Back

 / 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Uherské Hradiště (22. 6. 2019)

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš LichýTomáš Lichý 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 08:38.15
2 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11 08:43.83
3 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 08:54.76
4 Matouš VrzalaMatouš Vrzala 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15 08:58.15
5 Pavel HrdinaPavel Hrdina 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09:04.68
6 Jan OdehnalJan Odehnal 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 09:39.22
7 Karel WankeKarel Wanke 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09:46.27
8 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09:47.57
MS Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09:57.91
10 Lucas HarrisLucas Harris 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 10:02.23
11 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10:35.21
12 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 14 11:52.96
Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNF
Jan PešavaJan Pešava 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12 DNF
David WittekDavid Wittek 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16 DNF
Dominik SigmundDominik Sigmund 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 DNF
Celkem 16 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 10:03.56
2 Martina VévodováMartina Vévodová 90 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 10:09.21
3 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10:27.96
4 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10:31.10
5 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 10:31.40
6 Alice ZachariášováAlice Zachariášová 87 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 11:11.91
7 Kristýna HavelkováKristýna Havelková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 11:20.35
8 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 11:21.82
9 Magda JankováMagda Janková 80 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 11:30.04
10 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 11:35.07
11 Tereza LichnovskáTereza Lichnovská 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 12:45.70
Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13 DNS
Alžbeta RagasováAlžbeta Ragasová 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 DNS
Celkem 13 závodníků