Back

 / 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Jihlava (22. 6. 2019)

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 56.24
2 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 56.26
3 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 58.00
4 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 60.74
5 Branislav PuvákBranislav Puvák 78 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 63.58
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 60.20
2 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 63.29
3 Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 63.90
4 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 68.07
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 56.24
2 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 56.26
3 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 58.00
4 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 60.20
5 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 60.74
6 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 63.29
7 Branislav PuvákBranislav Puvák 78 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 63.58
8 Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 63.90
9 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 68.07

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KalincováAnna Kalincová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 68.06
2 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 70.34
3 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 72.01
4 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 72.34
5 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 74.36
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 03 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 75.69
2 Dominika RemešováDominika Remešová 96 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 76.43
3 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 2 78.30
4 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 79.19
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 22.6.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 ASK BlanskoASK Blansko 3 72.46
2 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 6 76.37
3 Petra NovákováPetra Nováková 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 79.72
4 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 83.32
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Anna KalincováAnna Kalincová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 68.06
2 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 70.34
3 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 72.01
4 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 72.34
5 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 ASK BlanskoASK Blansko 3 72.46
6 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 74.36
7 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 03 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 75.69
8 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 6 76.37
9 Dominika RemešováDominika Remešová 96 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 76.43
10 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 2 78.30
11 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 79.19
12 Petra NovákováPetra Nováková 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 79.72
13 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 83.32