Back

 / 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Kladno (8. 6. 2019)

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:04.40
2 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 2:04.42
3 Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina 6 2:04.52
4 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 2:04.61
5 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:05.54
6 Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář 93 AK BílinaAK Bílina 5 2:08.30
7 Pavel HorákPavel Horák 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 2:10.28
8 František PodroužekFrantišek Podroužek 82 AK BílinaAK Bílina 4 2:21.12
9 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 2:21.57
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 1 2:16.60
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 2:18.02
3 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 2:19.71
4 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 4 2:22.61
5 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 5 2:23.42
6 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:24.29
7 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 2 2:24.54
8 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:24.72
9 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:39.97
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 2:25.14
2 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:29.78
3 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 2:34.07
4 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 2:34.35
5 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:34.58
6 Eliška PodzimkováEliška Podzimková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 2:35.44
MS Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:38.68
8 Kristina MotejlováKristina Motejlová 04 AK BílinaAK Bílina 2 2:41.92
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 1 2:16.60
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 2:18.02
3 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 2:19.71
4 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 4 2:22.61
5 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 5 2:23.42
6 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:24.29
7 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 2 2:24.54
8 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:24.72
9 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 2:25.14
10 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:29.78
11 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 2:34.07
12 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 2:34.35
13 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:34.58
14 Eliška PodzimkováEliška Podzimková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 2:35.44
15 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:38.68
16 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:39.97
17 Kristina MotejlováKristina Motejlová 04 AK BílinaAK Bílina 2 2:41.92