Back

 / 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Jihlava (22. 6. 2019)

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (Sat, 22.6.2019 - 16:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vrzal, Kubelík, Střelec, Vejmělek Vrzal, Kubelík, Střelec, Vejmělek Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 43.64
2 Sychra, Dočkal, Bujdák, Pražák Sychra, Dočkal, Bujdák, Pražák TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 44.68
3 Horčička, Sivila, Havelka, Bix Horčička, Sivila, Havelka, Bix TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 44.82
4 Kincl, Krátký, Pekárek, Veleba Kincl, Krátký, Pekárek, Veleba TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 49.71
Total 4 racers
Běh 02 (Sat, 22.6.2019 - 16:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Raus, Prokeš, Smutný, Ondráček Raus, Prokeš, Smutný, Ondráček TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 44.06
2 Bogner, Habr, Skoumal, Šulc Bogner, Habr, Skoumal, Šulc AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 46.65
3 Hořínek, Lenomar, Fišer, Derka Hořínek, Lenomar, Fišer, Derka Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 47.23
4 Kučera, Mrlík, Hanzlík, Staněk Kučera, Mrlík, Hanzlík, Staněk TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 47.58
Total 4 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Vrzal, Kubelík, Střelec, Vejmělek Vrzal, Kubelík, Střelec, Vejmělek Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 43.64
2 Raus, Prokeš, Smutný, Ondráček Raus, Prokeš, Smutný, Ondráček TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 44.06
3 Sychra, Dočkal, Bujdák, Pražák Sychra, Dočkal, Bujdák, Pražák TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 44.68
4 Horčička, Sivila, Havelka, Bix Horčička, Sivila, Havelka, Bix TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 44.82
5 Bogner, Habr, Skoumal, Šulc Bogner, Habr, Skoumal, Šulc AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 46.65
6 Hořínek, Lenomar, Fišer, Derka Hořínek, Lenomar, Fišer, Derka Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 47.23
7 Kučera, Mrlík, Hanzlík, Staněk Kučera, Mrlík, Hanzlík, Staněk TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 47.58
8 Kincl, Krátký, Pekárek, Veleba Kincl, Krátký, Pekárek, Veleba TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 49.71

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (Sat, 22.6.2019 - 16:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Smolíková, Hodásová, Kousalová, Vrzalová Smolíková, Hodásová, Kousalová, Vrzalová Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 50.47
2 Miková, Skalická, Janošíková, Mašková Miková, Skalická, Janošíková, Mašková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 53.15
3 Hubáčková, Fiantová, Zabloudilová, Gurková Hubáčková, Fiantová, Zabloudilová, Gurková Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 54.26
4 Goišová, Mitevová, Samohýlová, Nekorancová Goišová, Mitevová, Samohýlová, Nekorancová TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 54.60
Total 4 racers
Běh 02 (Sat, 22.6.2019 - 16:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Bartoňková, Kosielská, Kühwegová, Všetečková Bartoňková, Kosielská, Kühwegová, Všetečková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 50.16
2 Juřenčáková, Lenská, Jedličková, Šmerdová Juřenčáková, Lenská, Jedličková, Šmerdová SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 51.13
3 Koubková, Vejvarová, Dubová, Plzáková Koubková, Vejvarová, Dubová, Plzáková Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 52.07
4 Koudelková, Hlaváčková, Zukalová, Neužilová Koudelková, Hlaváčková, Zukalová, Neužilová ASK BlanskoASK Blansko 5 53.69
Total 4 racers
Běh 03 (Sat, 22.6.2019 - 16:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Juřenčáková, Pokorná, Floriánová, Vrbasová Juřenčáková, Pokorná, Floriánová, Vrbasová SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 53.05
2 Jelínková, Kelblová, Poláčková, Vacková Jelínková, Kelblová, Poláčková, Vacková AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 54.82
3 Malcová, Sedláčková, Mašterová, Puzrlová Malcová, Sedláčková, Mašterová, Puzrlová TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 55.31
4 Fučíková, Kuthanová, Štorková, Vlasáková Fučíková, Kuthanová, Štorková, Vlasáková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 55.45
5 Čamlíková, Sedláková, Derková, Račanská Čamlíková, Sedláková, Derková, Račanská Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 59.86
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Bartoňková, Kosielská, Kühwegová, Všetečková Bartoňková, Kosielská, Kühwegová, Všetečková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 50.16
2 Smolíková, Hodásová, Kousalová, Vrzalová Smolíková, Hodásová, Kousalová, Vrzalová Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 50.47
3 Juřenčáková, Lenská, Jedličková, Šmerdová Juřenčáková, Lenská, Jedličková, Šmerdová SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 51.13
4 Koubková, Vejvarová, Dubová, Plzáková Koubková, Vejvarová, Dubová, Plzáková Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 52.07
5 Juřenčáková, Pokorná, Floriánová, Vrbasová Juřenčáková, Pokorná, Floriánová, Vrbasová SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 53.05
6 Miková, Skalická, Janošíková, Mašková Miková, Skalická, Janošíková, Mašková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 53.15
7 Koudelková, Hlaváčková, Zukalová, Neužilová Koudelková, Hlaváčková, Zukalová, Neužilová ASK BlanskoASK Blansko 5 53.69
8 Hubáčková, Fiantová, Zabloudilová, Gurková Hubáčková, Fiantová, Zabloudilová, Gurková Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 54.26
9 Goišová, Mitevová, Samohýlová, Nekorancová Goišová, Mitevová, Samohýlová, Nekorancová TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 54.60
10 Jelínková, Kelblová, Poláčková, Vacková Jelínková, Kelblová, Poláčková, Vacková AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 54.82
11 Malcová, Sedláčková, Mašterová, Puzrlová Malcová, Sedláčková, Mašterová, Puzrlová TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 55.31
12 Fučíková, Kuthanová, Štorková, Vlasáková Fučíková, Kuthanová, Štorková, Vlasáková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 55.45
13 Čamlíková, Sedláková, Derková, Račanská Čamlíková, Sedláková, Derková, Račanská Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 59.86