Back

 / 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Jihlava (22. 6. 2019)

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub UrbánekJakub Urbánek 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 4:20.49
2 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 88 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 4:22.28
3 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 4:25.79
4 Ondřej RosaOndřej Rosa 88 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 4:25.82
5 Lukáš NevařilLukáš Nevařil 93 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 4:31.91
MS Martin FilipMartin Filip 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10 4:32.56
7 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 4:34.64
8 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 4:44.02
9 Milan AdamecMilan Adamec 77 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 9 5:11.57
Vlastimil ChadimVlastimil Chadim 76 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 DNS
Celkem 10 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Andrea NěmcováAndrea Němcová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 5:12.60
2 Veronika PopelkováVeronika Popelková 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 5:15.67
3 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 5:19.48
4 Marie FučíkováMarie Fučíková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 5:25.01
5 Tereza PijákováTereza Pijáková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 5:25.50
6 Dagmar DvořákováDagmar Dvořáková 98 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 17 5:34.41
7 Dagmar KoudelkováDagmar Koudelková 91 ASK BlanskoASK Blansko 8 5:35.81
8 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 5:37.69
9 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 9 5:41.00
10 Eliška BártováEliška Bártová 00 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10 5:45.63
11 Lucie MádrováLucie Mádrová 75 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 12 5:56.30
12 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 7 5:56.94
13 Aneta HolláAneta Hollá 89 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11 6:03.08
14 Vendula DudováVendula Dudová 76 Orel VyškovOrel Vyškov 13 6:06.31
15 Jitka DerkováJitka Derková 78 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 14 6:06.92
16 Monika KuncováMonika Kuncová 99 Orel VyškovOrel Vyškov 16 6:31.07
17 Ivana ŠkařoupkováIvana Škařoupková 74 Orel VyškovOrel Vyškov 15 6:40.13
18 Jana TomkováJana Tomková 97 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 19 6:54.66
Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 ASK BlanskoASK Blansko 18 DNS
Celkem 19 závodníků