Back

 / 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Břeclav (24. 8. 2019)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 24.8.2019 - 11:10) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.11
2 Denis DanáčDenis Danáč 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.27
3 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.29
4 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11.54
5 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 11.59
6 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 11.82
7 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.95
8 Radim HriczoRadim Hriczo 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 12.33
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 24.8.2019 - 11:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matej BaluchMatej Baluch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 10.98
2 Jakub BendaJakub Benda 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 11.19
3 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.64
4 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 11.75
5 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 11.93
6 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 11.98
7 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 12.30
MS Samuel SlobodaSamuel Sloboda 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 11.53
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 24.8.2019 - 11:10) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.26
2 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 11.28
3 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 11.35
4 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 11.39
5 Jakub KacerJakub Kacer 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 11.81
6 Matěj HorsákMatěj Horsák 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 12.05
7 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 12.18
8 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 12.45
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 24.8.2019 - 11:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 11.15
2 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.31
3 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 11.54
4 Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 11.62
5 Adrián PavelkaAdrián Pavelka 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 11.80
6 Jakub PazderkaJakub Pazderka 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 11.88
7 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 11.97
MS František KollerFrantišek Koller 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 14.06
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Matej BaluchMatej Baluch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 10.98
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.11
3 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 11.15
4 Jakub BendaJakub Benda 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 11.19
5 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.26
6 Denis DanáčDenis Danáč 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.27
7 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 11.28
8 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.29
9 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.31
10 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 11.35
11 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 11.39
12 Samuel SlobodaSamuel Sloboda 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 11.53
13 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11.54
13 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 11.54
15 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 11.59
16 Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 11.62
17 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.64
18 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 11.75
19 Adrián PavelkaAdrián Pavelka 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 11.80
20 Jakub KacerJakub Kacer 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 11.81
21 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 11.82
22 Jakub PazderkaJakub Pazderka 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 11.88
23 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 11.93
24 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.95
25 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 11.97
26 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 11.98
27 Matěj HorsákMatěj Horsák 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 12.05
28 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 12.18
29 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 12.30
30 Radim HriczoRadim Hriczo 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 12.33
31 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 12.45
32 František KollerFrantišek Koller 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 14.06

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 24.8.2019 - 12:10) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matej BaluchMatej Baluch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 10.79
2 Denis DanáčDenis Danáč 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.94
3 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.01
4 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 11.16
5 Jakub BendaJakub Benda 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 11.19
6 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.21
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 24.8.2019 - 12:10) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.21
2 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 11.32
3 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 11.35
4 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 11.38
5 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 11.51
6 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.59
7 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 11.60
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 24.8.2019 - 12:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miriam CidoríkováMiriam Cidoríková 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.39
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 12.61
3 Monika BaňovičováMonika Baňovičová 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 12.69
4 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 12.77
5 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 12.81
6 Michaela TicháMichaela Tichá 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 12.95
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 24.8.2019 - 12:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 12.71
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 12.89
3 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 13.04
4 Alžbeta KubaščíkováAlžbeta Kubaščíková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 13.10
5 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 13.32
6 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 13.44
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 24.8.2019 - 11:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miriam CidoríkováMiriam Cidoríková 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 12.43
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 12.52
3 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 12.79
4 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 13.38
5 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 13.49
6 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 13.51
7 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 13.51
8 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 13.59
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 24.8.2019 - 11:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 12.71
2 Michaela TicháMichaela Tichá 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 12.75
3 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 13.00
4 Alžbeta KubaščíkováAlžbeta Kubaščíková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 13.09
5 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 13.43
6 Martina FialováMartina Fialová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13.79
7 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 13.99
Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 DQ
Poznámky:
Závodnice číslo 128 DQ podle pravidla 162.6
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 24.8.2019 - 11:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika BaňovičováMonika Baňovičová 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 12.75
2 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 12.81
3 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 13.01
4 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 13.37
5 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 13.57
6 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 14.04
Lenka TäuberováLenka Täuberová 98 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 8 DNS
Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DNF
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 24.8.2019 - 11:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 13.73
2 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 14.72
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Miriam CidoríkováMiriam Cidoríková 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 12.43
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 12.52
3 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 12.71
4 Michaela TicháMichaela Tichá 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 12.75
4 Monika BaňovičováMonika Baňovičová 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 12.75
6 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 12.79
7 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 12.81
8 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 13.00
9 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 13.01
10 Alžbeta KubaščíkováAlžbeta Kubaščíková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 13.09
11 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 13.37
12 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 13.38
13 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 13.43
14 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 13.49
15 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 13.51
15 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 13.51
17 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 13.57
18 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 13.59
19 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 13.73
20 Martina FialováMartina Fialová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13.79
21 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 13.99
22 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 14.04
23 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 14.72
Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 DQ
Lenka TäuberováLenka Täuberová 98 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 8 DNS
Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DNF

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 14:20) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis DanáčDenis Danáč 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.01
2 Jakub BendaJakub Benda 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 22.09
3 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 22.74
4 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 22.94
5 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 22.96
Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 14:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.61
2 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 22.91
3 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 23.11
4 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 23.70
Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 24.8.2019 - 14:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 22.62
2 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 22.65
3 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 22.93
4 Jakub KacerJakub Kacer 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 22.94
5 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 23.07
6 Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 23.94
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 24.8.2019 - 14:20) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.00
2 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 23.09
3 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 23.23
4 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 23.49
5 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.97
Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 24.8.2019 - 14:20) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adrián PavelkaAdrián Pavelka 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 23.38
2 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 24.15
3 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 24.17
4 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 25.03
5 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 25.36
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 24.8.2019 - 14:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.90
2 Radim HriczoRadim Hriczo 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 24.41
3 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 25.94
Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNS
Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (so, 24.8.2019 - 14:20) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 23.41
2 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 23.60
3 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 24.73
Jakub BottlíkJakub Bottlík 94 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNF
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Denis DanáčDenis Danáč 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.01
2 Jakub BendaJakub Benda 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 22.09
3 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.61
4 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 22.62
5 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 22.65
6 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 22.74
7 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 22.91
8 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 22.93
9 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 22.94
9 Jakub KacerJakub Kacer 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 22.94
11 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 22.96
12 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.00
13 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 23.07
14 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 23.09
15 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 23.11
16 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 23.23
17 Adrián PavelkaAdrián Pavelka 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 23.38
18 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 23.41
19 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 23.49
20 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 23.60
21 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 23.70
22 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.90
23 Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 23.94
24 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.97
25 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 24.15
26 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 24.17
27 Radim HriczoRadim Hriczo 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 24.41
28 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 24.73
29 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 25.03
30 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 25.36
31 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 25.94
Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNF
Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 DNS
Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNS
Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 DNS
Jakub BottlíkJakub Bottlík 94 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNF

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 14:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miriam CidoríkováMiriam Cidoríková 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 25.06
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 25.85
3 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 25.88
4 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 26.04
5 Michaela TicháMichaela Tichá 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 27.48
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 14:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 25.69
2 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 26.10
3 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 26.97
4 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 27.27
5 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 27.55
Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 24.8.2019 - 14:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 1 26.58
2 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 27.64
3 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 27.96
4 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 28.14
5 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 28.26
6 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 29.05
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 24.8.2019 - 14:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 27.60
2 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 28.77
3 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 30.06
4 Eva AdámkováEva Adámková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 30.08
5 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 32.23
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Miriam CidoríkováMiriam Cidoríková 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 25.06
2 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 25.69
3 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 25.85
4 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 25.88
5 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 26.04
6 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 26.10
7 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 1 26.58
8 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 26.97
9 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 27.27
10 Michaela TicháMichaela Tichá 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 27.48
11 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 27.55
12 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 27.60
13 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 27.64
14 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 27.96
15 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 28.14
16 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 28.26
17 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 28.77
18 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 29.05
19 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 30.06
20 Eva AdámkováEva Adámková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 30.08
21 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 32.23
Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 49.54
2 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 49.99
3 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 50.53
4 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 50.74
5 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 50.83
6 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 53.01
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 50.53
2 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 50.53
3 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 50.70
4 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 52.54
Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DNS
Martin SadilMartin Sadil 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 24.8.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 53.82
2 Jakub PazderkaJakub Pazderka 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 55.77
3 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 56.17
Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNS
Dominik KlaškaDominik Klaška 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 24.8.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matej CidoríkMatej Cidorík 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 51.59
2 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 55.00
3 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 57.80
4 Marek KlapuchMarek Klapuch 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 60.59
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 49.54
2 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 49.99
3 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 50.53
3 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 50.53
3 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 50.53
6 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 50.70
7 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 50.74
8 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 50.83
9 Matej CidoríkMatej Cidorík 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 51.59
10 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 52.54
11 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 53.01
12 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 53.82
13 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 55.00
14 Jakub PazderkaJakub Pazderka 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 55.77
15 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 56.17
16 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 57.80
17 Marek KlapuchMarek Klapuch 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 60.59
Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DNS
Martin SadilMartin Sadil 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS
Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNS
Dominik KlaškaDominik Klaška 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 54.76
2 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 57.00
3 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 59.17
4 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 60.03
5 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 60.60
6 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 60.92
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 60.60
2 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 60.66
3 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 61.05
4 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 62.12
5 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 62.13
6 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 63.63
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 24.8.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 62.88
2 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 63.58
3 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 65.79
4 Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 69.30
5 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 76.44
Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 54.76
2 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 57.00
3 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 59.17
4 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 60.03
5 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 60.60
5 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 60.60
7 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 60.66
8 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 60.92
9 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 61.05
10 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 62.12
11 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 62.13
12 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 62.88
13 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 63.58
14 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 63.63
15 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 65.79
16 Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 69.30
17 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 76.44
Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 DNF

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 1:57.92
2 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 1:59.05
3 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 1:59.47
4 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:00.84
5 Martin SadilMartin Sadil 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:01.88
6 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 2:02.16
7 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 2:02.34
8 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 2:03.39
9 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 2:04.42
10 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:09.63
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 1:55.36
2 Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:00.92
3 Dominik KlaškaDominik Klaška 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:02.47
4 Ondřej KlusáčekOndřej Klusáček 97 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:02.96
5 Jindřich MartinecJindřich Martinec 85 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:04.42
6 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:05.52
7 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:07.36
8 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 2:09.56
9 Matěj SmělíkMatěj Smělík 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 2:21.06
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 1:55.36
2 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 1:57.92
3 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 1:59.05
4 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 1:59.47
5 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:00.84
6 Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:00.92
7 Martin SadilMartin Sadil 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:01.88
8 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 2:02.16
9 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 2:02.34
10 Dominik KlaškaDominik Klaška 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:02.47
11 Ondřej KlusáčekOndřej Klusáček 97 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:02.96
12 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 2:03.39
13 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 2:04.42
13 Jindřich MartinecJindřich Martinec 85 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:04.42
15 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:05.52
16 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:07.36
17 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 2:09.56
18 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:09.63
19 Matěj SmělíkMatěj Smělík 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 2:21.06

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:17.13
2 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 2:17.96
3 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:18.19
4 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:18.28
5 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:19.19
6 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 2:19.80
7 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:21.72
8 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:22.88
9 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:23.39
10 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 2:25.32
11 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 15 2:26.55
12 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12 2:33.23
13 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 13 2:33.32
14 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14 2:48.35
MS Radka ŠkovranováRadka Škovranová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 11 2:24.47
Celkem 15 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4:03.73
2 Marek ChrascinaMarek Chrascina 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:04.91
3 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:07.92
4 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:07.96
5 Radim KliglRadim Kligl 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:08.46
6 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4:09.46
7 Jakub ŠikoJakub Šiko 93 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4:15.23
8 Jan OdehnalJan Odehnal 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:15.67
9 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:16.93
10 Marek EffenbergerMarek Effenberger 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:19.11
11 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:22.43
12 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:23.17
13 Jakub KopiarJakub Kopiar 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:23.75
14 Jindřich MartinecJindřich Martinec 85 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:27.85
15 Lucas HarrisLucas Harris 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:30.29
16 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:32.13
17 Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:45.78
18 Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4:46.87
Matouš VrzalaMatouš Vrzala 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNF
Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNF
Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNF
Celkem 22 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:50.31
2 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:53.18
3 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:57.11
4 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:00.36
5 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5:01.24
6 Hana KielarováHana Kielarová 03 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5:03.18
7 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:09.11
8 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:14.27
9 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:19.99
10 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:23.68
11 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:28.33
12 Alena KrchákováAlena Krcháková 57 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6:01.54
Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF
Celkem 13 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 15:42.60
2 Matouš VrzalaMatouš Vrzala 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 16:21.78
3 Jakub KopiarJakub Kopiar 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 16:42.47
4 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 16:46.21
5 Tomáš SteinerTomáš Steiner 86 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 17:21.24
6 Karel WankeKarel Wanke 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 17:27.19
7 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 18:26.85
8 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 18:55.24
9 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 21:41.45
MS Marek OndrovičMarek Ondrovič 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 16:07.66
Celkem 10 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 19:12.26
2 Lucie VaculováLucie Vaculová 82 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 19:41.99
3 Hana Urbánková AlferyHana Urbánková Alfery 82 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 20:27.20
4 Alice ZachariášováAlice Zachariášová 87 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 20:51.08
5 Tereza MarszalkováTereza Marszalková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 20:56.46
6 Alžbeta RagasováAlžbeta Ragasová 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 21:43.47
Petra JenyšováPetra Jenyšová 91 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 10:30) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika BaňovičováMonika Baňovičová 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 14.45
2 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 14.84
3 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 15.60
4 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 15.60
5 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 15.72
6 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 16.57
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 10:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 17.24
2 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 17.33
3 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 17.49
4 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 19.19
5 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 19.41
Nela StratilováNela Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Monika BaňovičováMonika Baňovičová 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 14.45
2 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 14.84
3 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 15.60
3 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 15.60
5 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 15.72
6 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 16.57
7 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 17.24
8 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 17.33
9 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 17.49
10 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 19.19
11 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 19.41
Nela StratilováNela Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNF

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 10:45) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 14.80
2 Matej BaluchMatej Baluch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 14.97
3 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 15.31
4 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 15.65
5 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 15.77
Stanislav SajdokStanislav Sajdok 83 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 10:45) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 15.85
2 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 16.20
3 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 16.59
4 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 17.94
Jakub LacinaJakub Lacina 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 24.8.2019 - 10:45) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 17.30
2 Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 18.69
3 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 19.79
4 Petr BenešPetr Beneš 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 21.88
Martin JanišMartin Janiš 74 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 14.80
2 Matej BaluchMatej Baluch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 14.97
3 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 15.31
4 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 15.65
5 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 15.77
6 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 15.85
7 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 16.20
8 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 16.59
9 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 17.30
10 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 17.94
11 Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 18.69
12 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 19.79
13 Petr BenešPetr Beneš 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 21.88
Stanislav SajdokStanislav Sajdok 83 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNF
Jakub LacinaJakub Lacina 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 DNS
Martin JanišMartin Janiš 74 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNF

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matej BaluchMatej Baluch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 52.59
2 Jakub BottlíkJakub Bottlík 94 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 52.72
3 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 56.62
4 Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 57.17
5 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 59.70
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 57.67
2 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 59.29
3 Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 61.67
4 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 66.36
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Matej BaluchMatej Baluch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 52.59
2 Jakub BottlíkJakub Bottlík 94 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 52.72
3 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 56.62
4 Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 57.17
5 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 57.67
6 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 59.29
7 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 59.70
8 Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 61.67
9 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 66.36

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 61.83
2 Lucia MatejíčkováLucia Matejíčková 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 64.63
3 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 67.15
4 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 67.52
5 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 68.28
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MalarikováMarkéta Malariková 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 66.77
2 Alžbeta KubaščíkováAlžbeta Kubaščíková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 67.61
3 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 71.80
4 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 74.98
MS Radka ŠkovranováRadka Škovranová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 66.86
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 61.83
2 Lucia MatejíčkováLucia Matejíčková 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 64.63
3 Markéta MalarikováMarkéta Malariková 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 66.77
4 Radka ŠkovranováRadka Škovranová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 66.86
5 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 67.15
6 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 67.52
7 Alžbeta KubaščíkováAlžbeta Kubaščíková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 67.61
8 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 68.28
9 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 71.80
10 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 74.98

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štípek, Benda, Bottlík, Sláčík Štípek, Benda, Bottlík, Sláčík Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 43.30
2 Formánek, Lampa, Holuscha, Smolka Formánek, Lampa, Holuscha, Smolka TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 44.02
3 Petrjanoš, Oberndorfer, Juráš, Halášek Petrjanoš, Oberndorfer, Juráš, Halášek TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 44.99
4 Zeman, Schmöger, Čermák, Beneš Zeman, Schmöger, Čermák, Beneš AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 45.77
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ščibráni, Vácha, Husek, Kolarčík Ščibráni, Vácha, Husek, Kolarčík SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 43.80
2 Kunt, Majerčák, Zajíc, Běhávka Kunt, Majerčák, Zajíc, Běhávka AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 44.11
3 Korejz, Klézl, Krčma, Polák Korejz, Klézl, Krčma, Polák VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 44.76
4 Cidorík, Pavelka, Jakubík, Zawada Cidorík, Pavelka, Jakubík, Zawada TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 45.47
5 Hrabinec, Jurák, Pekař, Horsák Hrabinec, Jurák, Pekař, Horsák AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 46.39
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 24.8.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Řezníček, Dvořák, Hriczo, Hromčík Řezníček, Dvořák, Hriczo, Hromčík VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 46.05
2 Holý, Kadla ml., Kozmík, Pleva Holý, Kadla ml., Kozmík, Pleva Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 47.06
3 Brzuchanski, Grycz, Csikán, Ladomirjak Brzuchanski, Grycz, Csikán, Ladomirjak TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 47.67
4 Holek, Boček, Knitl, Klapuch Holek, Boček, Knitl, Klapuch TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 48.09
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Štípek, Benda, Bottlík, Sláčík Štípek, Benda, Bottlík, Sláčík Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 43.30
2 Ščibráni, Vácha, Husek, Kolarčík Ščibráni, Vácha, Husek, Kolarčík SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 43.80
3 Formánek, Lampa, Holuscha, Smolka Formánek, Lampa, Holuscha, Smolka TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 44.02
4 Kunt, Majerčák, Zajíc, Běhávka Kunt, Majerčák, Zajíc, Běhávka AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 44.11
5 Korejz, Klézl, Krčma, Polák Korejz, Klézl, Krčma, Polák VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 44.76
6 Petrjanoš, Oberndorfer, Juráš, Halášek Petrjanoš, Oberndorfer, Juráš, Halášek TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 44.99
7 Cidorík, Pavelka, Jakubík, Zawada Cidorík, Pavelka, Jakubík, Zawada TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 45.47
8 Zeman, Schmöger, Čermák, Beneš Zeman, Schmöger, Čermák, Beneš AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 45.77
9 Řezníček, Dvořák, Hriczo, Hromčík Řezníček, Dvořák, Hriczo, Hromčík VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 46.05
10 Hrabinec, Jurák, Pekař, Horsák Hrabinec, Jurák, Pekař, Horsák AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 46.39
11 Holý, Kadla ml., Kozmík, Pleva Holý, Kadla ml., Kozmík, Pleva Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 47.06
12 Brzuchanski, Grycz, Csikán, Ladomirjak Brzuchanski, Grycz, Csikán, Ladomirjak TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 47.67
13 Holek, Boček, Knitl, Klapuch Holek, Boček, Knitl, Klapuch TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 48.09

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomková, Petrášová, Malatincová, Kašpárková Tomková, Petrášová, Malatincová, Kašpárková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 50.05
2 Křížková, Herzová, Bumbálková, Tichá Křížková, Herzová, Bumbálková, Tichá TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 50.22
3 Cidoríková, Matejíčková, Kiedroń, Teofilová Cidoríková, Matejíčková, Kiedroń, Teofilová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 50.34
4 Baňovičová, Kubaščíková, Fuksová, Freibergerová Baňovičová, Kubaščíková, Fuksová, Freibergerová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 50.83
5 Šteyerová, Fialová, Klapuchová, Holoubková Šteyerová, Fialová, Klapuchová, Holoubková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 52.32
6 Juráková, Ondrigová, Mikesková, Jelínková Juráková, Ondrigová, Mikesková, Jelínková AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 52.99
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Garčárová, Langerová, Sedláčková, Janíčková Garčárová, Langerová, Sedláčková, Janíčková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 49.46
2 Musilová, Hanzalíková, Osičková, Lánská Musilová, Hanzalíková, Osičková, Lánská TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 51.96
3 Täuberová, Havlíčková, Furchová, Nedvědová Täuberová, Havlíčková, Furchová, Nedvědová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 52.14
4 Preissová, Sojková, Adámková, Bojková Preissová, Sojková, Adámková, Bojková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 54.20
5 Bačinová, Stratilová, Šustáková, Přibylová Bačinová, Stratilová, Šustáková, Přibylová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 54.95
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Garčárová, Langerová, Sedláčková, Janíčková Garčárová, Langerová, Sedláčková, Janíčková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 49.46
2 Tomková, Petrášová, Malatincová, Kašpárková Tomková, Petrášová, Malatincová, Kašpárková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 50.05
3 Křížková, Herzová, Bumbálková, Tichá Křížková, Herzová, Bumbálková, Tichá TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 50.22
4 Cidoríková, Matejíčková, Kiedroń, Teofilová Cidoríková, Matejíčková, Kiedroń, Teofilová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 50.34
5 Baňovičová, Kubaščíková, Fuksová, Freibergerová Baňovičová, Kubaščíková, Fuksová, Freibergerová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 50.83
6 Musilová, Hanzalíková, Osičková, Lánská Musilová, Hanzalíková, Osičková, Lánská TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 51.96
7 Täuberová, Havlíčková, Furchová, Nedvědová Täuberová, Havlíčková, Furchová, Nedvědová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 52.14
8 Šteyerová, Fialová, Klapuchová, Holoubková Šteyerová, Fialová, Klapuchová, Holoubková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 52.32
9 Juráková, Ondrigová, Mikesková, Jelínková Juráková, Ondrigová, Mikesková, Jelínková AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 52.99
10 Preissová, Sojková, Adámková, Bojková Preissová, Sojková, Adámková, Bojková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 54.20
11 Bačinová, Stratilová, Šustáková, Přibylová Bačinová, Stratilová, Šustáková, Přibylová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 54.95

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lampa, Sadil, Holek, Smolka Lampa, Sadil, Holek, Smolka TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 3:27.42
2 Bachan, Zajíc, Majerčák, Habarta Bachan, Zajíc, Majerčák, Habarta AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 3:28.68
3 Štípek, Kovář, Bottlík, Benda Štípek, Kovář, Bottlík, Benda Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 3:29.68
4 Zeman, Schmöger, Kacer, Klaška Zeman, Schmöger, Kacer, Klaška AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 3:33.45
5 César, Kraus, Kováčech, Meca César, Kraus, Kováčech, Meca SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 3:34.66
6 Chrascina, Wojnar, Csikán, Waclawik Chrascina, Wojnar, Csikán, Waclawik TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 3:39.23
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kadla ml., Pleva, Sláčík, Holý Kadla ml., Pleva, Sláčík, Holý Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 3:32.01
2 Tešnar, Martinec, Klusáček, Gaszczyk Tešnar, Martinec, Klusáček, Gaszczyk AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 3:44.36
3 Boček, Klapuch, Knitl, Palzer Boček, Klapuch, Knitl, Palzer TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 3:52.24
4 Kučírek, Krišica, Mitrenga Kučírek, Krišica, Mitrenga TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 3:58.11
Paulík, Drozda, Kopiar, Pazderka Paulík, Drozda, Kopiar, Pazderka TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lampa, Sadil, Holek, Smolka Lampa, Sadil, Holek, Smolka TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 3:27.42
2 Bachan, Zajíc, Majerčák, Habarta Bachan, Zajíc, Majerčák, Habarta AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 3:28.68
3 Štípek, Kovář, Bottlík, Benda Štípek, Kovář, Bottlík, Benda Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 3:29.68
4 Kadla ml., Pleva, Sláčík, Holý Kadla ml., Pleva, Sláčík, Holý Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 3:32.01
5 Zeman, Schmöger, Kacer, Klaška Zeman, Schmöger, Kacer, Klaška AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 3:33.45
6 César, Kraus, Kováčech, Meca César, Kraus, Kováčech, Meca SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 3:34.66
7 Chrascina, Wojnar, Csikán, Waclawik Chrascina, Wojnar, Csikán, Waclawik TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 3:39.23
8 Tešnar, Martinec, Klusáček, Gaszczyk Tešnar, Martinec, Klusáček, Gaszczyk AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 3:44.36
9 Boček, Klapuch, Knitl, Palzer Boček, Klapuch, Knitl, Palzer TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 3:52.24
10 Kučírek, Krišica, Mitrenga Kučírek, Krišica, Mitrenga TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 3:58.11
Paulík, Drozda, Kopiar, Pazderka Paulík, Drozda, Kopiar, Pazderka TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 DNS

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomková, Červinková, Malatincová, Hlaváčová Tomková, Červinková, Malatincová, Hlaváčová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 4:00.55
2 Sasynová, Matejíčková, Pindorová, Kulichová Sasynová, Matejíčková, Pindorová, Kulichová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 4:08.35
3 Fuksová, Freibergerová, Freibergerová, Kubaščíková Fuksová, Freibergerová, Freibergerová, Kubaščíková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 4:09.32
4 Klapuchová, Holoubková, Janíková, Lampová Klapuchová, Holoubková, Janíková, Lampová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 4:10.07
Garčárová, Havlíčková, Kielarová, Langerová Garčárová, Havlíčková, Kielarová, Langerová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kutrová, Malariková, Musilová, Bumbálková Kutrová, Malariková, Musilová, Bumbálková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 4:18.54
2 Matějáková, Dobrovolná, Kouřilová, Jeřábková Matějáková, Dobrovolná, Kouřilová, Jeřábková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 4:26.25
3 Galaczová, Marszalková, Sikorová, Sojková Galaczová, Marszalková, Sikorová, Sojková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 4:36.83
4 Kleiblová, Marčíková, Zachariášová, Mrázková Kleiblová, Marčíková, Zachariášová, Mrázková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 4:46.31
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomková, Červinková, Malatincová, Hlaváčová Tomková, Červinková, Malatincová, Hlaváčová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 4:00.55
2 Sasynová, Matejíčková, Pindorová, Kulichová Sasynová, Matejíčková, Pindorová, Kulichová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 4:08.35
3 Fuksová, Freibergerová, Freibergerová, Kubaščíková Fuksová, Freibergerová, Freibergerová, Kubaščíková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 4:09.32
4 Klapuchová, Holoubková, Janíková, Lampová Klapuchová, Holoubková, Janíková, Lampová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 4:10.07
5 Kutrová, Malariková, Musilová, Bumbálková Kutrová, Malariková, Musilová, Bumbálková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 4:18.54
6 Matějáková, Dobrovolná, Kouřilová, Jeřábková Matějáková, Dobrovolná, Kouřilová, Jeřábková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 4:26.25
7 Galaczová, Marszalková, Sikorová, Sojková Galaczová, Marszalková, Sikorová, Sojková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 4:36.83
8 Kleiblová, Marčíková, Zachariášová, Mrázková Kleiblová, Marčíková, Zachariášová, Mrázková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 4:46.31
Garčárová, Havlíčková, Kielarová, Langerová Garčárová, Havlíčková, Kielarová, Langerová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 DNS

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.531.581.631.681.731.781.831.871.911.951.982.01
1 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
83 1.95
2 Martin TrybulaMartin Trybula
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
92 1.91
3 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 1.91
4 Jakub GenžaJakub Genža
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
81 1.91
5 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 1.87
6 Libor ŠkobránekLibor Škobránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 1.83
7 Christian StankušChristian Stankuš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 1.83
8 Lukáš StraškaLukáš Straška
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 1.83
9 Robert RuffíniRobert Ruffíni
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
04 1.83
10 Adam HamšíkAdam Hamšík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.78
11 Richard JanišRichard Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1.78
12 Dominik MartinkaDominik Martinka
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.78
13 Marek KretMarek Kret
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 1.73
14 Petr BenešPetr Beneš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.68
15 Erik SlatinskýErik Slatinský
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 1.63
Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 DNS
Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 NM
Martin JanišMartin Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
74 NM
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.361.411.461.511.561.601.641.671.70
1 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 1.67
2 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1.64
3 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 1.64
4 Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.60
5 Erika DordováErika Dordová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1.56
6 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 1.51
7 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 1.46
8 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
98 1.46
9 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 1.41
10 Marie VrbováMarie Vrbová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 1.41
MS Simona ButkovskáSimona Butkovská
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
98 1.64
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 3.223.423.623.824.024.224.424.624.724.82
1 Tomáš KrajňákTomáš Krajňák
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
89 4.82
2 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
97 4.42
3 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 4.42
4 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 4.22
5 Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 4.02
6 Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 3.62
Jakub BöhmJakub Böhm
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
84 DNS
Jan LubojackiJan Lubojacki
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 NM
Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 NM
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.062.262.462.662.862.963.063.163.263.363.463.56
1 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.56
2 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 3.26
3 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 3.26
4 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 2.86
5 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 2.66
6 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 2.66
7 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 2.46
8= Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
98 2.26
8= Nela MikeskováNela Mikesková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 2.26
10 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 2.26
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
81 6.83 -1.3 m/s 6.57  -1.26.83  -1.3 +0.06.836.68  -0.26.83  +0.46.77  -0.9
2 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 6.81 -0.4 m/s 6.81  -0.4 +0.26.77  -1.66.81 -1.1 +0.1 -1.0
3 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 6.65 -0.9 m/s 6.65  -0.96.57  -1.66.62  -1.26.655.25  -0.7--
4 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 6.64 +0.1 m/s 6.20  +0.26.33  +0.16.64  +0.16.646.28  -1.56.61  -0.46.35  -1.3
5 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 6.62  -0.16.48  -8.36.25  -0.46.486.44  -1.76.35  -0.56.62  +0.2
6 Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 6.49 +1.6 m/s 5.94  +1.65.68  -0.46.49  -1.06.496.03  -0.9--
7 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 6.47 -0.4 m/s  +1.06.39  -0.4 -0.46.39 -1.9 -0.36.47  -0.6
8 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
97 6.45 -0.3 m/s 6.31  -0.26.45  -0.36.34  -1.96.456.22  -1.8 -0.96.41  +0.0
9 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 6.38 -0.8 m/s 6.04  +0.56.38  -0.86.15  +0.26.380.00.00.0
10 Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 6.36 -0.8 m/s  -0.6 -0.56.36  -0.86.360.00.00.0
11 Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 6.15 -1.0 m/s 5.83  -0.55.91  -1.06.15  -0.56.150.00.00.0
12 Lukáš StraškaLukáš Straška
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 6.15 -0.6 m/s  -1.65.75  -0.66.15  -0.46.150.00.00.0
13 Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 6.12 -0.3 m/s 5.86  -0.26.12  -0.35.91  -0.66.120.00.00.0
14 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 6.08 -0.9 m/s 5.94  -0.25.49  -0.46.08  -0.96.080.00.00.0
15 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 6.03 -0.7 m/s 5.92  -0.26.03  -0.7 -0.66.030.00.00.0
16 Jakub BendaJakub Benda
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 5.87 +0.1 m/s 5.87  +0.1 -0.5 -0.85.870.00.00.0
17 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 5.84 -0.5 m/s 5.73  -0.75.84  -0.5 -1.45.840.00.00.0
18 Matěj HorsákMatěj Horsák
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 5.60 +0.0 m/s 4.96  -0.55.09  +0.05.60  -1.75.600.00.00.0
19 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 5.57 -1.4 m/s 5.57  -1.4 +0.15.23  -0.15.570.00.00.0
20 Erik SlatinskýErik Slatinský
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 5.05 -0.3 m/s 4.79  -0.33.80  -0.35.05  -0.55.050.00.00.0
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 DNS
Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 NM
Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 NM
Šimon PekařŠimon Pekař
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 NM
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana PoláškováJana Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 5.55 +0.7 m/s 5.18  -1.5x5.23  -1.05.235.28  -1.65.39  -0.45.55  +0.7
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 5.43 +0.5 m/s 5.04  +0.15.02  +1.05.21  -0.85.214.99  -1.35.18  -0.85.43  +0.5
3 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 5.34 -0.3 m/s 5.00  -1.75.01  +1.04.96  -1.15.015.16  -1.25.34  -0.35.28  -1.0
4 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 5.19 -0.5 m/s 4.92  -2.1x -0.54.924.85  +0.14.84  -0.45.19  -0.5
5 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 5.10 -0.8 m/s 4.67  -1.0 +0.35.09  -0.25.09 -1.75.10  -0.84.82  -0.3
6 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 5.04 -1.4 m/s 4.88  -0.3 -1.74.96  -1.04.96 -0.35.04  -1.44.96  -0.3
7 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 5.03 -1.0 m/s  -1.25.03  -1.0x5.03x +0.6x
8 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 4.99 +0.3 m/s  -1.44.94  +0.34.99  +0.34.99xx4.93  -0.1
9 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 4.88 +0.4 m/s 4.87  -0.34.88  +0.4x4.880.00.00.0
10 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
82 4.86 -0.4 m/s 4.86  -0.44.70  -0.34.86  -0.54.860.00.00.0
11 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 4.83 -0.8 m/s 4.76  -1.64.80  -0.44.83  -0.84.830.00.00.0
12 Lenka TäuberováLenka Täuberová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
98 4.80 +0.0 m/s 4.36  -1.34.80  +0.0 -0.74.800.00.00.0
13 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 4.77 -1.4 m/s 4.77  -1.4 -1.0x4.770.00.00.0
14 Eliška GrzybováEliška Grzybová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 4.74 -1.3 m/s 4.38  -0.9 -1.64.74  -1.34.740.00.00.0
15 Nikola HerzováNikola Herzová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 4.67 -0.3 m/s 4.67  -0.34.47  -0.64.54  -1.14.670.00.00.0
16 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 4.62 -0.9 m/s 4.49  -0.3 +1.74.62  -0.94.620.00.00.0
17 Kateřina OsičkováKateřina Osičková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 4.60 -0.2 m/s 4.59  +0.24.60  -0.24.56  -1.54.600.00.00.0
Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 NM
Celkem 18 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 14.51 +0.2 m/s 14.45  -1.7 +1.4 +0.214.4514.30  +0.3x14.51  +0.2
2 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 14.11 -1.0 m/s 13.67  -0.413.78  -1.213.62  +0.413.78x-14.11  -1.0
3 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 13.95 -0.6 m/s 13.88  -0.6 -1.313.57  +0.513.88 +1.1x13.95  -0.6
4 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 13.76 +0.2 m/s 12.95  -1.2x13.37  -0.213.3713.49  +0.3 +1.513.76  +0.2
5 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 13.68 +0.4 m/s 12.96  +0.013.57  +0.113.68  +0.413.6813.51  +0.113.60  +0.0-
6 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 13.39 -0.7 m/s 13.39  -0.711.81  -1.213.31  +0.613.3913.06  +0.513.27  +0.213.11  -0.7
7 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 13.15 -0.2 m/s 12.21  +0.312.94  +0.713.15  -0.213.1511.60  +1.4-13.06  +1.4
8 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 12.92 +0.5 m/s 12.29  -0.2 -0.612.92  +0.512.9212.71  +1.1x12.88  +1.1
9 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 12.88 -0.6 m/s 12.38  -1.212.37  +0.312.88  -0.612.880.00.00.0
10 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 12.58 -1.9 m/s  -0.512.58  -1.912.35  +0.112.580.00.00.0
11 Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 12.31 -0.1 m/s 12.31  -0.1 +0.3 +0.312.310.00.00.0
12 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 12.05 -0.2 m/s  -0.811.62  -0.512.05  -0.212.050.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 11.52 +0.6 m/s 10.99  +1.011.32  +0.611.10  +0.711.3211.52  +0.6--
2 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
98 11.13 +0.1 m/s 10.48  +0.810.62  +0.010.60  -0.510.62 +0.6 +1.411.13  +0.1
3 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 11.04 -0.2 m/s x10.74  -0.511.04  -0.211.0410.87  +0.611.00  +0.3-
4 Nikola HerzováNikola Herzová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 10.91 +0.9 m/s 10.81  +0.610.82  +0.410.53  +0.210.8210.91  +0.9 +0.210.38  +0.9
5 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 10.87 +0.5 m/s  +0.710.74  -0.2 +0.010.74 +0.910.87  +0.5x
6 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
82 10.78 +0.5 m/s 10.78  +0.510.75  +0.410.71  +0.410.7810.61  +1.010.60  +0.0-
7 Martina GalburováMartina Galburová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 10.56 +0.1 m/s 10.54  +1.910.11  +1.010.56  +0.110.5610.30  +0.010.48  +0.610.48  +0.6
Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 NM
Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 NM
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 13.76 0.0
2 Markéta MalarikováMarkéta Malariková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
88 11.54 0.0
3 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 11.19 0.0
4 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 10.96 0.0
5 Marie DoležalováMarie Doležalová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 10.72 0.0
6 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 10.61 0.0
7 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 10.19 0.0
8 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 09.34 0.0
9 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 09.27 0.0
10 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
93 09.14 0.0
11 Johana SukeníkováJohana Sukeníková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 08.55 0.0
12 Marie MrázkováMarie Mrázková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 08.38 0.0
13 Eva HammacherEva Hammacher
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
70 08.14 0.0
Eva KolářováEva Kolářová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
60 DNS
Klára JelínkováKlára Jelínková
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 DNS
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Samuel KováčSamuel Kováč
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 15.79 0.0
2 Tomáš BortelTomáš Bortel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 15.70 0.0
3 Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 15.60 0.0
4 Martin KollárMartin Kollár
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
90 14.42 0.0
5 Miroslav BřustekMiroslav Břustek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
93 13.21 0.0
6 Adam FormánekAdam Formánek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
83 13.08 0.0
7 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 12.87 0.0
8 Jaroslav HadašJaroslav Hadaš
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
74 12.67 0.0
9 Adam HorákAdam Horák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 12.45 0.0
10 Martin GabrielMartin Gabriel
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
84 11.98 0.0
11 Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 11.77 0.0
12 Dominik SokolaDominik Sokola
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
96 11.67 0.0
13 Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 11.67 0.0
14 Martin TrybulaMartin Trybula
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
92 09.51 0.0
Filip ChodilFilip Chodil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 DNS
Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 DNS
Jakub LacinaJakub Lacina
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 NM
Celkem 17 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 41.96 0.0
2 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 40.95 0.0
3 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 37.96 0.0
4 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 36.70 0.0
5 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
93 33.89 0.0
6 Marta KurachováMarta Kurachová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
03 33.18 0.0
7 Marie DoležalováMarie Doležalová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 30.62 0.0
8 Eva HammacherEva Hammacher
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
70 29.14 0.0
9 Johana SukeníkováJohana Sukeníková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 24.16 0.0
10 Bára LichnovskáBára Lichnovská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 18.23 0.0
11 Eva KolářováEva Kolářová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
60 16.03 0.0
Klára JelínkováKlára Jelínková
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 DNS
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Samuel KováčSamuel Kováč
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 49.76 0.0
2 Filip ChodilFilip Chodil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 43.66 0.0
3 Adam FormánekAdam Formánek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
83 40.80 0.0
4 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 40.28 0.0
5 Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 40.26 0.0
6 Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
84 38.81 0.0
7 Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 38.26 0.0
8 Robert SklenářRobert Sklenář
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
68 37.13 0.0
9 Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 35.88 0.0
10 Martin GabrielMartin Gabriel
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
84 35.80 0.0
11 Miroslav BřustekMiroslav Břustek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
93 35.61 0.0
12 Tomáš BortelTomáš Bortel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 35.52 0.0
13 Dominik SokolaDominik Sokola
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
96 34.80 0.0
14 Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 34.50 0.0
15 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 32.35 0.0
16 Jaroslav HadašJaroslav Hadaš
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
74 24.97 0.0
Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 DNS
Adam HorákAdam Horák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 NM
Celkem 18 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 50.18 0.0
2 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
93 45.73 0.0
3 Eva HammacherEva Hammacher
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
70 38.13 0.0
4 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 29.06 0.0
5 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 27.67 0.0
6 Martina BjalkováMartina Bjalková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 26.96 0.0
7 Eva KolářováEva Kolářová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
60 22.50 0.0
Celkem 7 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 49.01 0.0
2 Daniel DanáčDaniel Danáč
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 48.57 0.0
3 Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
84 46.85 0.0
4 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 46.66 0.0
5 Filip ChodilFilip Chodil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 44.22 0.0
6 Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 39.91 0.0
7 Adam HorákAdam Horák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 36.08 0.0
8 David LadomirjakDavid Ladomirjak
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 35.79 0.0
9 Martin JanišMartin Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
74 22.02 0.0
Celkem 9 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marie DoležalováMarie Doležalová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 39.73 0.0
2 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 37.94 0.0
3 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 37.67 0.0
4 Markéta MalarikováMarkéta Malariková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
88 36.23 0.0
5 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 35.78 0.0
6 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 32.10 0.0
7 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 31.77 0.0
8 Marie MrázkováMarie Mrázková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 30.44 0.0
9 Bára LichnovskáBára Lichnovská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 28.93 0.0
10 Josefína MelicharováJosefína Melicharová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 27.63 0.0
11 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 24.98 0.0
Klára JelínkováKlára Jelínková
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 NM
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik SokolaDominik Sokola
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
96 66.98 0.0
2 Jan AndělJan Anděl
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
87 61.22 0.0
3 Adam FormánekAdam Formánek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
83 55.62 0.0
4 Martin GabrielMartin Gabriel
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
84 53.82 0.0
5 Christian StankušChristian Stankuš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 52.65 0.0
6 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 51.56 0.0
7 Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 49.33 0.0
8 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 48.88 0.0
9 Tomáš BortelTomáš Bortel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 48.09 0.0
10 Matěj BártaMatěj Bárta
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
99 43.73 0.0
11 Jakub LacinaJakub Lacina
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 41.39 0.0
12 Marek JanásMarek Janás
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 39.75 0.0
13 Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 36.26 0.0
Richard JanišRichard Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 DNS
Petr BenešPetr Beneš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 DNS
Celkem 15 závodníků

10 km chůze - Muži (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 21:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
Tomáš HlavenkaTomáš Hlavenka 77 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... NM
Karel KetnerKarel Ketner 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. NM
Jaromír MorávekJaromír Morávek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... NM
Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... NM
Zbyněk HermanZbyněk Herman 69 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav NM
Jaromír HlochJaromír Hloch 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav NM
Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický 89 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav NM
Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava NM
Celkem 8 závodníků

10 km chůze - Ženy (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 21:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
Lenka SlabákováLenka Slabáková 66 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... NM
Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav NM
Celkem 2 závodníků