Back

 / 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Uherské Hradiště (22. 6. 2019)

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Běhávka, Kunt, Majerčák, Zajíc Běhávka, Kunt, Majerčák, Zajíc AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 43.34
2 Hromčík, Klézl, Korejz, Polák Hromčík, Klézl, Korejz, Polák VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 43.78
3 Kaštovský, Holuscha, Formánek, Holek Kaštovský, Holuscha, Formánek, Holek TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 43.79
4 Holý, Kadla ml., Majer, Štípek Holý, Kadla ml., Majer, Štípek Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 44.46
5 Lučanský, Konečný, Schmöger, Zeman Lučanský, Konečný, Schmöger, Zeman AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 45.94
6 Jakubík, Pavelka, Csikán, Waclawik Jakubík, Pavelka, Csikán, Waclawik TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 47.14
Vácha, Meca, Husek, Navrátil Vácha, Meca, Husek, Navrátil SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Horčička, Juráš, Oberndorfer, Petrjanoš Horčička, Juráš, Oberndorfer, Petrjanoš TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 45.54
2 Lampa, Smolka, Sadil, Stuchlík Lampa, Smolka, Sadil, Stuchlík TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 45.60
3 Lošťák, Suchánek, Řezníček, Juránek Lošťák, Suchánek, Řezníček, Juránek VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 46.58
4 Tešnar, Křivánek, Hartmann, Dvořák Tešnar, Křivánek, Hartmann, Dvořák AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 46.61
5 Bachan, Jurák, Machálek, Romanchenkov Bachan, Jurák, Machálek, Romanchenkov AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 47.18
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Běhávka, Kunt, Majerčák, Zajíc Běhávka, Kunt, Majerčák, Zajíc AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 43.34
2 Hromčík, Klézl, Korejz, Polák Hromčík, Klézl, Korejz, Polák VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 43.78
3 Kaštovský, Holuscha, Formánek, Holek Kaštovský, Holuscha, Formánek, Holek TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 43.79
4 Holý, Kadla ml., Majer, Štípek Holý, Kadla ml., Majer, Štípek Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 44.46
5 Horčička, Juráš, Oberndorfer, Petrjanoš Horčička, Juráš, Oberndorfer, Petrjanoš TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 45.54
6 Lampa, Smolka, Sadil, Stuchlík Lampa, Smolka, Sadil, Stuchlík TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 45.60
7 Lučanský, Konečný, Schmöger, Zeman Lučanský, Konečný, Schmöger, Zeman AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 45.94
8 Lošťák, Suchánek, Řezníček, Juránek Lošťák, Suchánek, Řezníček, Juránek VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 46.58
9 Tešnar, Křivánek, Hartmann, Dvořák Tešnar, Křivánek, Hartmann, Dvořák AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 46.61
10 Jakubík, Pavelka, Csikán, Waclawik Jakubík, Pavelka, Csikán, Waclawik TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 47.14
11 Bachan, Jurák, Machálek, Romanchenkov Bachan, Jurák, Machálek, Romanchenkov AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 47.18
Vácha, Meca, Husek, Navrátil Vácha, Meca, Husek, Navrátil SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNF

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Cidoríková, Kiedroń, Matejíčková, Teofilová Cidoríková, Kiedroń, Matejíčková, Teofilová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 49.75
2 Garčárová, Furchová, Janíčková, Langerová Garčárová, Furchová, Janíčková, Langerová AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 50.19
3 Bumbálková, Herzová, Křížková, Lánská Bumbálková, Herzová, Křížková, Lánská TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 50.31
4 Čaladi, Hladíková, Fuksová, Freibergerová Čaladi, Hladíková, Fuksová, Freibergerová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 50.58
5 Brázdilová, Jakešová, Jelínková, Juráková Brázdilová, Jakešová, Jelínková, Juráková AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 52.32
6 Malatincová, Hromadníková, Petrášová, Tomková Malatincová, Hromadníková, Petrášová, Tomková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 52.43
7 Kopcová, Míčková, Laciková, Lisníková Kopcová, Míčková, Laciková, Lisníková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 54.89
Bittnerová, Klapuchová, Smolková, Stratilová Bittnerová, Klapuchová, Smolková, Stratilová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Musilová, Hanzalíková, Osičková, Košutková Musilová, Hanzalíková, Osičková, Košutková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 52.37
2 Brázdilová, Červinková, Hefková, Vlková Brázdilová, Červinková, Hefková, Vlková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 52.61
3 Brázdilová, Klišíková, Müllerová, Polášková Brázdilová, Klišíková, Müllerová, Polášková AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 53.90
4 Adámková, Bojková, Sojková, Preissová Adámková, Bojková, Sojková, Preissová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 54.59
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Cidoríková, Kiedroń, Matejíčková, Teofilová Cidoríková, Kiedroń, Matejíčková, Teofilová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 49.75
2 Garčárová, Furchová, Janíčková, Langerová Garčárová, Furchová, Janíčková, Langerová AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 50.19
3 Bumbálková, Herzová, Křížková, Lánská Bumbálková, Herzová, Křížková, Lánská TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 50.31
4 Čaladi, Hladíková, Fuksová, Freibergerová Čaladi, Hladíková, Fuksová, Freibergerová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 50.58
5 Brázdilová, Jakešová, Jelínková, Juráková Brázdilová, Jakešová, Jelínková, Juráková AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 52.32
6 Musilová, Hanzalíková, Osičková, Košutková Musilová, Hanzalíková, Osičková, Košutková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 52.37
7 Malatincová, Hromadníková, Petrášová, Tomková Malatincová, Hromadníková, Petrášová, Tomková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 52.43
8 Brázdilová, Červinková, Hefková, Vlková Brázdilová, Červinková, Hefková, Vlková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 52.61
9 Brázdilová, Klišíková, Müllerová, Polášková Brázdilová, Klišíková, Müllerová, Polášková AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 53.90
10 Adámková, Bojková, Sojková, Preissová Adámková, Bojková, Sojková, Preissová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 54.59
11 Kopcová, Míčková, Laciková, Lisníková Kopcová, Míčková, Laciková, Lisníková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 54.89
Bittnerová, Klapuchová, Smolková, Stratilová Bittnerová, Klapuchová, Smolková, Stratilová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS