Back

 / 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Kladno (8. 6. 2019)

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 11 13.54 +1.3 m/s 13.54  +1.313.47  +2.4-13.5413.39  +2.6x13.38  +1.0
2 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 10 13.24 +2.7 m/s 12.90 +0.6 m/s 12.90  +0.6x13.24  +2.713.24xx13.10  +2.9
3 Pavel SedlákPavel Sedlák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 12 13.07 +0.2 m/s 13.07  +0.2--13.070.00.00.0
4 Jan RejhaJan Rejha
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 9 12.64 +4.2 m/s 12.53 +2.0 m/s 12.51  +2.612.52  +1.312.64  +4.212.6412.53  +2.0--
5 František DoubekFrantišek Doubek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 1 12.58 +2.4 m/s 12.56 +0.4 m/s 12.58  +2.412.56  +0.4-12.580.00.00.0
6 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 8 12.27 +1.0 m/s xx12.27  +1.012.27xx12.23  +2.0
7 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
02 2 12.02 +2.3 m/s 11.84 +1.2 m/s 11.84  +1.212.02  +2.311.69  +2.112.02x11.83  +0.4x
8 Jan CharvátJan Charvát
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
02 3 11.84 +2.0 m/s x11.84  +2.011.55  +1.011.84xx-
9 Jiří KováčJiří Kováč
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 6 11.40 +2.0 m/s xx11.40  +2.011.400.00.00.0
Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
01 5 DNS
Lukáš NovotnýLukáš Novotný
SK JeseniovaSK Jeseniova
84 7 DNS
Tomáš MelicharTomáš Melichar
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 4 NM
Celkem 12 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
97 15 11.48 +1.1 m/s x11.48  +1.1x11.48xx10.97  +1.3
MS Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 17 11.46 +1.6 m/s 11.23  +3.111.46  +1.611.21  +0.411.460.00.00.0
3 Natálie MarkováNatálie Marková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
00 16 11.23 +2.2 m/s 11.14 +1.4 m/s 11.14  +1.411.00  +1.1x11.14xx11.23  +2.2
4 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 10 11.05 +0.9 m/s 10.70  -1.410.56  -1.310.43  +0.410.7010.70  +1.111.05  +0.910.96  +2.4
MS Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 11 11.02 +1.6 m/s 10.37  +0.311.02  +1.609.39  +0.411.020.00.00.0
6 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 14 10.96 +2.0 m/s 10.95  +2.2x10.96  +2.010.9609.52  +1.210.84  +1.110.80  +1.6
7 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 12 10.72 +2.3 m/s 10.64 +1.5 m/s 10.64  +1.510.47  +0.610.44  +1.310.6410.72  +2.310.36  +0.810.43  +1.0
8 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 9 10.69 +1.4 m/s 10.23  -2.710.57  -0.3x10.5710.69  +1.4-10.58  +1.7
9 Maria GläßerMaria Gläßer
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
96 8 10.58 +1.5 m/s 10.58  +1.510.47  -0.610.27  -1.310.5810.49  +2.0xx
10 Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 13 10.53 +2.1 m/s 10.53 +1.7 m/s 10.47  +0.010.28  +0.010.53  +2.110.5310.39  +0.210.53  +1.710.30  +1.9
11 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 7 10.32 +0.7 m/s 10.32  +0.710.18  +1.909.16  -0.210.320.00.00.0
12 Eliška HodkováEliška Hodková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
00 4 10.10 +0.0 m/s 10.10  +0.0x09.72  +0.010.100.00.00.0
13 Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 3 10.02 +2.8 m/s 10.01 +1.4 m/s 10.01  +1.410.02  +2.809.76  -1.510.020.00.00.0
14 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 5 09.83 +0.4 m/s 09.83  +0.4x09.60  -2.009.830.00.00.0
MS Tereza VeseláTereza Veselá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1 09.67 +0.5 m/s 09.67  +0.509.54  +1.0x09.670.00.00.0
16 Thalia PandelidesThalia Pandelides
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 6 09.65 -1.3 m/s 09.53  +1.209.49  +0.909.65  -1.309.650.00.00.0
Nikola VondráčkováNikola Vondráčková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 2 NM
Celkem 17 závodníků