Back

 / 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Uherské Hradiště (22. 6. 2019)

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.561.611.661.711.761.811.851.891.931.961.992.022.052.08
1 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 2.05 ----ooooxxoxoxoxoxxoxxx
2 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 1.99 ----ooooxxoooxxx
3 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 1.99 -----o-oxoxoxoxxx
4 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
83 1.96 ------oooxoxxx
5 Libor ŠkobránekLibor Škobránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 1.93 ----o-ooo-xxx
6 Martin TrybulaMartin Trybula
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
92 1.89 ----o-oxxoxxx
7 Dominik MartinkaDominik Martinka
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.81 -xoooxoxoxxx
8 Richard JanišRichard Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1.71 -oooxxx
9 Radek DvořákRadek Dvořák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
95 1.71 -ooxoxxx
10 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 1.71 ooxxoxoxxx
11 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1.71 -xooxxoxxx
12 Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 1.66 xoxooxxx
13 Petr BenešPetr Beneš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.61 oxoxxx
14 Martin JanišMartin Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
74 1.56 oxxx
MS Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 1.66 --xo-xxx
Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 DNS
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.361.411.461.511.561.591.621.651.681.711.741.771.811.84
1 Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.81 -------xoo-xoooxxx
2 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 1.65 ---oooooxxx
3 Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.65 ---ooxoxxoxoxxx
4 Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 1.59 --ooooxxx
5 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 1.59 ---ooxoxxx
6 Erika DordováErika Dordová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1.56 oooxooxxx
7 Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 1.41 xooxxx
8 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
98 1.36 oxr
Celkem 8 závodníků