Back

 / 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Jihlava (22. 6. 2019)

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 12:45) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KalincováAnna Kalincová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 16.28
2 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 16.40
3 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 17.54
4 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 17.74
Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 12:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 17.11
2 Dominika RemešováDominika Remešová 96 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 17.17
3 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 ASK BlanskoASK Blansko 4 17.19
4 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 03 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 17.83
5 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 6 17.89
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 22.6.2019 - 12:45) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 19.22
2 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová 99 AC ČejkoviceAC Čejkovice 5 19.50
3 Denisa GottvaldováDenisa Gottvaldová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 20.36
4 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 22.39
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Anna KalincováAnna Kalincová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 16.28
2 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 16.40
3 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 17.11
4 Dominika RemešováDominika Remešová 96 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 17.17
5 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 ASK BlanskoASK Blansko 4 17.19
6 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 17.54
7 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 17.74
8 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 03 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 17.83
9 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 6 17.89
10 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 19.22
11 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová 99 AC ČejkoviceAC Čejkovice 5 19.50
12 Denisa GottvaldováDenisa Gottvaldová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 20.36
13 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 22.39
Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 DNF