Back

 / 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Jihlava (22. 6. 2019)

5000 m - Muži (Finále)

Finále (Sat, 22.6.2019 - 11:00) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
MS David KákonaDavid Kákona 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 15:26.03
2 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 88 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 16:23.72
3 Ondřej RosaOndřej Rosa 88 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11 16:26.25
4 Lukáš NevařilLukáš Nevařil 93 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 9 16:28.01
5 David NezvedaDavid Nezveda 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 16:56.04
6 Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 16:58.94
7 Michael PozdenkovMichael Pozdenkov 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 10 17:04.30
8 Stanislav ŠirokýStanislav Široký 77 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 12 17:16.17
9 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 17:42.34
10 Milan AdamecMilan Adamec 77 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 18:51.03
11 Karel KonečnýKarel Konečný 70 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 19:55.05
Vlastimil ChadimVlastimil Chadim 76 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 DNS
Total 12 racers

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (Sat, 22.6.2019 - 14:15) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Lenka ŠvecováLenka Švecová 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 14 19:59.74
2 Dagmar DvořákováDagmar Dvořáková 98 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 20:35.91
3 Dagmar KoudelkováDagmar Koudelková 91 ASK BlanskoASK Blansko 2 20:48.29
4 Eliška MalouškováEliška Maloušková 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11 21:45.40
5 Michaela MatoušováMichaela Matoušová 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 13 22:09.75
6 Lucie MádrováLucie Mádrová 75 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 22:32.68
7 Vendula DudováVendula Dudová 76 Orel VyškovOrel Vyškov 4 22:58.89
8 Aneta HolláAneta Hollá 89 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 9 23:41.15
9 Šárka KraisováŠárka Kraisová 76 Orel VyškovOrel Vyškov 6 23:55.52
10 Lenka TomanováLenka Tomanová 76 Orel VyškovOrel Vyškov 5 24:00.70
11 Ivana ŠkařoupkováIvana Škařoupková 74 Orel VyškovOrel Vyškov 7 24:11.42
12 Martina KuncováMartina Kuncová 01 Orel VyškovOrel Vyškov 8 24:59.02
Total 12 racers