Back

 / 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Jihlava (22. 6. 2019)

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 1:56.15
2 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 1:57.03
3 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 2:03.09
4 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 2:03.89
5 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 2:05.23
6 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 2:10.36
7 Martin NeufussMartin Neufuss 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 2:10.43
8 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 2:15.45
9 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 88 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 11 2:18.37
10 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 9 2:19.42
11 Martin NovotnýMartin Novotný 04 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 12 2:42.31
12 Antonín StixAntonín Stix 05 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 10 2:42.77
Celkem 12 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika PopelkováVeronika Popelková 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 2:31.36
2 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 2:33.10
3 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 15 2:38.50
4 Nicol GruberováNicol Gruberová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 2:39.16
5 Vendula KamenickáVendula Kamenická 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:41.14
6 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 10 2:44.64
7 Eliška JakubčíkováEliška Jakubčíková 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 2:45.79
8 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 11 2:47.25
9 Petra NovákováPetra Nováková 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 12 2:47.32
10 Tereza HerkováTereza Herková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 13 2:47.74
11 Anežka JežováAnežka Ježová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 2:48.43
12 Anna SedláčkováAnna Sedláčková 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 9 2:49.24
13 Kateřina NekorancováKateřina Nekorancová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 2:53.62
Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 14 DNF
Celkem 14 závodníků