Back

 / 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Jihlava (22. 6. 2019)

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 20 40.04 37.20xx37.20xx40.04
2 Eliška KrajčováEliška Krajčová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
01 17 33.77 x30.7033.7733.7732.60x31.16
3 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 19 32.33 x29.25x29.2532.3330.6031.55
4 Johana PrudkáJohana Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 18 31.53 31.3531.53x31.53x31.22x
5 Kateřina FoltýnováKateřina Foltýnová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
88 16 30.40 28.9229.1830.4030.40x30.38x
6 Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 14 28.59 24.8225.1626.4826.4826.9027.1028.59
7 Adéla RyndováAdéla Ryndová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 11 27.85 26.5227.8523.8527.85x24.7921.88
8 Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 13 27.61 23.9327.6127.0527.6125.0324.9723.45
9 Nela NetoličkováNela Netoličková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 15 26.22 26.2225.52x26.220.00.00.0
10 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 10 25.76 24.00x25.7625.760.00.00.0
11 Klaudie GrycováKlaudie Grycová
Orel VyškovOrel Vyškov
97 9 24.79 21.2322.0624.7924.790.00.00.0
12 Hana MichlováHana Michlová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
93 7 23.99 21.36x23.9923.990.00.00.0
13 Denisa ČejkováDenisa Čejková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 12 22.97 xx22.9722.970.00.00.0
14 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
ASK BlanskoASK Blansko
05 3 22.78 22.7820.7818.1322.780.00.00.0
15 Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 6 22.77 22.7720.11-22.770.00.00.0
16 Adéla PrudkáAdéla Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
91 5 22.70 19.5722.7020.7422.700.00.00.0
17 Veronika HejdováVeronika Hejdová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 8 22.35 22.3520.8620.3522.350.00.00.0
18 Gabriela HutrováGabriela Hutrová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 1 20.79 20.79x19.9420.790.00.00.0
19 Kateřina TajovskáKateřina Tajovská
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
76 4 20.44 x20.4418.7520.440.00.00.0
20 Aneta MasaříkováAneta Masaříková
Orel VyškovOrel Vyškov
03 2 20.12 19.6017.6920.1220.120.00.00.0
Celkem 20 závodníků