Back

 / 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Uherské Hradiště (22. 6. 2019)

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Samuel KováčSamuel Kováč
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 49.68 0.0
2 Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
84 41.39 0.0
3 Jiří DohnalJiří Dohnal
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 41.23 0.0
4 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 41.17 0.0
5 Adam FormánekAdam Formánek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
83 40.76 0.0
6 Adam FialaAdam Fiala
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
93 40.66 0.0
7 Jan HorňákJan Horňák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
94 39.64 0.0
8 Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 38.43 0.0
9 Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 36.87 0.0
10 Adam HorákAdam Horák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 36.70 0.0
11 Miroslav BřustekMiroslav Břustek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
93 35.63 0.0
12 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 34.31 0.0
13 Jakub KasalaJakub Kasala
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 33.99 0.0
14 Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 32.85 0.0
15 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 32.84 0.0
16 Matouš VajdaMatouš Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 29.55 0.0
17 Jakub MachálekJakub Machálek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 28.54 0.0
Patrik ŠimečekPatrik Šimeček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
99 DNS
Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 DNS
Robert SklenářRobert Sklenář
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
68 DNS
Dominik SokolaDominik Sokola
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
96 DNS
Jaroslav HadašJaroslav Hadaš
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
74 DNS
Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 DNS
Filip ChodilFilip Chodil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 DNS
Celkem 24 závodníků