Back

 / 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Jihlava (22. 6. 2019)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (Sat, 22.6.2019 - 15:30) official Wind: +1.0 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 21.97
2 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 22.47
3 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 23.23
4 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 23.25
5 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 23.37
6 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 23.62
Total 6 racers
Běh 02 (Sat, 22.6.2019 - 15:30) official Wind: -1.0 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 23.53
2 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 23.92
3 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 23.95
4 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 24.15
5 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 24.37
6 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 29.22
Total 6 racers
Běh 03 (Sat, 22.6.2019 - 15:30) official Wind: +1.7 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Thomas MacuraThomas Macura 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 24.14
2 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 24.34
3 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 24.51
4 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 24.55
5 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 25.19
6 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 25.31
Total 6 racers
Běh 04 (Sat, 22.6.2019 - 15:30) official Wind: -2.6 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 24.55
2 Patrik ChmelíčekPatrik Chmelíček 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 25.19
3 Michal NovotnýMichal Novotný 03 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 3 25.54
MS Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 26.52
5 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 26.67
6 Petr VelebaPetr Veleba 71 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 27.08
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 21.97
2 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 22.47
3 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 23.23
4 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 23.25
5 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 23.37
6 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 23.53
7 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 23.62
8 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 23.92
9 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 23.95
10 Thomas MacuraThomas Macura 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 24.14
11 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 24.15
12 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 24.34
13 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 24.37
14 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 24.51
15 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 24.55
15 Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 24.55
17 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 25.19
17 Patrik ChmelíčekPatrik Chmelíček 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 25.19
19 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 25.31
20 Michal NovotnýMichal Novotný 03 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 3 25.54
21 Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 26.52
22 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 26.67
23 Petr VelebaPetr Veleba 71 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 27.08
24 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 29.22

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (Sat, 22.6.2019 - 15:15) official Wind: +1.9 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 25.27
2 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 26.07
3 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 26.48
4 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 27.17
5 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 27.84
6 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 28.76
Total 6 racers
Běh 02 (Sat, 22.6.2019 - 15:15) official Wind: +2.4 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 26.92
2 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 27.09
3 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 27.41
4 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 27.77
5 Drahomíra GurkováDrahomíra Gurková 94 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 31.38
Gabriela ZugarováGabriela Zugarová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 DNS
Total 6 racers
Běh 03 (Sat, 22.6.2019 - 15:15) official Wind: +1.5 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Iva SkalickáIva Skalická 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 27.34
2 Kristýna DobešováKristýna Dobešová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 27.76
3 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 27.94
4 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 28.58
5 Markéta MaškováMarkéta Mašková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 29.78
Adéla JelínkováAdéla Jelínková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 DNS
Total 6 racers
Běh 04 (Sat, 22.6.2019 - 15:15) official Wind: +1.4 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 28.28
2 Nikola BednářováNikola Bednářová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 28.33
3 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 28.35
4 Helena VackováHelena Vacková 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 29.02
5 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 29.52
6 Karolína KrejčíKarolína Krejčí 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 29.95
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 25.27
2 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 26.07
3 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 26.48
4 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 26.92
5 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 27.09
6 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 27.17
7 Iva SkalickáIva Skalická 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 27.34
8 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 27.41
9 Kristýna DobešováKristýna Dobešová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 27.76
10 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 27.77
11 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 27.84
12 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 27.94
13 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 28.28
14 Nikola BednářováNikola Bednářová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 28.33
15 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 28.35
16 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 28.58
17 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 28.76
18 Helena VackováHelena Vacková 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 29.02
19 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 29.52
20 Markéta MaškováMarkéta Mašková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 29.78
21 Karolína KrejčíKarolína Krejčí 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 29.95
22 Drahomíra GurkováDrahomíra Gurková 94 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 31.38
Gabriela ZugarováGabriela Zugarová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 DNS
Adéla JelínkováAdéla Jelínková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 DNS