrbánekJakub Urbánek 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 4:20.49
2 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 88 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 4:22.28
3 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 4:25.79
4 Ondřej RosaOndřej Rosa 88 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 4:25.82
5 Lukáš NevařilLukáš Nevařil 93 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 4:31.91
MS Martin FilipMartin Filip 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10 4:32.56
7 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 4:34.64
8 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 4:44.02
9 Milan AdamecMilan Adamec 77 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 9 5:11.57
Vlastimil ChadimVlastimil Chadim 76 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 DNS
Total 10 racers

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (Sat, 22.6.2019 - 15:45) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Andrea NěmcováAndrea Němcová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 5:12.60
2 Veronika PopelkováVeronika Popelková 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 5:15.67
3 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 5:19.48
4 Marie FučíkováMarie Fučíková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 5:25.01
5 Tereza PijákováTereza Pijáková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 5:25.50
6 Dagmar DvořákováDagmar Dvořáková 98 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 17 5:34.41
7 Dagmar KoudelkováDagmar Koudelková 91 ASK BlanskoASK Blansko 8 5:35.81
8 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 5:37.69
9 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 9 5:41.00
10 Eliška BártováEliška Bártová 00 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10 5:45.63
11 Lucie MádrováLucie Mádrová 75 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 12 5:56.30
12 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 7 5:56.94
13 Aneta HolláAneta Hollá 89 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11 6:03.08
14 Vendula DudováVendula Dudová 76 Orel VyškovOrel Vyškov 13 6:06.31
15 Jitka DerkováJitka Derková 78 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 14 6:06.92
16 Monika KuncováMonika Kuncová 99 Orel VyškovOrel Vyškov 16 6:31.07
17 Ivana ŠkařoupkováIvana Škařoupková 74 Orel VyškovOrel Vyškov 15 6:40.13
18 Jana TomkováJana Tomková 97 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 19 6:54.66
Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 ASK BlanskoASK Blansko 18 DNS
Total 19 racers

5000 m - Muži (Finále)

Finále (Sat, 22.6.2019 - 11:00) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
MS David KákonaDavid Kákona 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 15:26.03
2 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 88 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 16:23.72
3 Ondřej RosaOndřej Rosa 88 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11 16:26.25
4 Lukáš NevařilLukáš Nevařil 93 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 9 16:28.01
5 David NezvedaDavid Nezveda 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 16:56.04
6 Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 16:58.94
7 Michael PozdenkovMichael Pozdenkov 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 10 17:04.30
8 Stanislav ŠirokýStanislav Široký 77 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 12 17:16.17
9 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 17:42.34
10 Milan AdamecMilan Adamec 77 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 18:51.03
11 Karel KonečnýKarel Konečný 70 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 19:55.05
Vlastimil ChadimVlastimil Chadim 76 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 DNS
Total 12 racers

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (Sat, 22.6.2019 - 14:15) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Lenka ŠvecováLenka Švecová 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 14 19:59.74
2 Dagmar DvořákováDagmar Dvořáková 98 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 20:35.91
3 Dagmar KoudelkováDagmar Koudelková 91 ASK BlanskoASK Blansko 2 20:48.29
4 Eliška MalouškováEliška Maloušková 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11 21:45.40
5 Michaela MatoušováMichaela Matoušová 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 13 22:09.75
6 Lucie MádrováLucie Mádrová 75 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 22:32.68
7 Vendula DudováVendula Dudová 76 Orel VyškovOrel Vyškov 4 22:58.89
8 Aneta HolláAneta Hollá 89 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 9 23:41.15
9 Šárka KraisováŠárka Kraisová 76 Orel VyškovOrel Vyškov 6 23:55.52
10 Lenka TomanováLenka Tomanová 76 Orel VyškovOrel Vyškov 5 24:00.70
11 Ivana ŠkařoupkováIvana Škařoupková 74 Orel VyškovOrel Vyškov 7 24:11.42
12 Martina KuncováMartina Kuncová 01 Orel VyškovOrel Vyškov 8 24:59.02
Total 12 racers

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (Sat, 22.6.2019 - 12:45) official Wind: -0.6 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Anna KalincováAnna Kalincová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 16.28
2 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 16.40
3 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 17.54
4 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 17.74
Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 DNF
Total 5 racers
Běh 02 (Sat, 22.6.2019 - 12:45) official Wind: +0.6 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 17.11
2 Dominika RemešováDominika Remešová 96 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 17.17
3 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 ASK BlanskoASK Blansko 4 17.19
4 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 03 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 17.83
5 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 6 17.89
Total 5 racers
Běh 03 (Sat, 22.6.2019 - 12:45) official Wind: -1.2 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 19.22
2 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová 99 AC ČejkoviceAC Čejkovice 5 19.50
3 Denisa GottvaldováDenisa Gottvaldová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 20.36
4 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 22.39
Total 4 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Anna KalincováAnna Kalincová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 16.28
2 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 16.40
3 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 17.11
4 Dominika RemešováDominika Remešová 96 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 17.17
5 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 ASK BlanskoASK Blansko 4 17.19
6 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 17.54
7 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 17.74
8 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 03 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 17.83
9 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 6 17.89
10 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 19.22
11 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová 99 AC ČejkoviceAC Čejkovice 5 19.50
12 Denisa GottvaldováDenisa Gottvaldová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 20.36
13 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 22.39
Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 DNF

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (Sat, 22.6.2019 - 13:00) official Wind: -0.4 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ladislav UrbanLadislav Urban 82 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 17.05
2 Adam PernicaAdam Pernica 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 17.55
3 Ondřej ŠandoOndřej Šando 98 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 19.46
Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 DNS
Total 4 racers
Běh 02 (Sat, 22.6.2019 - 13:00) official Wind: -0.5 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ondřej StolínOndřej Stolín 88 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 17.19
2 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 18.84
3 Petr VelebaPetr Veleba 71 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 20.43
4 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 21.78
Total 4 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Ladislav UrbanLadislav Urban 82 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 17.05
2 Ondřej StolínOndřej Stolín 88 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 17.19
3 Adam PernicaAdam Pernica 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 17.55
4 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 18.84
5 Ondřej ŠandoOndřej Šando 98 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 19.46
6 Petr VelebaPetr Veleba 71 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 20.43
7 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 21.78
Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 DNS

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (Sat, 22.6.2019 - 15:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 56.24
2 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 56.26
3 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 58.00
4 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 60.74
5 Branislav PuvákBranislav Puvák 78 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 63.58
Total 5 racers
Běh 02 (Sat, 22.6.2019 - 15:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 60.20
2 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 63.29
3 Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 63.90
4 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 68.07
Total 4 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 56.24
2 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 56.26
3 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 58.00
4 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 60.20
5 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 60.74
6 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 63.29
7 Branislav PuvákBranislav Puvák 78 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 63.58
8 Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 63.90
9 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 68.07

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (Sat, 22.6.2019 - 14:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Anna KalincováAnna Kalincová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 68.06
2 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 70.34
3 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 72.01
4 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 72.34
5 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 74.36
Total 5 racers
Běh 02 (Sat, 22.6.2019 - 14:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 03 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 75.69
2 Dominika RemešováDominika Remešová 96 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 76.43
3 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 2 78.30
4 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 79.19
Total 4 racers
Běh 03 (Sat, 22.6.2019 - 14:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 ASK BlanskoASK Blansko 3 72.46
2 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 6 76.37
3 Petra NovákováPetra Nováková 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 79.72
4 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 83.32
Total 4 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Anna KalincováAnna Kalincová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 68.06
2 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 70.34
3 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 72.01
4 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 72.34
5 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 ASK BlanskoASK Blansko 3 72.46
6 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 74.36
7 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 03 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 75.69
8 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 6 76.37
9 Dominika RemešováDominika Remešová 96 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 76.43
10 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 2 78.30
11 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 79.19
12 Petra NovákováPetra Nováková 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 79.72
13 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 83.32

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (Sat, 22.6.2019 - 16:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vrzal, Kubelík, Střelec, Vejmělek Vrzal, Kubelík, Střelec, Vejmělek Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 43.64
2 Sychra, Dočkal, Bujdák, Pražák Sychra, Dočkal, Bujdák, Pražák TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 44.68
3 Horčička, Sivila, Havelka, Bix Horčička, Sivila, Havelka, Bix TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 44.82
4 Kincl, Krátký, Pekárek, Veleba Kincl, Krátký, Pekárek, Veleba TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 49.71
Total 4 racers
Běh 02 (Sat, 22.6.2019 - 16:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Raus, Prokeš, Smutný, Ondráček Raus, Prokeš, Smutný, Ondráček TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 44.06
2 Bogner, Habr, Skoumal, Šulc Bogner, Habr, Skoumal, Šulc AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 46.65
3 Hořínek, Lenomar, Fišer, Derka Hořínek, Lenomar, Fišer, Derka Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 47.23
4 Kučera, Mrlík, Hanzlík, Staněk Kučera, Mrlík, Hanzlík, Staněk TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 47.58
Total 4 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Vrzal, Kubelík, Střelec, Vejmělek Vrzal, Kubelík, Střelec, Vejmělek Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 43.64
2 Raus, Prokeš, Smutný, Ondráček Raus, Prokeš, Smutný, Ondráček TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 44.06
3 Sychra, Dočkal, Bujdák, Pražák Sychra, Dočkal, Bujdák, Pražák TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 44.68
4 Horčička, Sivila, Havelka, Bix Horčička, Sivila, Havelka, Bix TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 44.82
5 Bogner, Habr, Skoumal, Šulc Bogner, Habr, Skoumal, Šulc AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 46.65
6 Hořínek, Lenomar, Fišer, Derka Hořínek, Lenomar, Fišer, Derka Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 47.23
7 Kučera, Mrlík, Hanzlík, Staněk Kučera, Mrlík, Hanzlík, Staněk TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 47.58
8 Kincl, Krátký, Pekárek, Veleba Kincl, Krátký, Pekárek, Veleba TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 49.71

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (Sat, 22.6.2019 - 16:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Smolíková, Hodásová, Kousalová, Vrzalová Smolíková, Hodásová, Kousalová, Vrzalová Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 50.47
2 Miková, Skalická, Janošíková, Mašková Miková, Skalická, Janošíková, Mašková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 53.15
3 Hubáčková, Fiantová, Zabloudilová, Gurková Hubáčková, Fiantová, Zabloudilová, Gurková Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 54.26
4 Goišová, Mitevová, Samohýlová, Nekorancová Goišová, Mitevová, Samohýlová, Nekorancová TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 54.60
Total 4 racers
Běh 02 (Sat, 22.6.2019 - 16:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Bartoňková, Kosielská, Kühwegová, Všetečková Bartoňková, Kosielská, Kühwegová, Všetečková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 50.16
2 Juřenčáková, Lenská, Jedličková, Šmerdová Juřenčáková, Lenská, Jedličková, Šmerdová SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 51.13
3 Koubková, Vejvarová, Dubová, Plzáková Koubková, Vejvarová, Dubová, Plzáková Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 52.07
4 Koudelková, Hlaváčková, Zukalová, Neužilová Koudelková, Hlaváčková, Zukalová, Neužilová ASK BlanskoASK Blansko 5 53.69
Total 4 racers
Běh 03 (Sat, 22.6.2019 - 16:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Juřenčáková, Pokorná, Floriánová, Vrbasová Juřenčáková, Pokorná, Floriánová, Vrbasová SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 53.05
2 Jelínková, Kelblová, Poláčková, Vacková Jelínková, Kelblová, Poláčková, Vacková AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 54.82
3 Malcová, Sedláčková, Mašterová, Puzrlová Malcová, Sedláčková, Mašterová, Puzrlová TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 55.31
4 Fučíková, Kuthanová, Štorková, Vlasáková Fučíková, Kuthanová, Štorková, Vlasáková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 55.45
5 Čamlíková, Sedláková, Derková, Račanská Čamlíková, Sedláková, Derková, Račanská Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 59.86
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Bartoňková, Kosielská, Kühwegová, Všetečková Bartoňková, Kosielská, Kühwegová, Všetečková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 50.16
2 Smolíková, Hodásová, Kousalová, Vrzalová Smolíková, Hodásová, Kousalová, Vrzalová Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 50.47
3 Juřenčáková, Lenská, Jedličková, Šmerdová Juřenčáková, Lenská, Jedličková, Šmerdová SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 51.13
4 Koubková, Vejvarová, Dubová, Plzáková Koubková, Vejvarová, Dubová, Plzáková Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 52.07
5 Juřenčáková, Pokorná, Floriánová, Vrbasová Juřenčáková, Pokorná, Floriánová, Vrbasová SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 53.05
6 Miková, Skalická, Janošíková, Mašková Miková, Skalická, Janošíková, Mašková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 53.15
7 Koudelková, Hlaváčková, Zukalová, Neužilová Koudelková, Hlaváčková, Zukalová, Neužilová ASK BlanskoASK Blansko 5 53.69
8 Hubáčková, Fiantová, Zabloudilová, Gurková Hubáčková, Fiantová, Zabloudilová, Gurková Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 54.26
9 Goišová, Mitevová, Samohýlová, Nekorancová Goišová, Mitevová, Samohýlová, Nekorancová TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 54.60
10 Jelínková, Kelblová, Poláčková, Vacková Jelínková, Kelblová, Poláčková, Vacková AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 54.82
11 Malcová, Sedláčková, Mašterová, Puzrlová Malcová, Sedláčková, Mašterová, Puzrlová TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 55.31
12 Fučíková, Kuthanová, Štorková, Vlasáková Fučíková, Kuthanová, Štorková, Vlasáková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 55.45
13 Čamlíková, Sedláková, Derková, Račanská Čamlíková, Sedláková, Derková, Račanská Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 59.86

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (Sat, 22.6.2019 - 12:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.541.601.661.701.741.781.821.851.881.911.94
1 Tomáš FišerTomáš Fišer
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
96 11 1.94 ----oooxooooxxx
2 Michal TišnovskýMichal Tišnovský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
95 7 1.94 ----oooxoxoxxoxoxxx
3 Ondřej StolínOndřej Stolín
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
88 10 1.94 -----o-ooxxoxxoxxx
4 Ladislav UrbanLadislav Urban
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
82 8 1.91 -----ooooxoxxx
5 František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
95 9 1.91 ---xo-xo-oxoxxoxxx
6 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 6 1.85 --ooooooxxx
7 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 5 1.82 -oooxooxoxxx
8 Mike Aminu AbuMike Aminu Abu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 3 1.78 -ooxoooxxx
9 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 4 1.78 --ooxoxxoxxx
10 Pavel HekrdlaPavel Hekrdla
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
99 2 1.74 xooxxoooxxx
11 Vítek BisVítek Bis
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
03 1 1.54 xoxxx
Total 11 racers

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (Sat, 22.6.2019 - 13:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.331.391.441.491.531.571.611.641.701.741.77
MS Michaela HorváthováMichaela Horváthová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 1 1.74 -----ooooxoxxx
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 16 1.61 ---oooox-
3 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 15 1.57 o-oxoxxooxxx
4 Nikola PařilováNikola Pařilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
94 17 1.57 ---ooxoxxx
5 Anna KalincováAnna Kalincová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 12 1.57 -ooxooxo-
6 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 13 1.53 -ooooxxx
7 Andrea ValentováAndrea Valentová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
98 2 1.49 ooooxxx
8 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 9 1.49 xoxoxooxxx
9 Michaela HouzarováMichaela Houzarová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 11 1.49 oxoxoxoxxx
10= Tereza JanouškováTereza Janoušková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 14 1.44 oooxxx
10= Eliška ŠirokáEliška Široká
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 7 1.44 -ooxxx
12 Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 8 1.44 oxxoxoxxx
13 Anna MaradováAnna Maradová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 5 1.44 ooxxoxxx
14= Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 6 1.39 ooxxx
14= Anna HalasováAnna Halasová
Orel VyškovOrel Vyškov
03 3 1.39 ooxxx
16 Tereza MazlováTereza Mazlová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 4 1.33 xoxxx
Karolína TomkováKarolína Tomková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 10 DNS
Total 17 racers

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (Sat, 22.6.2019 - 13:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.862.012.162.312.462.562.662.762.862.963.063.163.263.363.463.563.663.763.863.96
1 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 10 4.42
2 Branislav PuvákBranislav Puvák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
78 9 4.06 ----------------oxooxxo
3= Ladislav UrbanLadislav Urban
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
82 7 3.16 ------o-o--o-xxx
3= Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 8 3.16 -----------o-xxx
5 Karel WalterKarel Walter
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
75 6 2.76 ----oxoxoo-
MS Viet Thang CuViet Thang Cu
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
00 2.66 --oo-ooxxx
7 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
03 5 2.46 oooooxxx
8 Dominik ManďákDominik Manďák
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 2 2.46 oooxoxxoxxx
9= Jiří HajzlerJiří Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
63 4 2.31 ooooxxx
9= Karel KonečnýKarel Konečný
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
70 1 2.31 ooooxxx
11 Petr VelebaPetr Veleba
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
71 3 2.31 oxoooxxx
Total 11 racers

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (Sat, 22.6.2019 - 11:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.781.962.142.322.422.522.622.722.822.922.97
1 Andrea ValentováAndrea Valentová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
98 10 2.92 -----oooooxxx
2 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 9 2.72 -----ooxxoxxx
3 Michaela HouzarováMichaela Houzarová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 7 2.62 --xxooooxo-x
4 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
96 6 2.52 ---xooxxoxxx
5= Anna MaradováAnna Maradová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 5 2.14 o-oxxx
5= Denisa GottvaldováDenisa Gottvaldová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 3 2.14 oooxxx
7 Anna DrábkováAnna Drábková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
05 2 1.96 ooxxx
8 Tereza RačanskáTereza Račanská
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 4 1.96 xooxxx
Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 1 NM
Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 8 NM
Total 10 racers

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (Sat, 22.6.2019 - 11:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 17 6.90 -0.3 m/s 5.89  +0.0x6.46  -0.76.466.90  -0.36.84  +1.06.79  +0.3
2 František VejmělekFrantišek Vejmělek
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 14 6.71 +0.5 m/s 6.33  +1.86.39  +1.56.45  +1.36.455.88  -0.36.71  +0.56.59  +2.0
3 Adam PernicaAdam Pernica
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
97 18 6.61 +1.5 m/s 6.15  +0.56.48  -1.56.24  +0.76.48-6.48  +3.86.61  +1.5
4 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 15 6.27 +0.4 m/s 6.27  +0.46.12  +0.06.11  -0.56.276.19  -0.4xx
5 Michal TišnovskýMichal Tišnovský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
95 13 6.10 +1.1 m/s 5.67  +2.66.10  +1.15.93  +0.06.105.88  -2.0--
6 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 9 6.07 +2.4 m/s 5.93 +1.3 m/s 5.61  +0.05.93  +1.35.80  -0.55.935.76  -1.06.07  +2.45.92  +2.7
7 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
83 16 6.04 +2.1 m/s 6.03 -0.4 m/s 6.03  -0.45.89  -3.0-6.036.04  +2.1--
8 Radek PolášekRadek Polášek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
93 10 5.95 +0.6 m/s 5.49  +0.05.84  +1.45.92  +1.15.925.77  -1.05.95  +0.6x
9 Sebastian VrzalSebastian Vrzal
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 8 5.86 +1.3 m/s 5.74  -1.35.86  +1.3x5.860.00.00.0
10 Ondřej HabrOndřej Habr
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
99 11 5.76 +1.0 m/s 5.73  +1.65.76  +1.0x5.760.00.00.0
11 Petr VašekPetr Vašek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
94 1 5.72 +1.3 m/s 5.18  -1.75.72  +1.35.51  +0.55.720.00.00.0
12 Michal NovotnýMichal Novotný
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
03 5 5.55 +1.2 m/s 5.55  +1.25.43  +0.85.44  -2.05.550.00.00.0
13 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
02 7 5.39 -1.2 m/s 4.51  +0.05.23  +1.05.39  -1.25.390.00.00.0
14 Vítek BisVítek Bis
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
03 2 5.38 +0.0 m/s 4.56  +0.65.21  +1.75.38  +0.05.380.00.00.0
15 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 4 5.32 -0.5 m/s 5.32  -0.55.20  +0.05.31  +0.05.320.00.00.0
16 Eduard AchrerEduard Achrer
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
03 6 5.25 -2.0 m/s 5.12  +0.45.15  +0.05.25  -2.05.250.00.00.0
17 Šimon VlčekŠimon Vlček
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
03 3 4.89 +0.0 m/s 4.52  +2.14.85  +1.74.89  +0.04.890.00.00.0
Jakub KopečekJakub Kopeček
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 12 DNS
Total 18 racers

Skok daleký - Ženy

(Sat, 22.6.2019 - 12:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 19 5.32 +1.3 m/s -5.14  +0.35.32  +1.35.325.25  -0.6x5.04  +0.7
2 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 12 5.27 +1.7 m/s 5.27  +1.74.57  -1.7x5.274.74  -1.6x5.20  -1.1
3 Nikola PařilováNikola Pařilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
94 15 5.19 -1.5 m/s 5.07  -1.15.05  -1.05.19  -1.55.19---
4 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 18 5.14 -0.7 m/s 5.02  +0.44.93  -1.24.98  -4.45.025.01  -2.55.14  -0.75.12  -0.7
5 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 17 5.01 +0.0 m/s 5.01  +0.04.97  +0.64.79  +0.45.01---
6 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
02 9 4.91 -1.3 m/s 4.86  +0.04.09  -1.64.91  -1.34.91---
7 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 8 4.91 +0.0 m/s 4.91  +0.04.74  -0.44.69  +0.44.914.64  -3.04.33  -3.54.56  -0.5
8 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 10 4.83 -1.3 m/s 4.78  -0.3x4.83  -1.34.834.58  +0.44.45  -1.7x
9 Eliška ŠirokáEliška Široká
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 11 4.80 +1.0 m/s x4.80  +1.04.64  -1.54.800.00.00.0
10 Andrea ValentováAndrea Valentová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
98 7 4.77 +0.0 m/s 4.77  +0.04.66  -1.54.68  +1.44.770.00.00.0
11 Simona DubováSimona Dubová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 2 4.77 -1.7 m/s 4.51  -1.04.47  +0.84.77  -1.74.770.00.00.0
MS Vendula PuzrlováVendula Puzrlová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 20 4.69 +1.1 m/s xx4.69  +1.14.690.00.00.0
13 Marie KuthanováMarie Kuthanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 6 4.67 -2.4 m/s 4.67  -2.44.42  -1.8x4.670.00.00.0
14 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 13 4.67 -1.4 m/s 4.09  +1.24.30  -1.74.67  -1.44.670.00.00.0
15 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 14 4.64 -1.3 m/s 4.61  -1.34.61  +0.54.64  -1.34.640.00.00.0
16 Sára KubíkováSára Kubíková
ASK BlanskoASK Blansko
05 3 4.53 +0.5 m/s 4.53  +0.54.39  +0.84.39  -0.44.530.00.00.0
17 Kristýna DobešováKristýna Dobešová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
03 5 4.27 -0.4 m/s 3.32  +0.03.56  -0.44.27  -0.44.270.00.00.0
18 Natálie MalcováNatálie Malcová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 4 4.05 +0.8 m/s 3.98  +0.54.05  +0.83.98  -0.64.050.00.00.0
Petra FritschováPetra Fritschová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 1 DNS
Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 16 NM
Total 20 racers

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (Sat, 22.6.2019 - 14:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam PernicaAdam Pernica
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
97 8 14.22 +1.7 m/s 13.30  +2.4-13.28  +1.213.30-13.67  +2.514.22  +1.7
2 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 7 13.40 +2.3 m/s 13.33 +1.7 m/s 13.40  +2.312.94  +1.8x13.40x13.11  +1.713.33  +1.7
3 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
83 6 12.64 -1.4 m/s 11.32  -2.3-x11.3212.26  -0.512.07  -1.712.64  -1.4
4 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
02 5 12.45 -1.1 m/s 11.50  -2.5x12.45  -1.112.4511.64  -1.5--
5 Michal TišnovskýMichal Tišnovský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
95 4 12.34 -2.6 m/s 12.23  -2.212.21  -1.512.34  -2.612.3412.19  -1.0x-
6 Jakub MrlíkJakub Mrlík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 3 11.94 -2.6 m/s 11.82  -0.4x11.94  -2.611.9411.68  -3.411.19  +0.0x
7 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 2 11.78 +0.9 m/s x11.25  +0.0x11.2511.65  +0.011.24  -0.411.78  +0.9
8 Radek PolášekRadek Polášek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
93 1 11.64 +0.0 m/s 11.64  +0.0xx11.6411.62  +3.011.52  -0.511.60  +0.9
Total 8 racers

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (Sat, 22.6.2019 - 15:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikola PařilováNikola Pařilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
94 12 11.71 +0.0 m/s x11.71  +0.0x11.7109.87  +3.011.42  -0.711.30  +1.0
2 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 10 11.15 +0.7 m/s 11.15  +0.7x11.07  +1.911.15x10.35  -1.411.02  +0.0
3 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 9 11.13 +1.2 m/s 11.05  +1.010.92  +2.011.13  +1.211.13---
4 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
ASK BlanskoASK Blansko
02 11 10.76 +1.4 m/s 10.63  -1.010.76  +1.4x10.76x10.25  -0.9x
5 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 7 10.42 +0.0 m/s 10.39  -0.310.06  +0.210.25  -0.710.3910.13  -3.610.42  +0.010.32  +0.7
6 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková
ASK BlanskoASK Blansko
00 8 10.25 +0.4 m/s 10.00  +1.609.94  +0.209.88  -0.610.0009.91  -3.110.06  -0.910.25  +0.4
7 Lenka KoubkováLenka Koubková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
00 4 10.17 -3.1 m/s 09.62  +0.0x09.79  -1.209.7909.77  -2.010.00  -0.510.17  -3.1
8 Marie KuthanováMarie Kuthanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 1 10.01 -0.3 m/s 09.88  +0.009.84  +0.610.01  -0.310.0109.66  -1.8xx
Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 6 DNS
Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 2 DNS
Petra FritschováPetra Fritschová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 5 DNS
Nicol SamohýlováNicol Samohýlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 3 NM
Total 12 racers

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (Sat, 22.6.2019 - 12:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 20 10.75 10.1310.02x10.1310.7510.18x
2 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 19 10.60 10.4810.6010.3710.60xxx
3 Johana PrudkáJohana Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 17 10.25 10.25xx10.25xx09.60
4 Klaudie GrycováKlaudie Grycová
Orel VyškovOrel Vyškov
97 16 09.85 09.3909.8509.8109.8509.57x09.08
5 Denisa ČejkováDenisa Čejková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 9 09.79 09.2309.4909.2909.4909.7909.6209.55
6 Kristýna ŠtofkováKristýna Štofková
Orel VyškovOrel Vyškov
01 14 09.78 09.7809.28x09.78x09.11x
7 Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 18 09.69 08.3909.3509.6909.6909.2709.5609.45
8 Kateřina FoltýnováKateřina Foltýnová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
88 10 09.60 08.9909.3609.2509.3609.6009.35x
9 Eliška KrajčováEliška Krajčová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
01 15 09.20 08.4309.0309.2009.200.00.00.0
10 Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 11 09.08 09.0209.08x09.080.00.00.0
11 Hana MichlováHana Michlová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
93 12 08.87 08.4408.7208.8708.870.00.00.0
12 Marie KuthanováMarie Kuthanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 13 08.68 08.6808.5808.3108.680.00.00.0
13 Karolína KrejčíKarolína Krejčí
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 1 08.58 xx08.5808.580.00.00.0
14 Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 5 08.25 08.25x07.7508.250.00.00.0
15 Adéla KelblováAdéla Kelblová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
01 7 07.91 07.52x07.9107.910.00.00.0
16 Jana SzabováJana Szabová
Orel VyškovOrel Vyškov
94 6 07.85 07.8507.3807.0907.850.00.00.0
17 Dagmar PoláčkováDagmar Poláčková
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
96 8 07.81 07.8107.3907.7007.810.00.00.0
18 Veronika HejdováVeronika Hejdová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 4 07.70 07.0706.8907.7007.700.00.00.0
19 Aneta MasaříkováAneta Masaříková
Orel VyškovOrel Vyškov
03 3 07.06 06.8206.8207.0607.060.00.00.0
20 Oleksandra PrytulyakOleksandra Prytulyak
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
02 2 06.75 06.75xx06.750.00.00.0
Total 20 racers

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (Sat, 22.6.2019 - 14:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kamil BěhounekKamil Běhounek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
91 15 12.96 12.8412.4812.4212.8412.5012.96-
2 Martin HošekMartin Hošek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
85 11 12.24 10.9811.48x11.4812.2411.83x
3 Martin BoučekMartin Bouček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
94 13 12.13 12.0611.70x12.06x12.1311.13
4 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 10 12.04 11.0411.2512.0412.0411.6211.93x
5 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
96 12 11.99 x11.99x11.9911.76x11.79
6 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
95 14 11.82 11.81xx11.81xx11.82
7 Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
95 9 11.38 10.7811.38x11.3811.36x11.24
8 Miroslav ŠlapotaMiroslav Šlapota
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
54 7 10.33 10.3310.09x10.3310.0310.2010.25
9 František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
95 8 10.23 10.2309.8010.0410.230.00.00.0
10 Karel WalterKarel Walter
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
75 2 09.94 09.6909.94x09.940.00.00.0
11 Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
99 1 09.80 09.8009.6409.7109.800.00.00.0
12 Luboš StloukalLuboš Stloukal
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
71 3 09.53 08.9208.9009.5309.530.00.00.0
13 Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 6 09.01 09.01xx09.010.00.00.0
14 Petr VašekPetr Vašek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
94 4 08.61 08.1408.3808.6108.610.00.00.0
15 Roman WeiterRoman Weiter
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
75 5 08.39 08.3908.1507.8108.390.00.00.0
Total 15 racers

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (Sat, 22.6.2019 - 14:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 20 40.04 37.20xx37.20xx40.04
2 Eliška KrajčováEliška Krajčová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
01 17 33.77 x30.7033.7733.7732.60x31.16
3 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 19 32.33 x29.25x29.2532.3330.6031.55
4 Johana PrudkáJohana Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 18 31.53 31.3531.53x31.53x31.22x
5 Kateřina FoltýnováKateřina Foltýnová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
88 16 30.40 28.9229.1830.4030.40x30.38x
6 Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 14 28.59 24.8225.1626.4826.4826.9027.1028.59
7 Adéla RyndováAdéla Ryndová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 11 27.85 26.5227.8523.8527.85x24.7921.88
8 Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 13 27.61 23.9327.6127.0527.6125.0324.9723.45
9 Nela NetoličkováNela Netoličková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 15 26.22 26.2225.52x26.220.00.00.0
10 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 10 25.76 24.00x25.7625.760.00.00.0
11 Klaudie GrycováKlaudie Grycová
Orel VyškovOrel Vyškov
97 9 24.79 21.2322.0624.7924.790.00.00.0
12 Hana MichlováHana Michlová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
93 7 23.99 21.36x23.9923.990.00.00.0
13 Denisa ČejkováDenisa Čejková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 12 22.97 xx22.9722.970.00.00.0
14 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
ASK BlanskoASK Blansko
05 3 22.78 22.7820.7818.1322.780.00.00.0
15 Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 6 22.77 22.7720.11-22.770.00.00.0
16 Adéla PrudkáAdéla Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
91 5 22.70 19.5722.7020.7422.700.00.00.0
17 Veronika HejdováVeronika Hejdová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 8 22.35 22.3520.8620.3522.350.00.00.0
18 Gabriela HutrováGabriela Hutrová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 1 20.79 20.79x19.9420.790.00.00.0
19 Kateřina TajovskáKateřina Tajovská
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
76 4 20.44 x20.4418.7520.440.00.00.0
20 Aneta MasaříkováAneta Masaříková
Orel VyškovOrel Vyškov
03 2 20.12 19.6017.6920.1220.120.00.00.0
Total 20 racers

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (Sat, 22.6.2019 - 12:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Josef VomelaJosef Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
76 17 35.58 33.69xx33.69x35.58x
2 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 12 34.25 33.22x34.2534.25xxx
3 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
95 16 33.99 33.3433.9933.7733.99xx33.13
4 Martin HošekMartin Hošek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
85 18 33.98 32.4033.98x33.9833.5933.4032.53
5 Branislav PuvákBranislav Puvák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
78 15 33.31 33.31xx33.3131.32xx
6 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
96 13 32.96 32.2532.96x32.96x32.82x
7 Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
99 7 31.25 28.7931.25x31.25x30.7729.99
8 Jakub HřibJakub Hřib
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
88 10 30.90 x30.9030.0330.9030.5230.1930.14
9 René NovákRené Novák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
71 11 30.82 28.9729.6830.8230.820.00.00.0
10 Libor NovotnýLibor Novotný
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
63 8 30.39 30.39x28.9630.390.00.00.0
11 Viktor ČepákViktor Čepák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
90 1 30.16 29.51x30.1630.160.00.00.0
12 Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
95 14 29.53 x29.53x29.530.00.00.0
13 František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
95 9 28.89 24.68x28.8928.890.00.00.0
14 Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 3 27.61 24.7427.0127.6127.610.00.00.0
15 David VlasákDavid Vlasák
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
68 2 26.81 25.0026.8126.3626.810.00.00.0
16 Miloš GrycMiloš Gryc
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
49 5 26.76 x26.76x26.760.00.00.0
17 Roman WeiterRoman Weiter
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
75 6 24.87 x24.8723.1724.870.00.00.0
Martin BoučekMartin Bouček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
94 4 NM
Total 18 racers

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (Sat, 22.6.2019 - 13:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška KrajčováEliška Krajčová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
01 13 49.05 44.17x49.0549.05xxx
2 Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 12 38.09 38.0935.6533.6538.0936.3835.24x
3 Hana MichlováHana Michlová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
93 11 37.03 37.03x34.5637.0333.1436.59x
4 Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 8 36.96 36.9635.8836.4836.9631.81xx
5 Nela NetoličkováNela Netoličková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 10 35.54 x31.1034.6534.6532.0634.7735.54
6 Hana MajzlíkováHana Majzlíková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
87 9 34.85 29.1134.85x34.8534.1631.32x
7 Veronika HejdováVeronika Hejdová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 7 34.53 32.2434.07x34.07x34.5333.49
8 Kristýna ŠtofkováKristýna Štofková
Orel VyškovOrel Vyškov
01 5 32.86 29.72x31.8731.8732.5131.5432.86
9 Kateřina FoltýnováKateřina Foltýnová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
88 6 30.65 30.6530.19x30.650.00.00.0
10 Kateřina TajovskáKateřina Tajovská
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
76 4 27.48 27.1727.48x27.480.00.00.0
11 Jana SzabováJana Szabová
Orel VyškovOrel Vyškov
94 3 25.30 25.3023.1222.8025.300.00.00.0
12 Denisa ČejkováDenisa Čejková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 2 19.41 x19.41x19.410.00.00.0
13 Kristýna SedlákováKristýna Sedláková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
86 1 18.74 18.7418.5418.4618.740.00.00.0
Total 13 racers

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (Sat, 22.6.2019 - 11:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
96 17 51.19 48.24xx48.2449.2151.19x
2 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl
AC ČejkoviceAC Čejkovice
03 16 42.32 40.69x42.3242.3241.21x41.68
3 Josef VomelaJosef Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
76 15 40.36 38.0439.49x39.4940.36xx
4 René NovákRené Novák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
71 11 37.05 35.18x36.8436.8436.5735.5537.05
5 Kamil BěhounekKamil Běhounek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
91 13 36.87 x36.87x36.8735.86xx
6 Libor NovotnýLibor Novotný
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
63 14 36.78 32.6035.16x35.1636.0936.78x
7 Pavel BeznoskaPavel Beznoska
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
78 10 34.26 x33.2634.2634.26---
8 Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 12 34.24 32.32x33.6433.6433.84x34.24
9 Miloš GrycMiloš Gryc
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
49 9 30.73 30.02x30.7330.730.00.00.0
10 David VlasákDavid Vlasák
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
68 8 30.07 27.1629.3230.0730.070.00.00.0
11 Anton OrlíkAnton Orlík
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
54 2 29.69 x23.8029.6929.690.00.00.0
12 Kryštof OpluštilKryštof Opluštil
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 1 29.28 27.8729.2829.2429.280.00.00.0
13 Filip ŠkrobákFilip Škrobák
AC ČejkoviceAC Čejkovice
03 7 29.21 27.6729.21x29.210.00.00.0
14 Ondřej StolínOndřej Stolín
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
88 3 27.58 x27.58-27.580.00.00.0
15 Roman WeiterRoman Weiter
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
75 6 26.28 25.53x26.2826.280.00.00.0
16 Jakub HřibJakub Hřib
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
88 5 24.96 24.96x-24.960.00.00.0
17 Luboš StloukalLuboš Stloukal
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
71 4 20.19 20.19x18.9120.190.00.00.0
Total 17 racers

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (Sat, 22.6.2019 - 11:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 13 42.14 0.0
2 Adéla PrudkáAdéla Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
91 12 41.58 0.0
3 Adéla RyndováAdéla Ryndová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 11 33.51 0.0
4 Johana PrudkáJohana Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 7 29.12 0.0
5 Eva RemešováEva Remešová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 10 28.36 0.0
6 Klaudie GrycováKlaudie Grycová
Orel VyškovOrel Vyškov
97 9 28.22 0.0
7 Kristýna ŠtofkováKristýna Štofková
Orel VyškovOrel Vyškov
01 8 27.66 0.0
8 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 6 26.10 0.0
9 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
01 4 25.09 0.0
10 Nela NetoličkováNela Netoličková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 3 23.08 0.0
11 Kateřina TajovskáKateřina Tajovská
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
76 1 22.08 0.0
12 Kristýna SedlákováKristýna Sedláková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
86 2 21.11 0.0
Kateřina KonečnáKateřina Konečná
ASK BlanskoASK Blansko
05 5 NM
Total 13 racers

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (Sat, 22.6.2019 - 13:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 11 48.75 x45.2443.6645.2448.75xx
2 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
83 12 46.96 37.1844.3245.0245.0246.96x46.29
3 Viktor ČepákViktor Čepák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
90 10 46.96 42.69x44.7044.70x46.96x
4 Šimon OrviskýŠimon Orviský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 14 45.68 40.53x41.0841.0842.7545.68x
5 Petr VašekPetr Vašek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
94 13 44.71 44.1644.71x44.7141.09xx
6 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 8 44.70 41.0044.61x44.6143.8744.70-
7 Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
99 9 43.46 40.7143.46x43.4641.5441.2542.25
8 René NovákRené Novák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
71 7 39.18 x39.0139.1839.180.00.00.0
9 Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
95 5 38.29 x35.5338.2938.290.00.00.0
10 Martin HošekMartin Hošek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
85 6 37.50 37.50xx37.500.00.00.0
11 Šimon VlčekŠimon Vlček
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
03 4 35.11 35.1132.3833.7635.110.00.00.0
12 Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
98 2 30.94 30.9428.5829.4130.940.00.00.0
13 Sebastian VrzalSebastian Vrzal
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 3 29.06 x27.1729.0629.060.00.00.0
MS Jakub KopečekJakub Kopeček
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 1 51.25 x50.5551.2551.250.00.00.0
Total 14 racers

10 km chůze - Muži

(Sat, 22.6.2019 - 21:00) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Jiří JanoušekJiří Janoušek 51 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice NM
2 Ján ZáhončíkJán Záhončík 65 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. NM
Total 2 racers

10 km chůze - Ženy

(Sat, 22.6.2019 - 21:00) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Ivana ŠkařoupkováIvana Škařoupková 74 Orel VyškovOrel Vyškov NM
2 Anna MálkováAnna Málková 63 Orel VyškovOrel Vyškov NM
3 Šárka KraisováŠárka Kraisová 76 Orel VyškovOrel Vyškov NM
Total 3 racers