Back

 / 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Kladno (8. 6. 2019)

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj DolejšíMatěj Dolejší
SK JeseniovaSK Jeseniova
96 4 6.64 +1.4 m/s 6.26  +0.05.91  +0.36.17  +0.76.266.33  +0.16.64  +1.4x
2 František DoubekFrantišek Doubek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 18 6.53 +1.2 m/s 6.00  +1.06.00  +1.5x6.006.28  +2.56.53  +1.2-
3 Pavel SedlákPavel Sedlák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 17 6.49 +2.2 m/s 6.13 +2.0 m/s 6.49  +2.26.13  +2.0-6.49---
4 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 11 6.39 +0.5 m/s 6.28  +1.06.11  +1.56.36  +1.46.366.39  +0.5xx
5 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
99 12 6.31 +2.1 m/s 6.07 +1.2 m/s 6.07  +1.25.69  +0.1x6.076.31  +2.16.28  +2.1-
6 David ŠimekDavid Šimek
SK JeseniovaSK Jeseniova
97 15 6.10 +1.1 m/s 5.66  +1.35.49  +0.26.00  +0.56.00x5.93  +0.96.10  +1.1
7 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
97 7 6.10 +1.2 m/s 5.91  +1.26.10  +1.2x6.105.94  +1.7xx
8 Marek ChvátalMarek Chvátal
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
03 14 6.08 +0.1 m/s 6.08  +0.15.86  +0.05.38  +0.16.08x5.32  +1.0x
9 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 5 5.98 +2.6 m/s 5.84 +0.0 m/s 5.98  +2.65.84  +0.05.84  +0.95.980.00.00.0
10 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 9 5.97 +0.4 m/s x5.97  +0.4x5.970.00.00.0
11 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 16 5.91 +0.7 m/s 5.54  +0.05.73  +0.75.91  +0.75.910.00.00.0
12 Matyáš VacekMatyáš Vacek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 10 5.89 +0.1 m/s 5.77  +0.35.89  +0.15.58  +1.55.890.00.00.0
13 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 13 5.81 +0.8 m/s x4.38  +1.45.81  +0.85.810.00.00.0
14 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 6 5.44 +1.2 m/s xx5.44  +1.25.440.00.00.0
15 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
01 2 5.39 +1.7 m/s 5.39  +1.75.36  +1.95.10  +0.55.390.00.00.0
16 Adam HalbichAdam Halbich
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 1 5.19 +0.0 m/s x5.19  +0.04.85  +0.85.190.00.00.0
17 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 3 2.84 +0.5 m/s 2.84  +0.5xx2.840.00.00.0
David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 8 NM
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Maria GläßerMaria Gläßer
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
96 18 5.35 +0.9 m/s 5.23  +3.55.35  +0.95.20  +1.65.35x5.35  +1.05.33  +0.0
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 19 5.33 +0.2 m/s 5.19  +1.25.33  +0.25.23  +2.65.33xx5.13  +1.1
3 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 15 5.30 +1.1 m/s 5.16  +1.35.24  +2.55.07  +1.05.244.90  +0.2x5.30  +1.1
4 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
97 16 5.25 +2.0 m/s 5.13  -0.95.11  +1.24.62  +1.35.134.90  +2.5x5.25  +2.0
5 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 20 5.24 +0.0 m/s 5.22  +1.3x4.91  +2.25.225.24  +0.04.96  +2.25.09  +1.8
6 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 13 5.09 +1.6 m/s 5.02  +1.55.05  +0.05.09  +1.65.09x4.80  +1.05.02
7 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 8 5.08 +2.6 m/s 4.95 +0.0 m/s 5.08  +2.64.95  +0.04.94  +1.45.084.96  +4.14.92  +1.54.91  +1.6
8 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK BílinaAK Bílina
02 12 5.06 +1.6 m/s 5.06  +1.64.97  +1.74.86  +1.75.06--0.0
9 Barbora KutováBarbora Kutová
AK MostAK Most
05 9 4.93 -0.1 m/s x4.93  -0.14.51  +0.04.930.00.00.0
10 Eliška AugustováEliška Augustová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 6 4.91 +1.7 m/s 4.60  +0.04.91  +1.74.66  +0.04.910.00.00.0
11 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 17 4.88 +0.1 m/s 4.07  -0.44.88  +0.14.14  +1.24.880.00.00.0
12 Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 11 4.83 +1.5 m/s 4.83  +1.54.80  +0.74.73  +2.14.830.00.00.0
13 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 7 4.78 +0.4 m/s x4.71  +1.74.78  +0.44.780.00.00.0
14 Michaela JaneckáMichaela Janecká
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 10 4.73 +1.2 m/s x4.73  +1.24.734.730.00.00.0
15 Natálie MarkováNatálie Marková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
00 21 4.73 +2.4 m/s xx4.73  +2.44.730.00.00.0
16 Eliška EibichováEliška Eibichová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 14 4.61 +2.3 m/s 4.55 +1.5 m/s 4.52  +2.34.61  +2.34.55  +1.54.610.00.00.0
17 Nikola VondráčkováNikola Vondráčková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 3 4.39 +3.1 m/s 3.91 +1.1 m/s 4.39  +3.13.75  +1.23.91  +1.14.390.00.00.0
18 Nikola KolínskáNikola Kolínská
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 5 4.38 +0.0 m/s 4.38  +0.04.06  +0.44.11  +0.04.380.00.00.0
19 Klára ZikmundováKlára Zikmundová
SK JeseniovaSK Jeseniova
93 2 4.33 +2.0 m/s 3.88  +3.24.33  +2.03.93  +1.84.330.00.00.0
20 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 1 4.25 +2.0 m/s 4.25  +2.0x4.09  +2.14.250.00.00.0
21 Janka JarošováJanka Jarošová
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 4 4.15 +0.5 m/s 3.79  +2.54.15  +0.54.03  +1.04.150.00.00.0
Celkem 21 závodníků