Back

 / 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Kladno (8. 6. 2019)

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.641.691.741.791.841.891.921.951.98
MS Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 11 1.89 -o-o-xo-xxx
2 Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 10 1.84 --oooxx
3 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 3 1.84 oo-xoxoxxx
4 David JurkevičDavid Jurkevič
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 7 1.84 ooooxxo-
5= Jan RejhaJan Rejha
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 8 1.69 -o-xxx
5= Václav WertheimVáclav Wertheim
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 9 1.69 ooxxx
5= Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 6 1.69 ooxxx
5= Marek MoudrýMarek Moudrý
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 5 1.69 ooxxx
9 Tomáš MelicharTomáš Melichar
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 2 1.69 xxoxxoxxx
10= Jakub JunekJakub Junek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
97 4 1.64 oxxx
10= Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 1 1.64 oxxx
12 František DoubekFrantišek Doubek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 12 0.00 -
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.301.351.401.451.501.531.561.591.621.65
1 Adéla BerkováAdéla Berková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1 1.65 ---ooooxoooxxx
2 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 11 1.59 --ooooooxxx
3 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 7 1.56 ---ooxooxxx
4 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 13 1.56 ---oxxoxxoxoxxx
MS Kateřina BaldováKateřina Baldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
01 10 1.53 -----o-xx
6= Eliška HodkováEliška Hodková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
00 6 1.53 --oooxoxxx
6= Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 9 1.53 --oooxoxxx
8 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 4 1.50 oooooxxx
9 Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 5 1.45 oooxoxxx
10 Veronika PeškováVeronika Pešková
AK BílinaAK Bílina
04 2 1.40 oooxxx
11 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK MostAK Most
02 3 1.35 -oxx
12= Kateřina KhunováKateřina Khunová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 8 0.00 -
12= Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 12 0.00 -
Celkem 13 závodníků