Back

 / 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Kladno (8. 6. 2019)

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 12:00) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 15.45
2 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 15.70
3 Maria GläßerMaria Gläßer 96 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 16.61
4 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 17.97
5 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 18.12
6 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 19.11
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 12:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 15.95
2 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 3 16.54
3 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 16.78
4 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 17.88
5 Marika MatějovskáMarika Matějovská 99 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 18.05
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 15.45
2 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 15.70
3 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 15.95
4 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 3 16.54
5 Maria GläßerMaria Gläßer 96 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 16.61
6 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 16.78
7 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 17.88
8 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 17.97
9 Marika MatějovskáMarika Matějovská 99 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 18.05
10 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 18.12
11 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 19.11