Back

 / 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Kladno (8. 6. 2019)

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 4:18.61
2 Radim Filip DrážďanskýRadim Filip Drážďanský 82 AK BílinaAK Bílina 2 4:21.17
3 Antonín SemerádAntonín Semerád 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 4:26.54
4 Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář 93 AK BílinaAK Bílina 4 4:29.93
5 Jakub ŠpalekJakub Špalek 95 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 4:31.17
6 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 4:32.33
7 Ondřej ČadekOndřej Čadek 91 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 4:32.95
8 Pavel SchejbalPavel Schejbal 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 4:36.33
9 Martin MariniMartin Marini 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 7 4:36.85
MS Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK MostAK Most 11 4:37.50
11 Jan ČížekJan Čížek 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13 4:40.82
12 Jiří ČermákJiří Čermák 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 9 4:41.78
13 Vojtěch WachtlVojtěch Wachtl 86 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 14 5:10.25
Robin BučoRobin Bučo 96 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 12 DNS
Celkem 14 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 1 4:50.28
MS Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 11 4:50.73
3 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 4:52.65
4 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 5:17.30
5 Vendulka PraskáVendulka Praská 76 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 5:23.61
6 Jitka Funiok VajcováJitka Funiok Vajcová 79 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 5:24.20
7 Libuše KřížováLibuše Křížová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 9 5:27.53
8 Karolína KautzkáKarolína Kautzká 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10 5:28.68
9 Eliška MartínkováEliška Martínková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 5:29.03
10 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 5:31.34
11 Zuzana LoudováZuzana Loudová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 12 5:45.91
Anežka KřížováAnežka Křížová 99 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 DNS
Celkem 12 závodníků