Back

 / 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Uherské Hradiště (22. 6. 2019)

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mynařík, Kaštovský, Lampa, Smolka Mynařík, Kaštovský, Lampa, Smolka TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 3:23.07
2 Habarta, Majerčák, Romanchenkov, Zajíc Habarta, Majerčák, Romanchenkov, Zajíc AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 3:23.14
3 Stibal, Lučanský, Zeman, Dvořák Stibal, Lučanský, Zeman, Dvořák AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 3:29.05
4 Korejz, Klézl, Juránek, Staníček Korejz, Klézl, Juránek, Staníček VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 3:32.00
5 Kadla ml., Kovář, Holý, Štípek Kadla ml., Kovář, Holý, Štípek Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 3:38.69
6 Ševčík, Vrzala, Horák, Meca Ševčík, Vrzala, Horák, Meca SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 3:39.22
7 Csikán, Szkatula, Waclawik, Konderla Csikán, Szkatula, Waclawik, Konderla TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 3:40.91
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sadil, Holek, Palzer, Boček Sadil, Holek, Palzer, Boček TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 3:38.27
2 Bachan, Jurák, Machálek, Šiko Bachan, Jurák, Machálek, Šiko AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 3:38.97
3 Kacer, Veleba, Kocourek, Schmöger Kacer, Veleba, Kocourek, Schmöger AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 3:40.02
Wanke, Moša, Kratochvíl, Stuchlík Wanke, Moša, Kratochvíl, Stuchlík TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
Hriczo, Dvořák, Polák, Řezníček Hriczo, Dvořák, Polák, Řezníček VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Mynařík, Kaštovský, Lampa, Smolka Mynařík, Kaštovský, Lampa, Smolka TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 3:23.07
2 Habarta, Majerčák, Romanchenkov, Zajíc Habarta, Majerčák, Romanchenkov, Zajíc AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 3:23.14
3 Stibal, Lučanský, Zeman, Dvořák Stibal, Lučanský, Zeman, Dvořák AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 3:29.05
4 Korejz, Klézl, Juránek, Staníček Korejz, Klézl, Juránek, Staníček VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 3:32.00
5 Sadil, Holek, Palzer, Boček Sadil, Holek, Palzer, Boček TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 3:38.27
6 Kadla ml., Kovář, Holý, Štípek Kadla ml., Kovář, Holý, Štípek Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 3:38.69
7 Bachan, Jurák, Machálek, Šiko Bachan, Jurák, Machálek, Šiko AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 3:38.97
8 Ševčík, Vrzala, Horák, Meca Ševčík, Vrzala, Horák, Meca SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 3:39.22
9 Kacer, Veleba, Kocourek, Schmöger Kacer, Veleba, Kocourek, Schmöger AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 3:40.02
10 Csikán, Szkatula, Waclawik, Konderla Csikán, Szkatula, Waclawik, Konderla TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 3:40.91
Wanke, Moša, Kratochvíl, Stuchlík Wanke, Moša, Kratochvíl, Stuchlík TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
Hriczo, Dvořák, Polák, Řezníček Hriczo, Dvořák, Polák, Řezníček VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 DNS

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kulichová, Teofilová, Sasynová, Pindorová Kulichová, Teofilová, Sasynová, Pindorová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 4:05.08
2 Červinková, Hlaváčová, Malatincová, Tomková Červinková, Hlaváčová, Malatincová, Tomková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 4:05.47
3 Čaladi, Freibergerová, Freibergerová, Fuksová Čaladi, Freibergerová, Freibergerová, Fuksová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 4:07.95
4 Bittnerová, Klapuchová, Lampová, Smolková Bittnerová, Klapuchová, Lampová, Smolková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 4:11.45
5 Jakešová, Naňová, Šišoláková, Vydržalová Jakešová, Naňová, Šišoláková, Vydržalová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 4:17.00
6 Hanzalíková, Kutrová, Musilová, Vévodová Hanzalíková, Kutrová, Musilová, Vévodová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 4:20.87
Laciková, Kopcová, Ningerová, Vilčková Laciková, Kopcová, Ningerová, Vilčková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dobrovolná, Kleiblová, Kouřilová, Matějáková Dobrovolná, Kleiblová, Kouřilová, Matějáková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 4:25.33
2 Galaczová, Lubojacká, Sojková, Sikorová Galaczová, Lubojacká, Sojková, Sikorová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 4:31.11
Fajkusová, Janíková, Lichnovská, Škrobánková Fajkusová, Janíková, Lichnovská, Škrobánková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Kulichová, Teofilová, Sasynová, Pindorová Kulichová, Teofilová, Sasynová, Pindorová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 4:05.08
2 Červinková, Hlaváčová, Malatincová, Tomková Červinková, Hlaváčová, Malatincová, Tomková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 4:05.47
3 Čaladi, Freibergerová, Freibergerová, Fuksová Čaladi, Freibergerová, Freibergerová, Fuksová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 4:07.95
4 Bittnerová, Klapuchová, Lampová, Smolková Bittnerová, Klapuchová, Lampová, Smolková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 4:11.45
5 Jakešová, Naňová, Šišoláková, Vydržalová Jakešová, Naňová, Šišoláková, Vydržalová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 4:17.00
6 Hanzalíková, Kutrová, Musilová, Vévodová Hanzalíková, Kutrová, Musilová, Vévodová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 4:20.87
7 Dobrovolná, Kleiblová, Kouřilová, Matějáková Dobrovolná, Kleiblová, Kouřilová, Matějáková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 4:25.33
8 Galaczová, Lubojacká, Sojková, Sikorová Galaczová, Lubojacká, Sojková, Sikorová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 4:31.11
Laciková, Kopcová, Ningerová, Vilčková Laciková, Kopcová, Ningerová, Vilčková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 DNS
Fajkusová, Janíková, Lichnovská, Škrobánková Fajkusová, Janíková, Lichnovská, Škrobánková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS