Back

 / 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Uherské Hradiště (22. 6. 2019)

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:07.37
2 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:07.45
3 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:09.17
4 Jakub ŠikoJakub Šiko 93 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4:09.84
5 Tomáš LichýTomáš Lichý 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:10.45
6 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:12.39
7 Marek EffenbergerMarek Effenberger 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:19.47
8 Jindřich MartinecJindřich Martinec 85 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:26.20
9 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:29.88
10 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4:42.20
11 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:44.30
Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Pavel HrdinaPavel Hrdina 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNS
Celkem 13 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucia ŠišolákováLucia Šišoláková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4:44.55
2 Martina VévodováMartina Vévodová 90 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:48.31
3 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:50.04
MS Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:50.17
5 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:50.28
6 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4:55.41
7 Hana KielarováHana Kielarová 03 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4:56.02
8 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:56.52
MS Lucia BelákováLucia Beláková 98 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4:57.88
10 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5:04.11
11 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:10.33
12 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5:15.68
13 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5:17.24
14 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:20.73
15 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:28.84
16 Blanka BrzicováBlanka Brzicová 84 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5:55.28
Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNS
Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNF
Celkem 18 závodníků