Back

 / 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Kladno (8. 6. 2019)

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 21 14.47 14.4714.3614.3114.4714.2914.29x
2 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 20 14.02 13.33--13.33x13.6514.02
3 Petr VukliševičPetr Vukliševič
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
82 17 13.64 12.5812.1212.8412.8413.00-13.64
4 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 19 13.40 12.0912.9413.1413.14x13.1313.40
5 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
71 16 12.47 11.8311.7611.8511.8512.4212.47x
6 Petr HolátPetr Holát
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
87 14 12.04 11.3011.8111.6711.8111.8512.04x
7 Martin PěknýMartin Pěkný
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
83 8 11.93 10.8511.9111.1411.9111.9311.92x
8 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr
SK JeseniovaSK Jeseniova
81 18 11.86 11.8611.41x11.86x--
9 Jakub KlečákJakub Klečák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 9 11.78 11.6711.3411.7811.780.00.00.0
10 Tomáš PužmanTomáš Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 13 11.72 11.31x11.7211.720.00.00.0
11 Martin RybářMartin Rybář
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 11 11.55 10.5311.1311.5511.550.00.00.0
12 Aleš PastrňákAleš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 15 11.38 x11.38x11.380.00.00.0
13 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
78 10 11.33 11.0110.9111.3311.330.00.00.0
14 Radim HanzlíkRadim Hanzlík
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
80 6 11.20 11.1611.2011.0111.200.00.00.0
15 Tomáš SzmitekTomáš Szmitek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
99 4 11.14 10.8611.1410.4611.140.00.00.0
16 Filip ŠafandaFilip Šafanda
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
85 7 11.10 11.1010.4710.5311.100.00.00.0
17 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
69 5 10.73 10.45x10.7310.730.00.00.0
18 Milan HošekMilan Hošek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
98 2 10.55 10.3710.5510.3810.550.00.00.0
19 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 12 10.40 x10.40x10.400.00.00.0
20 Jan FormáčekJan Formáček
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
93 1 10.05 x10.0509.7610.050.00.00.0
Matouš PastrňákMatouš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3 DNS
Celkem 21 závodníků