Back

 / 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Uherské Hradiště (22. 6. 2019)

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:55.64
2 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 1:56.96
3 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 1:58.06
4 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 1:59.71
5 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 1:59.75
6 Martin SadilMartin Sadil 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:00.34
7 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:02.51
8 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:02.83
9 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:04.46
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ŠikoJakub Šiko 93 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 2:01.27
2 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:03.13
3 Adrián PavelkaAdrián Pavelka 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 2:03.51
4 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 2:03.62
5 Jindřich MartinecJindřich Martinec 85 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:06.17
6 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 2:07.83
7 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:08.79
8 Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 2:10.32
9 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:13.93
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:55.64
2 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 1:56.96
3 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 1:58.06
4 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 1:59.71
5 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 1:59.75
6 Martin SadilMartin Sadil 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:00.34
7 Jakub ŠikoJakub Šiko 93 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 2:01.27
8 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:02.51
9 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:02.83
10 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:03.13
11 Adrián PavelkaAdrián Pavelka 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 2:03.51
12 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 2:03.62
13 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:04.46
14 Jindřich MartinecJindřich Martinec 85 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:06.17
15 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 2:07.83
16 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:08.79
17 Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 2:10.32
18 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:13.93

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12 2:16.30
2 Žofia NaňováŽofia Naňová 91 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 14 2:16.90
3 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:17.35
4 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:18.10
5 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:18.45
6 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:18.89
7 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:18.94
8 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:20.29
MS Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 15 2:21.13
10 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:21.74
11 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 2:22.26
12 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:23.34
13 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:30.11
14 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 2:34.06
Petra ČechováPetra Čechová 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 10 DNF
Celkem 15 závodníků