Back

 / 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Kladno (8. 6. 2019)

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.652.853.053.253.453.553.653.753.853.954.054.154.254.354.454.554.654.754.854.95
MS David HolýDavid Holý
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 16 5.24 ----------------o-o-
MS Dan BártaDan Bárta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 15 5.08 ------------------xo
MS Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 14 5.08 ---------------o-o
MS Jan ŠvecJan Švec
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
99 1 4.65 --------------xo-xxo-xxx
MS Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 13 4.55 -----------o-xoxooxx
MS David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 2 4.55 ------------xxoxxooxxoxxx
7 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 12 4.25 ------o-ooooxoxxx
8 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
99 11 4.25 --------oxxoooxoxxx
MS Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 3 3.95 ----o-xoooxox
10 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 5 3.55 oxoooxoxoxxx
11 Martin PrchalMartin Prchal
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
02 10 3.45 ---oxox-xxx
12 Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 8 3.25 oooxoxxx
13 Igor RázgaIgor Rázga
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 7 3.25 oxoxxoxoxxx
14= Jan ReinJan Rein
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
63 4 2.85 ooxxx
14= Matouš PastrňákMatouš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 6 2.85 ooxxx
Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 9 NM
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.002.202.402.502.602.702.802.903.003.203.353.503.653.75
MS Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 8 3.65 --------oxoooxxoxxx
2 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
82 7 2.90 oooooxooxxoxxx
3 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 6 2.80 --oooooxxx
4 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 4 2.60 -xooxxooxxx
5 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 3 2.40 ooxoxxx
6 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 5 2.40 --xxoxx
7 Anna ČapkováAnna Čapková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 1 2.20 ooxxx
Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 2 DNS
Celkem 8 závodníků